• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Всеукраїнський турнір з кросфіту, присвячений 247-й річниці від дня заснування м. Кривого Рогу Переможець

Доданий
02.09.2021
Номер
76
Спорт

Спрямований на розвиток спорту в Довгинцівському районі і нашому місті, популяризацію кросфіту - унікальної системи оздоровлення та розвитку таких фізичних якостей, як витривалість, сила, швидкість, гнучкість, координацію, які можуть знадобитись у будь якій життєвій ситуації.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Пономаренко
Бюджет
299 880 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Планується проведення у травні 2022 року на двох локаціях: – стадіон «Локомотив»; – площа біля ЦДЮТ «Дружба»

Цільова аудиторія

Проєкт направлений на всі вікові категорії - це молодь нашого району і міста, дорослі люди, які не байдужі до якості свого життя та майбутнього своїх дітей.

Проблема

Проблема нинішнього покоління – гіподинамія і безглузде проведення вільного часу за гаджетами чи вдома перед телевізорами. Багато хто навіть не знає, що у Довгинцівському районі і місті є чимало видатних спортсменів, які можуть надихнути наших мешканців активно проводити свій вільний час та цілими сім’ями займатися спортом. На нашу думку, необхідно підвищувати свідомість людей щодо ролі фізичної культури і спорту в житті.

Мета проєкту

Залучити до участі у заходу ведучих спортсменів Довгинцівського району, міста та України. Провести спортивний захід на високому організаційному рівні, що буде сприяти покращенню іміджу нашого міста. Відволікти молодь та малечу від гаджетів та спілкування в мережі. Організувати різноманітне дозвілля мешканців району і міста.

Завдання проєкту

Для досягнення мети проекту планується створити якісні, високоорганізовані умови для організації та проведення спортивно-масового заходу, що дасть змогу більш ефективно пропагувати здоровий спосіб життя та залучити до занять фізичною культурою і спортом всі верстви населення.

План заходів з реалізації проєкту

1. Укладання договору на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів (лютий 2022 року).
2. Розроблення положення про турнір та затвердження регламенту проведення змагань (лютий 2022 року).
3. Виготовлення друкованої рекламної продукції – плакати, афіші, банер (квітень 2022 року).
4. Придбання призів для нагородження переможців та призерів змагань - кубки, медалі, грамоти (квітень-травень 2022 року).
5. Забезпечення локації спортивним обладнанням та акустичною апаратурою - оренда (травень 2022 року).
6. Забезпечення локації ведучим, звукооператором, суддями і помічниками для збирання та розбирання спортивного обладнання (травень 2022 року – День міста)

Очікувані результати

Очікуваними результатами реалізації проєкту є створення якісних, високоорганізованих сучасних умов для організації та проведення змагань, що дасть змогу більш ефективно пропагувати здоровий спосіб життя та проводити переорієнтацію суспільних інтересів громади на фізичну культуру і спорт на активний спосіб життя.
Перспективними наслідками реалізації проекту є популяризація найбільш доступних видів спорту, подальша підтримка престижу міста серед спортивної громадськості держави. Сталість результатів проекту планується досягти за рахунок високого рівня організації змагань і популярності проведення всеукраїнських змагань.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії