• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проведення тренінгів для психологів та фахівців із соціальної роботи з метою попередження булінгу Відхилений остаточно

Доданий
19.08.2019
Номер
81
Молодіжні проєкти

Поширення насильства в дитячому середовищі змушує розпочати дії, спрямовані на захист учнів Кривого Рогу від булінгу в стінах навчальних закладів. Основною метою даного проекту є зменшення кількості випадків булінгу як явища, притаманного дитячим колективам, шляхом проведення тренінгів для психологів та фахівців із соціальної роботи, а також створення і розповсюдження методичного посібника

Автор проекту
Наталя
Наталя Гриценко
Бюджет
183 416 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головна проблема, на розв’язання якої спрямовано проект – булінг серед підлітків. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини - все цеможе стати причинами цькування дитини.
Булінг як явище є відвертим проявом насильства і перетинає моральні рамки суспільства. Якщо його не зупинити, загострення цього явища зазвичай переходить в більш агресивні форми людського насильства. Ми пропонуємо приділити увагу інформуванню адміністрації та педагогів навчальних закладів щодо проблеми булінгу та способів його попередження.
Дорослі, які відповідають за життя, здоров’я та психологічне благополуччя дітей під час їх перебування в стінах навчаоьного закладу, не завжди поінформовані щодо ознак та наслідків булінгу, про шляхи подолання цього явища та відповідальність, яку вони нестимуть у випадках виявлення фактів цькування в підлітковому колективі.
Цільовою групою проекту є психологи та фахівці із соціальної роботи м. Кривого Рогу.
Після отримання інформації на тренінгах, відвідувачи тренінгів зможуть поінформувати педагогів про ознаки і небезпеку булінгу та про способи його попередження. Адже саме вчителі та представники адміністрації навчальних закладів повинні створити безпечне середовище для своїх учнів, в якому підлітки будуть захищені від проявів насильства. Педагог є найпершим свідком булінгу, людиною, яка має це явище негайно припинити і навчити дітей протистояти булінгу з боку однолітків.

Мета проекту

Основною метою даного проекту є зменшення кількості випадків булінгу як явища, притаманного підлітковим колективам, шляхом проведення тренінгів для психологів та фахівців із соціальної роботи м. Кривого Рогу, а також створення і розповсюдження методичного посібника та соціально-профілактичних матеріалів, які висвітлюють проблеми булінгу.

Очікувані результати

Короткострокові:
1.Створено Мобільний консультативний пункт (МКП) з питань попередження булінгу. Здійснено 28 виїздів МКП в ході яких охоплено не менше 700 осіб.
2.Розтиражовано та розповсюджено не менше 15000 примірників памяток з питань протидії булінгу.
3. Учасники тренінгів отримали посібники для вчителів з питань протидії насильству в підлітковому середовищі (700 примірників).
Довгострокові:
1. В рамках діяльності МКП підвищено рівень поінформованості адміністрації та педагогічних колективів навчальних закладів Кривого Рогу щодо проблем пов’язаних з булінгом. Просвітницькою роботою охоплено не менше 700 осіб.
2. В навчальних закладах міста зменшиться кількість випадків цькування учнів однолітками і покращиться емоційна атмосфера за рахунок свідомих дій педагогічного персоналу шкіл та своєчасного припинення булінгу.
3. В результаті створення безпечного середовища в навчальних закладах, підлітки матимуть більше бажання отримувати знання і почнуть демонструвати високі досягнення у навчанні.
Після завершення проекту у відвідувачів курсузалишаться отримані ними знання, які вони зможуть передавати іншим, вони продовжать використовувати навички профілактики булінгу на практиці. Також вони зможуть користуватись методичними посібниками та роздатковими матеріалами, які отримають на тренінгах.

План заходів з реалізації проекту

Протягом реалізації проекту заплановано:
1. Складання і узгодження ініціативною групою разом з організаціями-партнерами плану спільних дій в ході реалізації проекту, формування списку шкіл міста, в яких будуть проводитись тренінги, узгодження програми тренінгів та графіку їх проведення (лютий).
2. Підготовка кошторису витрат на реалізацію заходів даного проекту (лютий).
3. Розробка пам’ятки соціально-профілактичного спрямування щодо профілактики булінгу, створення посібника для вчителів з питань протидії булінгу і тиражування печатної продукції (лютий-березень).
4. Створення Мобільного консультативного пункту для проведення тренінгів з метою протидії булінгу в закладах освіти (МКП), закупівля канцтоварів, необхідних для його функціонування та тиражування роздаткових матеріалів (березень).
5. Проведення тренінгів для психологів та фахівців із соціальної роботи навчальних закладів міста, відповідно до узгодженого графіку (березень – травень)
6. Підведення підсумків проекту і висвітлення його результатів у засобах масової інформації та соціальних мережах (червень).

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.