• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії На реалізації

Доданий
23.08.2018
Номер
59
Освіта

Учні називають гімназію своєю другою домівкою. Вона займає значне місце у їхньому житті. Саме у гімназії зустрічають друзів-однокласників, зі шкільних уроків узнають багато нового та цікавого. А все починається з головного входу в гімназію, який повинен надихати дітей на творчість, нові здобутки.

Автор проекту
Оксана
Оксана Кушнір
Бюджет
474 050 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Героїв АТО (Димитрова), 88, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Гімназичний ганок не відповідає сучасним вимогам, не функціонує як осередок розвитку творчого потенціалу гімназистів. Також моральна та фізична застарілість головного входу гімназії, конструкції даху ґанку спричиняє протікання і руйнування перекриття та стін вестибюлю. Це призводить також до високих тепловтрат. Рівень витрат на енергоносії при доведених лімітах не забезпечує тепловий режим у приміщенні. Усе це доводить до незадовільних умов перебування учнів у закладі, а також до непередбачених фінансових витрат бюджетних коштів, які могли би бути спрямовані на покращення освітнього процесу. Соціальна спрямованість полягає в урахуванні думки, пропозицій та настроїв громадян, які зумовлять зниження соціальної напруги між громадою і владою в частині надання відповідного рівня соціальних послуг у гімназії. Економічна спрямованість полягає в економії бюджетних коштів на енергоносії та поточні ремонти . Реальність виконання проекту ґрунтується на збігові інтересів як влади так і громади в проектний спосіб вирішити проблему. Зазначене вище і створило основну проблему, яку необхідно вирішити шляхом створення належних умов щодо якісного навчання та виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії».

Мета проекту

Сприяння розвитку творчих здібностей гімназистів, забезпечення рівного та безперешкодного доступу до якісної освіти, покращення санітарно-гігієнічних умов для навчання та виховання дітей, сприяння розвитку особистості учнів під час освітнього процесу та виховання гідного громадянина і патріота своєї країни, покращення естетичного вигляду будівлі гімназії, зменшення бюджетних видатків за спожиті енерготеплоносії та популяризації культури енергозбереження серед громади міста. Проект «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії» відповідає Стратегічному плану розвитку м. Кривого Рогу на період до 2025 року.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить: - створити оптимальні умови для покращення умов освітнього процесу шляхом поліпшення теплового режиму в приміщенні гімназії, осучаснення естетичного зовнішнього вигляду гімназії; - покращити умови праці педагогічного та технічного персоналу; - зменшити кількість скарг громадян на рівень соціальних та комунальних послуг в закладах освіти; - зекономити кошти міського бюджету на оплату поточних ремонтів та енергоносіїв.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовчий етап: - створення робочої групи проекту; - укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; - визначення у відповідності до закону організації, виконавця робіт. 2. Етап реалізації проекту: - розробка проектно-кошторисної документації, державна експертиза проекту; - оновлення ґанку гімназії. 3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект», в засобах масової інформації.