• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Організація і проведення регіональних змагань з вейкбордингу На реалізації

Доданий
03.09.2020
Номер
75
Молодіжні проєкти

Дозвольте представити Вам, самий чудовий вид спорту - вейкбординг.

Вейкбординг – екстремальний спорт, в якому можна знайти відображення ще чотирьох видів – водних лиж, серфінгу, сноубордингу і скейтбордингу. Райдер пересувається по воді на короткій та широкій дошці, виконуючи різноманітні трюки. Ми хочемо провести регіональний турнір в якому будуть приймати участь спортсмени з усіє України.

Автор проєкту
Владислав
Владислав Алексенко
Бюджет
199 905 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Місією спорту взагалі, і воднолижного спорту зокрема, є приваблення людей до здорового образу життя. Ковзання по воді на дошці медики світу визнали найкориснішим для здоров'я видом фізичної активності. Вейкбординг досить безпечний і тому не випадково саме тут зафіксовано широкий віковий діапазон катаються від 2,5 до 97 років. Сучасний, трендовий, модний, екологічний вид спорту, фізичне навантаження на свіжому повітрі в поєднанні з сонцем і водою, робить вейкборд бази центром приємного проведення часу, розваги, оздоровлення, тренувань, шоу і веселої тусовки. Ми вважаємо, що жителі нашого міста, повинні мати можливість зайняття вейкбордингом, а за для цього нам усім разом треба зробити усе можливе для розвитку і популярізації воднолижного спорту у Кривому Розі.
Цільовою групою, на яку розрахований проект є молоді мешканці нашого міста, котрі є шанувальниками активного відпочинку, та інші громадяни які вже є фанатами воднолижного спорту, діючі спортсмени. Вікова категорія від 14 до 35 років.

Мета проєкту

Мешканців міста в розвитку фізичної культури та спорту, цікавого і культурного проведення дозвілля, виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління. Організація і проведення регіональних змагань з вейкбордингу має чітку соціально-економічну спрямованість. В реалізації цього проекту зацікавлена велика кількість мешканців міста.
Проект спрямований на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року та відповідає пріоритетним напрямам Конкурсу п. 3.7.2.6, п. 3.7.2.10, п. 3.7.2.15 Положення «Про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році.
В межах проекту планується реалізувати наступні завдання:
1. Скласти план - графік з реалізації заходів проекту: визначити перелік основних завдань і робіт Головною метою проекту є задоволення потреб молодих у співвідношенні з наявними ресурсами, з визначенням термінів реалізації, виконавців, обсягом фінансування.
2. Укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів.
3. Визначити права та обов’язки автора проекту у питанні його реалізації.
⦁ Залучити партнерів до реалізації проекту.
5. Здійснити встановлення спортивного обладнання, завдяки якому можливе проведення змагань на високому рівні.
6. Підвести підсумок реалізації проекту шляхом урочистого відкриття  турніру з вейкбордингу у Кривому Розі.

Очікувані результати

 Короткотривалим результатом втілення проекту стане можливість молодих людей, віком від 14 до 35 років, знайти свою реалізацію в улюбленій справі, тих, хто займається вейкбордингом, приймати участь у  змаганнях, організованих на високому рівні.
Перспективними наслідками реалізації проекту є популяризація вейкбордингу, як виду спорту, подальша підтримка престижу міста серед спортивної громадськості держави.        
         Сталість результатів проекту планується досягти за рахунок високого рівня організації змагань і популярності чемпіонатів міста, всеукраїнських змагань.

План заходів з реалізації проєкту

Методи реалізації проєкту здійснюватимуться за основною схемою управління. За даною схемою автор проєкту забезпечує організацію та координацію процесів відповідно до угод між ним та учасниками.
ЗАХОДИ ПРОЕКТУ: 
1. На підготовчому етапі, який буде відбуватись у разі перемоги  у Конкурсі, планується:
- створити робочу групу проекту, яка буде включати в себе представників головного розпорядника коштів, автора проекту;
- скласти план реалізації проекту;
- укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів.
      2. На етапі реалізації проекту планується:
⦁ підготувати усе необхідне обладнання для проведення змагань. Це необхідно зробити за дві неділі до змагань;
⦁ організувати урочисте відкриття регіональних змагань. Точна дата буде відома після затвердження календаря змагань Української Федерації Вейкбордингу на 2021 рік.

Фотографії