• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Допомога надійде вчасно На реалізації

Доданий
15.08.2019
Номер
70
Муніципальні проєкти малі

За статистикою, 90% загиблих людей можна було б спасти, якби їм була вчасно надана домедична допомога! Але, проблема заключається у тому, що ті, хто опинився поряд із потерпілим, здебільшого, не можуть підтримати життя до приїзду швидкої допомоги . Вміти надавати першу допомогу – елементарні, але дуже важливі навички. В екстренних ситуаціях вони можуть спасти чиєсь життя!

Автор проекту
Ігор
«Благодійна організація "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОШУК КР"»
Ігор Серьогін
Бюджет
179 740 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
вул. Глазового Павла (Балакіна), 15Б, Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Більшість людей, що опинились на місці нещасного випадку впадають у паніку та не знають що їм робити (якщо, звісно, не знімають це на відео мобільним телефоном, і таких багато), а між тим, на вагу золота кожна секунда, головне – розуміти, як правильно надавати першу допомогу!
При цьому, надати першу допомогу – не такав же й складна наука, при цьому медиком бути не обов'язково! За переконанням фахівців, її повинна в обов'язковому порядку вивчати будь яка людина у сфері обслуговування і, на сам перед, молоді люди з активною життєвою позицією, ті ,хто може надати допомогу фізично та психологічно готовий до цього.

Мета проекту

Сформувати навички надання першої домедичної допомоги у соціальних працівників міста.

Очікувані результати

Короткострокові результати:
- у м. Кривий Ріг збільшена кількість навчено та підвищено рівень знань 700 молодих осіб міста відповідного направлення;
- зменшено кількість важких наслідків в результаті нещасних випадків серед людей міста;

Довгострокові результати:
- у м. Кривий Ріг зменшено кількість летальних випадків серед людей у наслідок травмування чи виникнення інфарктів та інсультів, покращення стану здоров’я жителів міста.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення навчальних тренінгів для молоді міста на базі Криворізького міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, з питань надання першої домедичної допомоги, а саме: алгоритм визову швидкої допомоги, розпізнання невідкладних станів у постраждалого, надання допомоги у різних невідкладних станах, надання допомоги при різних видах травм - кровотеч, переломах, опіках. Загальне охоплення слухачів у кількості 700 осіб .
2. Виготовлення акцидентної продукції для розповсюдження її у цільових групах.
3. Розробка, тиражування і розповсюдження серед представників цільової групи, організацій-партнерів проекту буклети з контактними телефонами державних та недержавних організацій та видами допомоги. Всього в рамках проекту буде виготовлено та розповсюджено 30000 буклетів.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.