• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Світлова інсталяція фасаду ЦДЮТ «Ріднокрай» Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
83
Інше

Світлова інсталяція фасаду ЦДЮТ «Ріднокрай» придасть сучасного вигляду закладу, підвищить його імідж, покращить благоустрій району, міста, та зробить яскравим візуальне естетичне сприйняття інтер’єру закладу, привабить нових вихованців та відвідувачів.

Автор проекту
Бюджет
142 491 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Недєліна вулиця, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Світлова інсталяція фасаду ЦДЮТ «Ріднокрай» забезпечує: - покращення благоустрою закладу, району, міста; - осучаснення візуального естетичного сприйняття зовнішнього вигляду закладу; - реклама закладу, залучення нових вихованців та відвідувачів закладу; - підвищення іміджу закладу на всіх рівнях.

Мета проекту

Метою даного проекту є забезпечення естетичного яскравого сприйняття зовнішнього вигляду ЦДЮТ «Ріднокрай» шляхом світлової інсталяції фасаду.

Очікувані результати

Короткотривалі наслідки проекту: - забезпечення належного сприйняття позашкільного закладу з метою подальшої популяризації закладу серед підростаючого покоління, їх батьків, небайдужих місцевих жителів та гостей міста. Перспективні наслідки проекту: - підвищення рівня довіри до влади, що дозволить реалізувати інші необхідні проекти; - зміцнення іміджу місцевої влади, набуття позитивного досвіду; - розвиток і покращення благоустрою місць проведення дозвілля для учнівської та студентської молоді в Інгульці, як одному з віддалених районів міста. Як проект покращить ситуацію для цільових груп: - в результаті реалізації проекту передбачається покращення зовнішнього вигляду позашкільного закладу та його сприйняття; - зміцнення довіри до влади, укріплення діалогу та порозуміння з громадою; - проект дасть можливість осучаснити зовнішній вигляд закладу, що забезпечить належне сучасне сприйняття позашкільного закладу, як одного з найпопулярніших закладів житломасиву Інгулець. Мультиплікаційний ефект: - осучаснення фасаду закладу в подальшому створить умови для проведення масштабних масових виховних заходів (фестивалів, концертів, флешмобів, квестів,тощо); - збільшення кількості школярів залучених до позашкільної освіти; - підвищення іміджу закладу.

План заходів з реалізації проекту

- створення координаційної ради з впровадження проекту; - складання графіку виконання робіт; - розробка дизайну та виготовлення світлової інсталяції фасаду ЦДЮТ «Ріднокрай»; - проведення інформаційної кампанії в засобах масової інформації; - розрахунок витрат; - укладання договору на придбання обладнання та виконання робіт; - виконання заходів з безпеки праці: проведення інструктажів та навчань з охорони праці при виконанні робіт; - інформаційна підтримка проекту, висвітлення ходу реалізації заходів у ЗМІ та соціальних мережах; - проведення організаційно-роз’яснювальної роботи з вихованцями з питань популяризації закладу; - висвітлення результатів реалізації проекту та розповсюдження позитивного досвіду.

Фотографії