• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання та встановлення єлементів благоустрою для спортивного майданчику Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
80
Благоустрій

Проектом передбачено придбання та встановлення обладнання для такого майданчику на мікрорайоні «Східний-1» у Довгинцівському районі, який стане спеціальним місцем для заняття спортом як на мікрорайоні та проведення зборів серед дітей в спортивном більярдном клубі "Карамболь"

Автор проекту
Олег
Олег Пудовкін
Бюджет
473 281 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
бульвар Європейський, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Пудовкін О.А.

Проблема

Щорічно відокремлений підрозділ «Національної федерації спортивного більярду України» в Дніпропетровської області проводить одно Всеукраїнське змагання ( серед юнаків,юніорів та дівчат), шість обласних ( 2- дитячих, 4- серед чоловіків та жінок), вісім місцевих серед чоловіків та два серед ветеранів. У зв’язку с цим є проблема ОФП серед спортсменів з більярдного спорту. В 2019 році планується проведення зборів серед юніорів в Кривому Розі для підготовки на Чемпіонат Світу. Також є необхідна потрібність в проведені зборів команди обласного значення для підготовки на вісім Всеукраїнських Чемпіонатів та Кубків. Ми вважаємо, що такі дії дадуть розвиток більярдного спорту і пропаганду спортивного образу життя серед мешканців мікрорайону Східний.

Мета проекту

Організація та створення належних умов для організації та проведення спортивно-масових заходів, є важливим аспектом в розвитку фізичної культури, спорту та веденні здорового способу життя. Даний проект спрямований на розвиток дитячо – юнацького спорту, підвищення рівня майстерності спортсменів по більярдному спорту та мешканців мікрорайону Східний, проведення ОФП серед збірних команд області, формування збірної команди області та України до виступів на Всеукраїнських змаганнях. чемпіонатах України і Міжнародних чемпіонатів та, популяризация спортивного образа життя серед мешканців району.

Очікувані результати

Очікуваним результатом реалізації проекту Придбання та встановлення елементів благоустрою для спортивного майданчику «Карамболь» є створення якісних, високоорганізованих сучасних умов для спортивного відпочинку на мікрорайоні Східний та проведення ОФП серед дітей дитячо-юнацької більярдної школи. Це дасть змогу: створити належні умови для розвитку фізичної культури, рухової активності і спорту, а також ведення здорового способу життя; залучити більшу кількість дітей та підлітків для занять спортом

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту «Придбання та встановлення елементів благоустрою для спортивного майданчику «Карамболь», що спрямований на підготовку спортсменів дитячо-юнацької більярдної школи та популялізацію спортивного образу життя серед мешканців мікрорайону Східний потрібне наступне: - Огородження - Придбання спортивного інвентарю - Строітельни роботи Результатами оцінювання реалізації проекту стане загальне вдоволення мешканців мікрорайону та батьків дитячо-юнацької більярдної школи.

Фотографії