• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Видання шостого випуску культурологічного альманаху «Символ» Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
79
Культура

Проект надає можливість гідно презентувати кращі твори криворізьких науковців, художників, скульпторів, митців, прозаїків, поетів, фотографів, театралів, краєзнавців тощо. Окрім того, альманах традиційно має мультимедійне доповнення – диски із записом програм і фільмів про криворізьких митців, а також музичними творами місцевих авторів та гостей міста.

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Мєліхова
Бюджет
86 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Кривий Ріг, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Бугайова Ірина Євгенівна

Проблема

Автори проекту вважають, що криворізька культура (мистецтво, література, музика, театр тощо) ще недостатньо змістовно представлена на вітчизняних теренах та за кордоном. Редактори альманаху переконані в тому, що творчість має цілющу силу, яка може змінювати свідомість людини на краще, а в ідеалі мистецтво слова є могутнім засобом духовного розвитку особистостей.

Мета проекту

Головною метою даного проекту є популяризація криворізької культури та ознайомлення населення із творчістю місцевих художників, музикантів, літературознавців, мистецтвознавців і краєзнавців, вітчизняних і закордонних митців шляхом надрукування культурологічного альманаху «Символ».

Очікувані результати

Розширення інформаційного кола культурного життя Криворіжжя. Видання шостого випуску альманаху «Символ» продовжить серію культурологічної енциклопедії Криворіжжя. Чергове (шосте) число альманаху «Символ», присвячене мистецтву перекладу та рімейкам у мистецтві, сприятиме формуванню духовної та інтелектуальної культури мешканців регіону, зокрема молоді, а також популяризації творів місцевих, вітчизняних та зарубіжних авторів.

План заходів з реалізації проекту

1.Збір та сканування літературних, мистецьких, історичних, краєзнавчих матеріалів щодо створення шостого випуску культурологічного альманаху, написання літературознавчих, мистецьких та публіцистичних статей, переклад творів та статей. 2. Запис та обробка відео щодо підготовки мультимедійного додатку. 3. Створення макету шостого випуску альманаху. 4. Підготовка видання до друку, у тому числі: друк сигнального екземпляру, коректура (вичитка не менше 2-х разів), редагування, чистова верстка і макетування. 5. Тиражування видання (тираж 150 екземплярів). 6. Провести міську презентацію альманаху «Символ». 7. Розмістити інформацію (рекламні акції проекту) на сторінці культурологічного альманаху «Символ» на Фейсбук. 7. Здійснити розповсюдження видань (передача книг у бібліотеки, музеї міста, заклади освіти, науки та культури, національним громадам Кривого Рогу). 8. Підготувати звіт по проекту (обробка даних моніторингу, підготовка фінансового звіту).