• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик для садочка - запорука здоров'я дітей (ДНЗ №116) Відхилений остаточно

Доданий
30.07.2018
Номер
6
Фізична культура і спорт

Проект націлений на реконструкцію спортивного майданчика на території КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №116» КМР, з метою забезпечення рухової активності дітей дошкільного віку під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі, прогулянок та спортивно-фізкультурного дозвілля. Адже існуючий спортивний майданчик є непридатним для використання, недостатньо оснащеним.

Автор проекту
Катерина
Катерина Драгожилова
Бюджет
283 425 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вулиця Лісового, 17, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На території КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №116» КМР є спортивний майданчик, проте його обладнання не відповідає вимогам щодо забезпечення організації рухової активності дітей під час занять фізичної культури на свіжому повітрі та спортивно-фізкультурного дозвілля. Усе обладнання, що є на майданчику застаріле та потребує обов’язкової заміни. Велика кількість обладнання була демонтована з майданчика у зв’язку з аварійним станом, поле не має безпечного покриття.

Мета проекту

Головною метою є облаштування спортивного майданчика для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням, що надасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, створити повноцінне середовище для зміцнення здоров’я вихованців, вийти на європейський рівень розвитку спортивної інфраструктури.

Очікувані результати

Забезпечити ефективність у співвідношенні затрачених ресурсів з досягнутими результатами: підвищити рівень охоплення усіх учасників навчально-виховного процесу фізичною культурою та спортом; пропаганда здорового способу життя; створення сучасного фізкультурно-спортивного середовища для зміцнення та збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу; поєднання фізичного та естетичного виховання дошкільників з метою забезпечення гармонійного розвитку.

План заходів з реалізації проекту

1. Створити проектну групу з працівників ДНЗ та представників батьківської громади. 2. Провести проектне дослідження спортивно-ігрового обладнання, що пропонується вітчизняними виробниками, враховуючи якість, безпечність, ціну. 3. Розробити схему-модель спортивного майданчика ДНЗ. 4. Підготувати територію для спортивного майданчика та замовити необхідне обладнання. Встановити безпечне покриття і спортивно-ігрове обладнання. 5. Провести обстеження встановленого обладнання та оформити відповідний акт.

Фотографії