• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Щасливе дитинство" проект здійснюється на базі КЗШ № 73 Брав участь

Доданий
23.08.2018
Номер
56
Освіта

Придбання мобільного комп’ютерного, музичного та інше обладнання надає можливість організовувати дитячі заходи в місцях масового відпочинку дітей та підлітків, що сприятиме їх подальшому розвитку, а також організації змістовного та активного дозвілля, формування стійкої мотивації здорового способу життя серед дітей та підлітків.

Автор проекту
Сергій
Сергій Совенко
Бюджет
39 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Ярославська, 19, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Для сучасних дітей характерна широта кругозору, різносторонність знань, що є результатом підвищення інформатизації. Діти сьогодення не завжди замислюються над «високими духовними проблемами». Їх більше турбують труднощі повсякденного життя. Вони перебувають під значним впливом не кращих зразків західної масової культури, особливо це яскраво виражено на телебаченні та в пресі. Дитяча аудиторія настільки різнопланова і її відношення до життя таке неординарне, що перед батьками та педагогами виникає питання: «Як зацікавити дітей? Як організувати їх дозвілля?». Діти, у яких багато вільного часу, безцільно блукають по вулицях, часто починають порушувати порядок і дисципліну. Разом з тим від безладного проведення часу вони швидше, стомлюються, виснажують свої сили. Треба навчити дітей весело й розумно відпочивати, відновлювати сили. Від правильної організації вільного часу дітей багато в чому залежить їхня працездатність. Дозвілля це особлива сфера соціалізації дітей, у якій природно реалізуються їхні інтереси і потреби, особистісні і соціальні амплуа, розвивається активність, творча ініціатива, здійснюється пошук нових ціннісних орієнтирів шляхом вільного вибору видів діяльності. Дозвілля визначається як особлива сфера життя особи та суспільства, що містить великі можливості для виховання дитини, становлення й розвитку особистості, набуття досвіду вирішення життєвих проблем. У процесі організації дозвілля формуються ціннісні орієнтації, культурні потреби, смаки, емоційно-вольова сфера дітей та молоді. Для дітей особливо корисний відпочинок активний, пов'язаний з фізичними вправами, різноманітними рухами, іграми. Тому потрібно подбати про організацію походів і подорожей, спортивних ігор і розваг. Діти люблять заняття, пов'язані зі зміною місць, з новими враженнями. Це прагнення дітей до нових місць і необхідно використовувати для організації їхнього активного відпочинку у вихідні дні й під час шкільних канікул. Варто заохочувати колективні заняття й розваги дітей у години дозвілля. Різні ігри, відвідування розважальних заходів — все це зближає дітей і розвиває в них навички колективізму, спільності інтересів.

Мета проекту

Метою проекту є надання можливість проводити розважальні заходи для дітей не тільки на базі навчального закладу, але й у місцях масового відпочинку людей: у парках, скверах, на центральній площі, що буде особливо цікавим під час проведення районних свят та заходів в канікулярний час. 1. Залучення дітей різних вікових та облікових категорій до участі в розважально-ігрових заходах. 2. Покращувати емоційний стан дітей, що мешкають в Інгулецькому районі. 3. Виявлення і розвиток організаторських здібностей дітей та молоді. Даний проект відповідає п.3.6.2.8 Положення – «…Підтримка інноваційних методів освіти та виховання підростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення».

Очікувані результати

Результати реалізації. 1. Будуть створені умови для проведення розважальних та ігрових програм та для дітей та підлітків на базі КЗШ № 73. 2. Відбудеться організація змістовного та активного позашкільного часу дітей та підлітків. 3. Будуть створені навички веселого й розумного відпочинку у дітей, це зблизить їх і розвине навички колективізму, спільності інтересів. Придбання мобільного обладнання дасть можливість проводити розважальні заходи для дітей не тільки на базі навчального закладу, але й у місцях масового відпочинку людей: у парках, скверах, на центральній площі, що буде особливо цікавим під час проведення районних свят та заходів в канікулярний час.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів. 1. Проведення загального аналізу та порівняння з вибору комп’ютерного обладнання, музичного приладдя, мобільних стендів. 2. Визначитись із постачальниками обладнання та приладдя. 3. Придбання обладнання та приладдя. 4. Передача обладнання та приладдя на баланс Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73.