• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скейт-плаза на мікрорайоні Східний-1 Брав участь

Доданий
14.08.2019
Номер
61
Муніципальні проєкти великі

Проект «Скейт Плаза на мікрорайоні Східний-1» розроблено для вирішення актуальної соціальної проблеми відсутності майданчиків для заняття спортом. Облаштування сучасного майданчику "Скейт Плаза" буде задовольняти наявний та майбутній попит на активне спортивне дозвілля сучасної молоді.

Автор проекту
Бюджет
1 398 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
бульв. Європейський (Кірова), 2А, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Кузуб Алла Миколаївна

Проблема

Огляд сучасного стану справ щодо спроб вирішити проблему дозвілля молоді у нашому місті показує досить строкату картину. В останні роки зростає кількість спортивно-розважальних установ: клубів, боулінг-центрів, кінотеатрів, інтернет-кафе, ігротек, комп'ютерних клубів, різних традиційних спортивних секцій. Але сучасна молодь усе частіше віддає перевагу екстремальним видам спорту – таким, як скейтбординг, BMX(велосипед), ролерблейдинг (ролики), самокат. Да і у всьому світі набирає популярність екстремальні, нетрадиційні види спорту: вело- і ролеспорт, скейтбординг. Ці види спорту вважаються прогресірующими не тільки у нашому місті, але й у всій країні. Їх можна вважати "новомодними", особливо в агресивному, екстремальному стилі, коли в якості обладнання, але не маючи місто, де можна проводити змагання і тренування для виконання трюків використовується все, що тебе оточує. Справжніх ролерів і скейтбордистів в Кривому Розі не так багато, але в деяких районах є організовані місця для тренувань . На території Довгинцівського району немає об'єкту, який відповідав щодо вимог для екстремальних, прогресивних видів спорту, і міг би використовуватися для занять. Тому в цих умовах виконання проекту «Скейт Плаза на мікрорайоні Східний-1» є необхідним.
Актуальність даного проекту полягає у створенні оптимальних умов для відпочинку і фізичного розвитку молоді, які займаються прогресивними видами спорту.
Питання про необхідність активізації спорту за місцем мешкання - актуальність сьогоднішнього дня. Розвиток спорту та облаштування Скейт Плази дозволить сформувати у людей усіх вікових категорій потребу в фізично активному способі життя, що природним чином значно поліпшить показники здоров'я, а також, відверне від асоціальних проявів.
Даний проект спрямований на вирішення актуальних соціальних проблем сучасного міста і його мешканців.

Мета проекту

Головною метою проекту є облаштування елементів благоустрою для сучасної, єдиної у місті Скейт Плази, яка відповідає міжнародним стандартам. Задоволення постійно зростаючого попиту на даний вид дозвілля та спорту з точки зору якісної інфраструктури. Популяризація спорту та ідеології активного та здорового образу життя серед населення та молоді. Сприяння розвитку екстремальних видів спорту.

Очікувані результати

Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування Скейт Плази для проведення тренувань та змагань як для дітей так і дорослих мешканців та гостей мікрорайону.
Після завершення проекту подальше утримання та експлуатація території Скейт Плази буде здійснюватися балансоутримовачем – Довгинцівською районною в місті радою.

Короткотривалі результати проекту:
• забезпечення дітей, молоді та дорослих тренувальної територією, створення сприятливих умов для розвитку спортивних навичок серед дітей та молоді та покращення спортивного виховання населення.
• забезпечення умови для відпочинку і фізичного розвитку молоді, які займаються активними прогресивними видами спорту;
• поліпшування умов спортивного відпочинку дітей і дорослих різного віку;
• створення комфортних мікроумов, зменшення кількості травм, одержуваних молоддю в несанкціонованих місцях для катання, виключення актів вандалізму по відношенню до малих архітектур на мікрорайоні;
• об'єднання та зорганізування молоді, яка захоплена прогресивними видами спорту;
• відвернення молодь від соціальних мереж, комп’ютерів, асоціального життя.
• сучасне покращення благоустрою мікрорайонна.

Довготривалі результати проекту:
• спонукання молоді більш активно займатись спортом, здобувати навички у процесі фізичної підготовки, сприяння зміцненню фізичного здоров'я усіх вікових категорій;
• забезпечення дітей, молоді та дорослих тренувальним майданчиком, створення сприятливих умов для розвитку спортивних навичок серед дітей та молоді та покращення спортивного виховання населення;
• виховання здорового творчого покоління;
• перетворення активного спортивного відпочинка в організоване заняття, яке стане більш безпечним;
• проведення змагань, заходів, показових виступів;
• участь наших спортсменів у змаганнях найвищого рівня;
• збільшення довіри місцевих мешканців до органів місцевого самоврядування які забезпечують умови для створення комфорту щодо виховання здорового зростаючого покоління;
• реалізований проект стане одним із кроків на шляху до комплексної Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в Кривому Розі на 2019 - 2023 роки»;
• отриманий досвід під час реалізації проекту допоможе у майбутньому при реалізації інших проектів для розвитку громади.

План заходів з реалізації проекту

В межах проекту плануються наступні ключові заходи:
1. Виготовлення макету Скейт Плази з урахуванням запитів мешканців мікрорайону.
2. Монтажні роботи по встановленню Скейт Плази.
3. Фарбування та виділення зон безпеки.
4. Благоустрій прилеглої території з облаштуванням зон відпочинку.
5. Організація показових виступів спортсменів прогресивних видів спорту.
Заходи проекту відповідають загальнодержавним нормативно-правовим і директивним документам, що стосуються благоустрою та створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.