• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тенісний корт в мікрорайоні мрії та благоустрій прилеглої території На реалізації

Доданий
23.07.2019
Номер
6
Муніципальні проєкти великі

Проект планується реалізувати на мікрорайоні Східний-2,3 в рамках масштабного проекту «Створення спортивно-ігрового центру мікрорайону», який втілюється в життя на протязі 2017-2019 років. На сьогоднішній день встановлені п'ять майданчиків для різних верст населення -тренажерний, дитячий, спортивний для підлітків, волейбольний, баскетбольний та футбльний. Тенісний корт -ще одна мрія мешканців!

Автор проекту
Світлана
Світлана Хватова
Бюджет
1 274 744 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Незалежності України вулиця, 16б, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Однією з проблем місцевого самоврядування в Україні є низький рівень участі членів територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення. Спільна участь мешканців в розв’язанні локальних проблем та реалізація спільних інтересів сприятимуть ефективнішому вирішенню місцевих проблем. Досвід багатьох розвинутих країн демонструє значні можливості спрямування соціальної активності жителів у сферу покращення благоустрою громади, підтримки об‘єктів соціальної інфраструктури, інші суспільно важливі справи, на які традиційно спрямовуються бюджетні кошти.Недостатня кількість спортивних майданчиків не дає можливості для повноцінного розвитку особистості, реалізації спортивних задатків дітей та молоді. Масова зайнятість спортом сприятиме пропаганді здорового способу життя та убезпечить молодь та дорослих від шкідливих звичок.
Мікрорайон Східний – це спальний район, в якому мешкає більше 20 000 дітей, підлітків, молоді та дорослих. В умовах сучасного способу життя, в час прогресу та інтенсивного розвитку передових технологій, виникає гостра проблема у створенні належних умов для фізичного розвитку дітей та дорослих. Сьогодні підростаюче покоління, замість активного заняття спортом чи простого проведення дозвілля на свіжому повітрі, обирає ігри за комп’ютером, а замість проведення свого вільного часу в колективі своїх однолітків, надає перевагу спілкуванню в соціальних мережах, а дорослих все частіше можна побачити з пляшкою пива в руці. Причина не лише в дітях т дорослих, а й в недостатній кількості спортивних майданчиків, на яких діти та дорослі могли б займатися спортом.
Проект розрахований для широкого кола населення різних вікових категорій жителів Східного. Тенісним кортом будуть користуватися діти, молодь та доросле населення як для активного проведення дозвілля, так і для занять спортом. А впорядкована прилегла територія з встановленими лавками з тіньовими навісами, альтанками та облаштованими пішохідними доріжками поруч з тенісним кортом дозволять відпочивати після занять спортом комфортно та небезпечно.

Мета проекту

Головною метою проекту є встановлення елементів благоустрою для тенісного корту відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей, молоді та дорослих, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя, забезпечення населення мікрорайону можливістю повноцінного тренування у будь-який час та пору року.
Цілі проекту:
1.Проект направлений на пропаганду здорового способу життя та покращення можливостей проведення активного дозвілля мешканців різних вікових категорій.
2.Тенісний корт відкриває можливості не лише для професійних занять спортом, але і для масового залучення населення до активного відпочинку.
3. Для мешканців Східного появиться новий облаштований майданчик для активного проведення дозвілля.
4. Молодь, учні та доросле населення отримають можливість вільного доступу для безкоштовних занять великим тенісом.
5. Шанувальники здорового способу життя здобудуть практичні навики спортивної гри в великий теніс.
6. Всі бажаючі зможуть прийняти участь у спортивних змаганнях.
7. В подальшому тенісний корт буде постійно використовуватись як для активного дозвілля так і для спортивних занять та змагань по великому тенісу.
8. Забезпечення належних умов для проведення змістовного відпочинку та дозвілля для великої кількості підростаючого покоління та дорослих.
9. Вирішення проблем рухової активності і здоров'я підростаючого покоління, сприяння їх фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації.
10. Зацікавлення дітей різних вікових категорій та дорослих спортивними іграми, пропаганда культури активного та здорового відпочинку.
11. Поширення практики розвитку соціальної активності жителів громад, організація співпраці, створення умов для більш якісного та ефективного використання наявних ресурсів.
12. Розвиток спортивного руху та покращення здоров’я великої кількості мешканців мікрорайону.
13. Вирішення актуальних проблем незайнятості дітей, підлітків, молоді через забезпечення належними та стабільними умовами для розвитку своїх здібностей та покращення здоров’я.
Мікрорайон Східний повинен стати мікрорайоном, в якому хочеться жити, відпочивати, виховувати дітей, проводити дозвілля, займатись спортом, бо в ньому живуть люди, які важко працюють на підприємствах нашого міста, які сплачують податки, і вони мають право мати усі умови для комфортного відпочинку. Тим більше мешканці особисто багато чого роблять для цього.
Ще один шматочок землі, на місці якого було сміттезвалище, на місці якого в разі перемоги планується встановлення тенісного корту, альтанок, лавок з тіньовими навісами по справжньому перетвориться в зелену впорядковану зону відпочинку.

Очікувані результати

Фінансова сталість
Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування тенісного корту для проведення тренувань та змагань як для дітей так і для дорослих мешканців мікрорайону. Важливість такої споруди важко переоцінити. Поле допоможе займатись тенісом безкоштовно в любий час протягом цілого року. Реалізація проекту дасть можливість забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом великій кількості дітей, молоді та дорслих, заохочення до здорового способу життя, зокрема проведення тренувань і змагань серед мешканців мікрорайону.
Інституційна сталість
Після завершення проекту якість спортивно-оздоровчих послуг буде покращуватись, а кількість цільових груп населення, яким ці послуги надаються, буде збільшуватись. Будуть створені усі передумови для спортивних занять та дозвілля значної кількості мешканців громади. Будуть створені умови для зайнятості дітей, молоді та дорослих, отже зменшуватиметься неконтрольований негативний вплив вулиці.
У результаті реалізації проекту відбудеться розвиток інфраструктури мікрорайону, підвищиться рівень якості життя мешканців.
Позитивний досвід від реалізації проекту буде поширений серед громадських активістів, громадських організацій, заохотить їх до написання та реалізації схожих проектів, покликаних спільно вирішувати наболілі проблеми громади.
Планується подальше розроблення та впровадження проектів, які будуть спрямовані на створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом.
Проект стане прикладом створення сучасного спортивного об’єкта, який сприятиме як розвитку соціально-спортивної сфери мікрорайону, так і загальному соціально-економічному розвитку м. Кривого Рога.
Досягнуті результати при реалізації проекту сприятимуть підвищенню рівня довіри громади до влади, оскільки покращення фізичного здоров’я населення сприятиме налагодженню відносин між органами місцевого самоврядування і населенням громади.
Реалізований проект приноситиме результати незалежно від політичної ситуації, отже є політично стабільним.

Інновація
Даний проект дасть змогу згуртувати та мобілізувати громаду для досягнення єдиної мети: забезпечення можливості мешканцям громади різних вікових груп та людей займатися спортом та покращувати своє фізичне здоров’я.
Реалізація проекту дасть змогу отримати новий досвід, як підрядній організації, так і органу місцевого самоврядування в питаннях вирішення конкретної проблематики. Інновація проекту полягає у використанні нових технологій. Після проведення робіт, в результаті – облаштування сучасного майданчика, з дотриманням всіх вимог державних будівельних норм та правил.

План заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту здійснюватиметься при виділенні коштів з міського бюджету, а також за допомогою партнера проекту.
Опис діяльності у рамках проекту
І-ий етап - Здійснення організаційних та підготовчих заходів.

1. Створення ініціативної групи з мешканців мікрорайону для розповсюдження інформації про умови голосування за проект - жовтень 2019.
2. Укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та визначити організацію - виконавця робіт у відповідності до вимог діючого законодавства -березень -квітень 2020.
3. Налагодження взаємодії між органами влади та учасниками проекту - на протязі березня, квітня, травня та червня 2020 .

ІІ-ий етап – Здійснення робіт у рамках проекту по встановленню тенісного корту

1. Підписання договору між розпорядником коштів, автором та партнером проекту до 15.03.2020 (відповідальна Довгинцівська районна в місті рада)
2. Внесення 5% від загальної вартості проекту згідно Положення конкурсу до 01.04.2010 (відповідальна ГС «Зелений центр Метінвест»)
3. Визначення підрядника до 15.04.2020 (відповідальна Довгинцівська районна в місті рада)
4. Очищення території, на якій відбудеться встановлення тенісного корту від сміття та кущів до 01.05.2020 (відповідальна Хватова С.В.)
5. Облаштування вирівнювання земельної ділянки під майданчик розміром 16 м х 32 м для гри в теніс 01.05.2020-05.05.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
6. Влаштування основи майданчика під штучне покриття 05.05.2020-10.05.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
7. Встановлення антивандального огородження 10.05.2020-20.05.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
8. Влаштування покриття з полімерної штучної трави 20.05.2020-25.05.2020 (відповідальні підрядник, ХватоваС.В.)
9. Встановлення тренувальної стінки 8мх4м для відпрацювання удару 25.05.2020-28.05.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В).
10. Встановлення сітки тенісної підсиленої металевої з опорами 28.05.2020-01.06.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
11. Облаштування прилеглої території з розміщенням інвентарного пристосування: смітнички, лавочки, тіньові навіси, альтанки 01.06.2020-10.06.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
12. Облаштування пішохідних доріжок 10.06.2020-15.06.2020 (відповідальні підрядник, Хватова С.В.)
13. Урочисте відкриття футбольного поля 16.06.2020 (відповідальні Довгинцівска районна в місті рада, Хватова С.В.)

ІІI-ий етап – моніторинг.

1. Моніторинг результатів реалізації проекту, опитування громадської думки - червень, липень, серпень, вересень 2020

2. Інформаційне забезпечення проекту, проведення медійної кампанії впродовж усього періоду реалізації проекту у засобах масової інформації та соціальних мережах -квітень, травень, червень 2020

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії