• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фестиваль української рок-музики «IRON CITY» до Дня Незалежності України Переможець

Доданий
02.09.2021
Номер
73
Культурно-розважальні інновації

Фестиваль спрямований на розвиток та популяризацію рок – індустрії та має на меті об’єднати музичних фанатів року та просто любителів музики на свіжому повітрі. Внаслідок реалізації проєкту утвориться не просто громадський простір, а культурно-музичний простір, який об’єднає музикантів, організаторів, аніматорів, творчу молодь та усіх креативних людей міста.

Автор проєкту
Роман
Роман Гаман
Бюджет
489 020 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Парк «Ювілейний»

Цільова аудиторія

Проект загальнодоступний та для усіх цільових аудиторій. Кожен мешканець або гість міста зможе знайти собі на фестивалі змістовне дозвілля.

Проблема

Питання реалізації творчого потенціалу молоді набуває щоріч більшої актуальності при відзначенні Дня незалежності України. У нашому місті молоді виконавці шукають можливостей презентувати свою творчість загалу. Створення фестивалю об'єднає місцеві гурти та дасть їм можливість продемонструвати свої здобутки містянам та гостям Кривого Рогу, а також обмінятися досвідом з більш відомими гуртами. Водночас такий захід дозволить жителям міста познайомитися з творчістю різних колективів та з українською рок-музикою в сучасній інтерпретації.
Популяризація сучасних українських рок-пісень, залучення різностильових молодіжних гуртів вимагає доброякісного устаткування сцени, сценічного обладнання, професійного ведучого та звукооператора. Залучення професійних виконавців до творчого співробітництва сприяє впровадженню кращого досвіду роботи з молодіжними колективами та виконавцями, розвиває естетичні смаки населення міста та розширює світогляд української культури.

Мета проєкту

Метою даного проєкту є створення для молодих виконавців рок-музики умов для презентації власної творчості, розкриття їх потенціалу, залучення до співпраці досвідчених гуртів, а також організація цікавого культурно-розважального дозвілля для жителів району та міста, виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, створення умов для її інтелектуального самовдосконалення, творчого розвитку особистості, сприяння формуванню активної життєвої позиції, залучення молоді до змістовного дозвілля.

Завдання проєкту

1. Проведення промоційних заходів фестивалю: просування в соціальних мережах, створення відеороликів, розробка промо-продукції, виготовлення конвексбордів, банера, афіш, відео та фотозйомка.
2. Послуги фахівців з технічного забезпечення: оренда сцени, світлового та звукового обладнання, лед-екрана, світлодіодної сітки, генератора.
3. Послуги фахівців з організації та проведення фестивалю: послуги ведучого,звукооператорів, аніматора, DJ.
4. Запрошення музичних гуртів та хедлайнера фестивалю.
5. Придбання відбійників (огорожі) для сцени, костюмів для аніматорів, палаток для перевдягання артистів, безкаркасних крісел-мішків для комфорту відпочиваючих та святкового феєрверку.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація проєкту «Фестиваль української рок-музики «IRON CITY» до Дня Незалежності України» буде виконуватись у декілька етапів, зокрема:
1. Укладання договору на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів та автором проєкту, уточнення заходів та цінової політики згідно з бюджетом проєкту (березень 2022 року).
2. Оголошення про проведення закупівлі на PROZORRO; укладання договору на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів та переможцем закупівлі (липень 2022 року).
3. Реалізація проєкту – організація фестивалю переможцем закупівлі згідно поставлених завдань на День незалежності України (24 серпня 2022 року)

Очікувані результати

Проведення фестивалю приверне увагу до м. Кривого Рогу як культурного осередку України та позитивно вплине на розширення музичного світогляду, сприятиме встановленню творчих зв’язків між молодіжними колективами, спонукає молодь до створення нових гуртів, стимулює підвищення рівня її суспільної активності, а також сприяє організації змістовного культурного дозвілля молоді та піднесення рівня виконання українськомовної рок-музики. Це позитивний приклад того, як можна працювати над формуванням традицій, соціальної згуртованості та ідентичності.
Представники творчої молоді зможуть налагодити між собою контакти для подальшого розвитку та співпраці, слухачі збагатять свої знання про напрямки і течії в сучасній рок-музиці, втілюватимуться нові ідеї в молодіжному та мистецькому середовищі.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії