• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії На розгляді

Доданий
23.08.2018
Номер
59
Освіта

Основна проблема проекту – моральний та фізичний знос головного входу гімназії, конструкції даху ґанку будівлі, що спричиняє протікання і руйнування перекриття та стін вестибюлю. Це призводить також до високих тепловтрат. Рівень витрат на енергоносії при доведених лімітах не забезпечує тепловий режим у приміщенні. Усе це доводить до незадовільних умов перебування учнів у закладі.

Автор проекту
Оксана
Оксана Кушнір
Бюджет
474 050 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Героїв АТО (Димитрова), 88, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основна проблема проекту – моральний та фізичний знос головного входу гімназії, конструкції даху ґанку будівлі, що спричиняє протікання і руйнування перекриття та стін вестибюлю. Це призводить також до високих тепловтрат. Рівень витрат на енергоносії при доведених лімітах не забезпечує тепловий режим у приміщенні. Усе це доводить до незадовільних умов перебування учнів у закладі, а також до непередбачених фінансових витрат бюджетних коштів, які могли би бути спрямовані на покращення навчального процесу. Соціальна спрямованість полягає в урахуванні думки, пропозицій та настроїв громадян, які зумовлять зниження соціальної напруги між громадою і владою в частині надання відповідного рівня соціальних послуг у гімназії. Економічна спрямованість полягає в економії бюджетних коштів на енергоносії та поточні ремонти . Реальність виконання проекту ґрунтується на співпаданні інтересів як влади так і громади в проектний спосіб вирішити проблему. Зазначене вище і створило основну проблему, яку необхідно вирішити шляхом створення належних умов щодо якісного навчання та виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії».

Мета проекту

Основна мета: покращення санітарно-гігієнічних умов для навчання та виховання дітей, сприяння розвитку особистості учнів під час освітнього процесу та виховання гідного громадянина і патріота своєї країни, покращення естетичного вигляду будівлі гімназії, зменшення бюджетних видатків за спожиті енерготеплоносії та популяризації культури енергозбереження серед громади міста. Завдання проекту: - розробити проектно-кошторисну документацію; - провести заміну вхідних дверей та вікон у приміщенні головного входу на сучасні металопластикові для покращення теплоізоляції; - здійснити капітальний ремонт ґанку гімназії (дах, сходи, перила, стіни); - зменшити обсяг витрат енергоресурсів шляхом встановлення металопластикових дверних блоків на вході у гімназію; - підвищити термін експлуатації будівлі, покращити її естетичний вигляд; - сформувати в учасників освітнього процесу (учнів, батьків, працівників гімназії) культуру енергозбереження та енергоспоживання; - здійснити заходи, спрямовані на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності шляхом популяризації серед мешканців міста шляхів вирішення проблеми енергозбереження. Проект «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії» відповідає Стратегічному плану розвитку м. Кривого Рогу на період до 2025 року.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить: - створити оптимальні умови для покращення умов освітнього процесу шляхом поліпшення теплового режиму в приміщенні гімназії, осучаснення естетичного зовнішнього вигляду гімназії; - покращити умови праці педагогічного та технічного персоналу; - зменшити кількість скарг громадян на рівень соціальних та комунальних послуг в закладах освіти; - зекономити кошти міського бюджету на оплату поточних ремонтів та енергоносіїв.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовчий етап: - створення робочої групи проекту; - укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; - визначення у відповідності до закону організації, виконавця робіт. 2. Етап реалізації проекту: - розробка проектно-кошторисної документації, державна експертиза проекту; - капітальний ремонт ґанку гімназії. 3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект», в засобах масової інформації.