• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Шкільне подвір'я моєї мрії Брав участь

Доданий
02.09.2020
Номер
57
Шкільні заклади

Удосконалити архітектурний вигляд пришкільної території школи №60, надати їй сучасного вигляду. Забезпечити комфортні, незагрозливі умови для шкільного відпочинку, для проведення навчально-виховного процесу та масових заходів. Зменшити рівень травматизму, причиною якого є пошкоджені застаріле аварійне асфальтне покриття та бетонні плити.

Автор проекту
Бюджет
1 333 253 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Українська, 66, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Застаріле аварійне асфальтне покриття та бетонні плити, що призводить до травматизму учнів, працівників школи та батьків.
Необхідне розширення території через нестачу місця на ганку, де проводяться урочисті, ігрові заходи для учнів.

Мета проєкту

Безпека, комфорт, затишок, спорт та розвиток - це основні вимоги для шкільної території всіх навчальних закладів. Наш проект дасть старт втілити ці вимоги щодо осучаснення території для незагрозливих, комфортних умов та активного відпочинку учасників навчально-виховного процесу КЗШ №60. Справа в тому, що Криворізька загальноосвітня школа №60 розташована у центрі Центрально-Міського району та знаходиться на одній із червоних ліній міста. Передовсім безпечним, а також затишним місцем спілкування, проведення урочистих заходів, рухливих ігор і відпочинку повинно стати шкільне подвір'я нашої школи. Без перебільшень, наше подвір'я - не тільки візитівка навчального закладу, а й обличчя центру мікрорайону.
Благоустрій шкільного подвір'я, розширення подвір'я, заміна аварійного асфальтного покриття новою тротуарною плиткою шляхом перепланування та організації зон відпочинку, тобто озеленення пришкільної території та покращення естетичного й екологічного стану довкілля закладу.
Реалізація проєкту осучаснення шкільного подвір'я дасть поштовх здійснити наступне:
1) замінити застаріле аварійне асфальтне покриття та бетонні плити на нову тротуарну плитку;
2) перепланувати висадку зелених насаджень, адже територія має низький рівень озеленення та потребує додаткового шумо- та пилоізоляційного бар'єру зі сторони проїжджої частини;
Це основний перелік потреб для нового життя подвір'я школи №60. Відтак, реалізація проєкту дозволить підвищити безпеку та комфорт учнів школи та покращити естетику і функціональність шкільного подвір'я. Безпечне та естетично оформлене шкільне подвір'я - вимога часу. Озеленене та доглянуте подвір'я школи виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи та рідного краю, а також покращує настрій, підвищує життєвий тонус, позитивно впливає на дітей та дорослих. Кожний навчальний заклад намагається подвір'я утримувати в належному стані, прикрашає, озеленює та доглядає.
Даний проєкт відповідає декільком пріоритетним напрямам, визначеним у пункті 3.7. Положення:
- 3.7.2.2 благоустрій;
- 3.7.2.3 поліпшення стану навколишнього природного середовища.

Очікувані результати

Безпечне та естетичне облаштування території шкільного подвір'я, ремонт, заміна та встановлення нових об'єктів; озеленення, декорування окремих конструкцій, ліквідація елементів, що негативно впливають на естетику території облаштування зон відпочинку, їх модернізація.
Реконструкція асфальтного покриття, встановлення лав, озеленення огорожі зі сторони траси по вулиці Українська.

План заходів з реалізації проєкту

План заходів з реалізації проєкту «Шкільне подвір’я моєї мрії»

Номер п/п Орієнтовні строки реалізації заходів проекту Зміст заходів проекту Виконавці

1 Січень-лютий 2021р. Укладання договору на реалізацію проєкту Департамент освіти і науки міськвиконкому, Відділ освіти Ц-М районної у місті ради, автор проєкту.
2 Лютий-березень 2021р. Внесення співфінансування Автор проєкту
3 Лютий-березень 2021р. Проведення обговорення щодо ескізу шкільного подвір’я із залученням шкільної громади. Автор проєкту, Відділ освіти Ц-М районної у місті ради, адміністрація освітнього закладу.
4 ІІ квартал 2021р. Проведення процедур закупівель відповідно до бюджету проєкту та укладання договорів з виконавцями робіт та постачальниками товарів Відділ освіти Ц-М районної у місті ради, адміністрація освітнього закладу.
5 ІІ квартал 2021р. Розробка проектно-кошторисної документації, експертиза Підрядна організація
6 ІІІ квартал 2021р. Проведення облаштування подвір’я згідно з розробленою ПКД Підрядна організація, автор проєкту, адміністрація освітнього закладу.
7 Вересень-жовтень 2021р. Презентація реалізованого проєкту Автор проєкту, адміністрація освітнього закладу.
8 постійно Проведення інформаційної кампанії про хід реалізації проекту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський проект» та на сайті закладу. Департамент освіти і науки міськвиконкому, Відділ освіти Ц-М районної у місті ради, автор проєкту, адміністрація освітнього закладу.

Оцінювання результатів.
Для здійснення внутрішнього моніторингу та координації заходів у ході реалізації проекту передбачено закріпити відповідальних осіб за кожним його етапом для недопущення непередбачуваних чи негативних результатів. До прийняття виконаних робіт будуть залучені представники головного розпорядника коштів, автор проекту, батьківська громадськість. Після реалізації проекту планується провести батьківські збори для здійснення оцінки досягнутих результатів.