• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» Брав участь

Доданий
23.08.2018
Номер
65
Туризм

Ковальське ремесло єднає в собі тисячолітні надбання майстрів по обробці металу та сучасні технології. Проведення фестивалю ковальської майстерності є доказом повного оволодіння металургією .У межах проекту відбудеться цікаве дійство, яким ковалі та інші митці у сфері обробки металу хочуть привернути увагу громадськості до власної справи та відродженню старовинної професії.

Автор проекту
Артем
Артем Тимчур
Бюджет
142 300 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Проблема

Цікаві творчі професії з ручної обробки металу йдуть в минуле.

Мета проекту

Проект спрямований на звернення уваги сучасних людей до старовинного ремесла та поширення знань про професії характерні для нашого міста.

Очікувані результати

В межах фестивалю пройде ціукаве дійство, яке змінить молодіжний погляд на професії в обробці металу, що характерні для нашого рідного міста. Проведення фестивалю актуальне у період стрімкого зростання промислового туризму та неодмінно приверне до себе багато уваги вітчизняних та зарубіжних туристів, що позитивно відобразиться на іміджі Кривого Рогу.

План заходів з реалізації проекту

Проект передбачає проведення фестивалю ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» в межах заходу «Ніч індустріальної культури» у Кривому Розі.