• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зігрій турботою ветерана Реалізований

Доданий
12.10.2017
Номер
71
Соціальний захист

Для людей похилого віку дуже важливо мати можливість відпочити. Оновлення меблевого фонду кімнат відпочинку і придбання конвекторів, дасть змогу покращити умови для відпочинку та підтримання життєдіяльності громадян похилого віку та інвалідів.

Автор проекту
Світлана
«Саксаганська районна організація ветеранів м. Кривого Рогу»
Світлана Рябкіна
Бюджет
97 850 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Вечірній бульвар, 22, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На сьогоднішній день в Саксаганському районі проживає понад 40 тисяч громадян похилого віку та інвалідів різних категорій, які у більшій своїй частині потребують підтримки, захисту, допомоги та піклування. Організація ветеранів Саксаганського району тісно співпрацює з комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі", яка що року надає соціальні послуги понад п'яти тисячам громадян похилого віку. Для людей похилого віку дуже важливо мати можливість якісно відпочити. Вікові зміни організму вимагають певних умов для організації місця відпочинку. Даним проектом передбачені комплексні заходи щодо покращення умов перебування громадян, а саме придбання електричних конвекторів для кімнат відпочинку (спалень), оновлення меблевого фонду установи: ліжка, матраци, при ліжкові шафки та шафи для одягу, у зв'язку з тим, що меблі оновлювалися останній раз підчас відкриття установи.

Мета проекту

Покращення умов для відпочинку та підтримання життєдіяльності громадян похилого віку та інвалідів в комунальній установі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі".

Очікувані результати

Якісний відпочинок за сприятливої температури в приміщенні, який призвиде до покращення емоційного, психологічного та фізичного стану.

План заходів з реалізації проекту

Провести відбір постачальників і, в подальшому, закупівлю товарів, які завдяки своїй сучасності значно покращать умови для перебквання громадян в комунальній установі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі".