• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Пейнтбол – спорт ХХІ століття На розгляді

Доданий
02.09.2020
Номер
59
Молодіжні проєкти

Пейнтбол – це спортивна командна гра, в якій учасники озброєні спеціальними пневматичними рушницями які стріляють кульками с фарбою в желатиновій оболонці.В Україні пейнтбол визнаний як вид спорту ще в 1994 році, а з 2008 року є результати і досягнення на європейському і світовому рівні, і серед неолімпійських видів спорту саме роботу Федерації пейнтболу України ставлять як приклад багатьом іншим.

Автор проекту
Бюджет
146 650 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Проблема

Сучасна професійна спортивна сцена в Україні сформувалася у 1994 році, коли вдалося зібрати і відправити повноцінну національну збірну для участі в XIV зимових Олімпійських іграх у норвезькому місті Ліллегаммер. Українську збірну представляли 37 спортсменів в десяти видах спорту. Тоді Україна посіла 13 місце в загальному заліку. Найвищий результат українські спортсмени продемонстрували на літніх Олімпійських іграх в Атланті у 1996 році, коли привезли 9 золотих медалей. В Афінах — 8 медалей вищого гатунку. Згодом у Пекіні — 7 золотих нагород. Після цього спостерігався спад результативності у приклад результат на іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро – усього 2 золоті медалі. На даний час спортивна система України застаріла і не відповідає сучасним реаліям. До занять спортом в Україні залучено всього 13,5% населення країни в той час як у країнах Скандинавії – 85%. Наша країна займа 99-е місце у світі по рівню здоров’я і 150-е по тривалості життя. У 1998 році Державний комітет спорту України констатував, що з початку 90-х років чисельність контингенту дітей і підлітків, залучених до регулярних занять у ДЮСШ, підліткових фізкультурно-спортивних клубах за місцем проживання і спортивних секціях, скоротилася на 620 тис. чоловік. Згортання цієї роботи негативно позначилося на стані здоров'я дітей та підлітків - майже 90% дітей, учнів і студентів мали відхилення у здоров'ї, 50% - незадовільну фізичну підготовку що призвело до посилення антисоціальних проявів - майже кожний десятий злочин в Україні здійснювався підлітками і на 60% збільшилася кількість неповнолітніх, що вживали наркотики. До 2014 року у нашому місті існувала команда з спортивного пейнтболу яка представляла місто на всеукраїнських змаганнях, але після початку АТО цей вид спорту зазнав занепаду, зменшилась кількість гравців, і на даний час зростає покоління яке навіть не знає про існування такого виду активного спорту як пейнтбол.

Мета проєкту

Мета проекту провести серед 100 активних студентів міста турнір з пейнтболу тим самим сформувати у молоді позитивне враження від нового виду спорту, сприяти ініціативі заняття спортом для подальшого формування команд для участі у змаганнях на регіональному, державному та міжнародному рівнях.

Очікувані результати

− популяризуватити та заохотити молодь міста до занять таким видом спорту я пейнтбол;
− розвиток у учасників змагань таких якостей як: тактика і стратегія бою, робота у команді, кмітливість. Поліпшення фізичного розвитку, поліпшення розвитку нервової системи що дає участникам вміння працювати в стрессових ситуаціях.
- Розвиток пейнтболу як виду спорту що, буде позитивно впливати на імідж Кривого Рогу.

План заходів з реалізації проєкту

− Лютий 2021 року -виготовлення кошторисної документації на проведення турніру;
− Березень 2021 - розроблення положення про турнір;
− Квітень 2021 - сповіщення студентів міста через студентські ради навчальних закладів;
− Квітень 2021 - проведення попередньої реєстрації учасників;
− Травень 2021 проведення турніру на базі клубу “Динаміт”;
− Травень 2021 підведення підсумків турніру та оформлення необхідних документів.