• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Від сучасного харчоблоку до здорового харчування Брав участь

Доданий
13.08.2019
Номер
58
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проект передбачає здійснення заходів по капітальному ремонту та оновленню кухонного обладнання харчоблоку закладу дошкільної освіти №155 міста Кривого Рогу.
Капітальний ремонт харчоблоку дозволить поліпшити санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для дошкільнят.

Автор проекту
Олександр
«Громадська організація "Молодіжний спортивно-туристичний клуб "Гільдія Подорожей та Екстриму"»
Олександр Фатєєв
Бюджет
581 301 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Наливайка вулиця, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Дорохов Станіслав Анатолійович

Проблема

Громадська організація « Молодіжний спортивно-туристичний клуб « Гільдія Подорожей та Екстриму » в особі авторів Дорохова Станіслава Анатолійовича і Фатєєва Олександра Васильовича подають проект «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування» на конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» з метою провести повний капітальний ремонт харчоблоку та заміни обладнання харчоблоку у закладі дошкільної освіти №155, який знаходиться в Інгулецькому районі.
Заклад дошкільної освіти № 155 розпочав свою діяльність майже 55 років тому. Відповідно стан приміщення і наявна техніка застарілі і потребують повного капітального ремонту. Керамічна плитка на підлозі, стінах знаходяться в незадовільному стані, електромережі - зношені, не відповідають сучасним вимогам і не здатні забезпечити використання наявних електроприладів, тобто проводка не витримує напруги і часто виходить з ладу. Харчоблок потребує якісної сучасної мідної електромережі з високою провідністю. Також незадовільний стан сантехнічних мереж, каналізація і труби водовідведення постійно протікають, що спричиняє численні незручності в процесі роботи на кухні, а також є неприпустимим з боку санітарних норм у дитячому закладі. Стан даного приміщення, в якому не проводилось ремонту з часів заснування садочку, або проводилися часткові косметичні ремонти, не відповідає чинним стандартам, що призводить до ускладення використання та унеможливлює забезпечення дошкільників здоровим повноцінним харчуванням.
Основна проблема, на розв’язання якої спрямовано проект: - створення енергоефективного приміщення харчоблоку, який передбачає зменшення рівня споживання електричної енергії шляхом встановлення якісного технологічного обладнання , перетворення застарілого приміщення харчоблоку у сучасне і комфортне середовище; удосконалення технології приготування та якості страв, гарантія безпечності страв для здоров’я дітей й усунення негативного впливу людського чинника шляхом автоматизації праці кухарів; забезпечення дотримання вимог Закону України «Про охорону праці» - покращення умов праці працівників харчоблоку .
Цей проект створено для забезпечення належних умов виховання і покращення стану харчування маленьких мешканців (діток 2-6 років) мікрорайону Правий берег ПГЗК (Матреновка).

Мета проекту

Метою даного проекту є оновлення харчоблоку як шлях до здорового харчування і збереження здоров’я дітей, урізноманітнення страв для дітей завдяки сучасному обладнанню, підвищення енергоефективності харчоблоку, зменшення рівня споживання електроенергії.
Впровадження проекту дозволить досягти забезпечення повноцінних комфортних умов праці кухарям і високоякісного процесу приготування їжі для вихованців!

Очікувані результати

Короткотривалі:
• благоустрій приміщення закладу дошкільної освіти;
• створення комфортних умов для організації якісного харчування;
• охоплення всіх вихованців дошкільного навчального закладу якісним харчуванням;
• отримання щорічного економічного ефекту(зменшення рівня енергоспоживання) за рахунок модернізації обладнання;
• забезпечення якісного, безпечного, раціонального, збалансованого харчування відповідно до віку і стану здоров я дітей;
• підвищення та стабілізація температури приміщень в осінньо-зимовий період;
• забезпечення санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних та естетичних вимог до утримання будівель;
• створення безпечних умов праці у дошкільному навчальному закладі;
• поліпшення умов експлуатації та збереження будівлі в належному стані.

Перспективні:
• виконання заходів, передбачених проектом допоможе привернути увагу громадян до проблем дошкільного виховання, зміцнення здоров’я дітей, організації здорового харчування дошкільників;
• зростатиме престиж закладу дошкільної освіти, так як будуть створені умови для комфортного освітнього процесу та гармонійного розвитку декількох поколінь маленьких жителів району.

План заходів з реалізації проекту

Опис заходів проекту:
1. Проведення роз’яснювальної роботи серед громади району, батьків вихованців по впровадженню проекту в дошкільній установі.
2. Реалізація заходів проекту:
2.1. Експертна оцінка стану харчоблоку.
2.2. Розробка проектно-кошторисної документації.
2.3. Демонтаж покриття підлоги, стін.
2.4. Встановлення метало пластикових дверей, що є найбільш прийнятним для забезпечення найнижчого рівня тепловтрат та всіх санітарно-гігієнічних норм для дошкільних бюджетних установ.
2.5. Заміна електропроводів, трубопроводу каналізації, водопостачання, монтаж витяжної вентиляції.
2.6. Придбання меблів та необхідного обладнання для облаштування сучасного харчоблоку.
3. Проведення просвітницької кампанії серед батьків, які мають дітей дошкільного віку щодо необхідності забезпечення безперервної освіти та покращення фізичного розвитку дітей за допомогою якісного раціонального харчування.
4. Підведення підсумків реалізації проекту та проведення громадських заходів щодо розповсюдження позитивного досвіду використання сучасних технологій розвитку закладів освіти.

Проект «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування» базується на попередніх досягненнях Громадської організації: завдяки зусиллям активістів Громадської організації « Молодіжний спортивно-туристичний клуб «Гільдія Подорожей та Екстриму » в рамках проекту «Місто нашими руками» на території ЗДО №155 було встановлено нові павільйони, ігрові майданчики, пісочниці, замінено огорожу навколо закладу дошкільної освіти.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Так.

Фотографії