• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Термомодернізація КЗ «ДНЗ №71 КТ» КМР та забезпечення енергозбереження Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
81
Енергозбереження

Встановлення індивідуального теплового пункту, системи ГВС на вакуумних колекторах та заміна ламп на світодіодні (внутрішнє, зовнішнє та аварійне освітлення).

Автор проекту
Надія
Надія Руда
Бюджет
1 090 195 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
мкрн. Індустріальний, 69А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

За результатами аналізу роботи закладу дошкільної освіти в осінньо-зимовий період питання енергозбереження стало одним з найактуальніших. Температура в приміщеннях дитячого садка становила 15-17 ˚С, а в спальних кімнатах 14-15 ˚С. За таких умов, перебування в закладі є некомфортним, порушується режим роботи, що є перешкодою для здобуття дошкільної освіти, як складової освітнього процесу в Україні. Оскільки проблема стосується дітей, то вона потребує термінового вирішення. Стан проблеми є невідкладним. Для можливості регулювання системи теплопостачання (температури води в системі опалення) та підтримання необхідної температури зовнішнього повітря в приміщеннях в залежності від температури зовнішнього повітря на вулиці необхідно встановити в КЗ «ДНЗ №71 КТ» КМР індивідуальний тепловий пункт (ІТП). Обладнання ІТП підтримує необхідну температуру та тиск теплоносія в системі опалення, забезпечує необхідну циркуляцію води в системі опалення, автоматично регулює споживання тепла в залежності від вимог, що дозволяє знижувати витрати тепла на опалення до 30%. Запропонований ІТП виконаний на базі обладнання виробника Danfoss, що є світовим лідером у сфері енергоефективного та енергозберігаючого обладнання та автоматичних систем управління. Встановлення системи ГВС на вакуумних колекторах дозволить замінити 10 бойлерів на 80 л. кожний, що забезпечують гаряче водопостачання в закладі на сьогоднішній день та надасть можливість споживати 800 літрів гарячої води щодобово за рахунок сонячної енергії, а значить – безкоштовно.

Мета проекту

Забезпечення теплового режиму приміщень комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №71 комбінованого типу» Криворізької міської ради шляхом запровадження енергозберігаючих технологій.

Очікувані результати

Короткотривалі наслідки проекту:  встановлення індивідуального теплового пункту;  встановлення системи ГВС на вакуумних колекторах;  заміна ламп на світодіодні (зовнішнє, внутрішнє та аварійне освітлення);  скорочення споживання електроенергії до 50%;  економія коштів на оплату електроенергії більш як 50 000. грн. щорічно. Детальні розрахунки по економії викладені в додатках Перспективні наслідки проекту:  підвищення рівня довіри до влади, що дозволить реалізувати інші проекти;  зменшення витрат бюджету на утримання закладу;  можливість подальшого впровадження набутого практичного досвіду з застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій.

План заходів з реалізації проекту

І етап - здійснення ревізії та інвентаризації системи опалення, резервного гарячого водопостачання та електромереж освітлення приміщень ЗДО 1. Створення координаційної ради з впровадження проекту. 2. Здійснення ревізії та інвентаризації системи опалення, резервного гарячого водопостачання та електромереж освітлення приміщень ЗДО 3. Складання графіку виконання робіт. 4. Проведення інформаційної кампанії в засобах масової інформації. ІІ етап – проведення підготовчих та організаційних робіт: 5. Розрахунок витрат, ефективності та окупності впровадження енергозберігаючих технологій. 6. Укладення договору на придбання обладнання та виконання робіт 7. Виконання заходів з безпеки праці: проведення інструктажів та навчань з охорони праці при виконанні робіт. 8. Інформаційна підтримка проекту. Висвітлення ходу реалізації заходів у ЗМІ. ІІІ етап – проведення будівельних та інших робіт: 9. Придбання та встановлення енергозберігаючих ламп. 10. Проведення робіт по встановленню індивідуального теплового пункту. 11. Проведення робіт по встановленню системи ГВС на вакуумних колекторах. 12. Проведення організаційно - роз’яснювальної роботи з учасниками навчально-виховного процесу з питань економії ресурсів та збереження майна. Висвітлення результатів реалізації проекту та розповсюдження позитивного досвіду через ЗМІ.