• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення змін: модернізація громадського простору у Саксаганському районі На розгляді

Доданий
27.08.2018
Номер
82
Благоустрій

Громадський простір для прогулянок надає людям можливість взаємодіяти з іншими. Такі простори задають інший темп і ритм, аніж вулиці, за своїм масштабом вони значно ближчі містянам, аніж широкі проспекти. Їх зовнішня привабливість наче створена для того, щоб вразити туриста, а їх функція подібна функції місця загальної комунікації (аеропорту, метро, супермаркету). Тож громадський простір надає мож

Автор проекту
Павло
Павло Коломієць
Бюджет
1 329 531 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 33, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Простір міста має постійно твориться і відтворюється. Власне, у випадку міста особливий інтерес становить громадський простір, у якому відбуваються зустрічі та взаємодія між окремими людьми та цілими спільнотами: це ті місця, куди можна вільно потрапити. Однак, облаштування громадських просторів часто сприймається як розкіш, на яку недозволено витрачати кошти, поки не відремонтовані всі ями на дорогах і не добудовані всі мости. Через це парки, сквери та інші пішохідні зони в українських містах нерідко фінансуються за залишковим принципом.

Мета проекту

формування якісного громадського простору, поліпшення інфраструктури міста, просування іміджу міста та району

Очікувані результати

Очікувані результати проекту.  створення зони для відпочинку, що забезпечить належний естетичний вигляд району.  створення умов для відпочинку та проведення дозвілля Короткотривалі наслідки реалізації проекту:  створення додаткових умов для культурного дозвілля мешканців та гостей Саксаганського району та міста в цілому;  суттєве розширення можливостей з організації та проведення соціально-культурних заходів, а також колективного, екскурсійного та родинного відпочинку.

План заходів з реалізації проекту

Етап 1. Організаційний. Захід 1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів. Етап ІІ. Розробка проектно-кошторисної документації та практична реалізація проекту. Захід 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації. Захід 3. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації. Захід 4. Визначення підрядних організацій. Захід 5. Підписання необхідних договорів з підрядними організаціями на проведення ремонтних робіт. Захід 6. Проведення ремонтних робіт. ІІІ Етап. Моніторинг, інформаційний супровід та підсумки проекту. Захід 7. Підготовка детального звіту по проекту для партнерів проекту та громадськості Результати реалізації Проекту виражатимуться у кількісних показниках вимірювання, тобто результатом реалізації Проекту буде створений новий громадський простір – зона відпочинку та проведення дозвілля.

Фотографії