• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування кімнат підопічних КУ "Будинок милосердя "Затишок" КМР меблями медичного призначення" На реалізації

Доданий
13.08.2019
Номер
55
Муніципальні проєкти малі

Даний проект спрямовано на створення належних комфортних умов для проживання в установі підопічних з обмеженими фізичими можливостями. Якісне надання своєчасної кваліфікованої допомоги, створення сприятливої соціалізації, повернення до повноцінного життя, подолання депресивного психоемоційного стану можливе при реалізації даного проекту.

Автор проекту
Інна
Інна Козаченко
Бюджет
188 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Маршака, 16А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В умовах економічної та соціальної нестабільності нашого суспільства, все більшої актуальності набувають такі проблеми, як реалізація соціально-економічної політики по відношенню до літніх людей, яка шляхом комплексного вирішення існуючих проблем може забезпечити належний рівень життя, доступність та високу якість основних соціальних послуг, необхідну соціальну підтримку. Люди, які досягли пенсійного віку і зробили свій трудовий внесок у розвиток країни та міста повинні жити достойно. Такі люди потребують особливого ставлення до них і вони мають право на допомогу держави у сфері соціальної адаптації та належні умови для життя. Тому, придбання меблів медичного призначення для підопічних установи допоможе їм у відновленні рухливості у суглобах, зміцнить сили м’язів, в результаті чого з’являться нові навички самообслуговування, що допоможе їм пристосуватись до життя в нових умовах, які утворились внаслідок травм або хвороби. Придбання зазначеного медичного обладнання прискорить відновлення функцій органів і систем, зменшить ймовірність нових захворювань. Поетапні реабілітаційні заходи дозволять здійснювати якісне комплексне відновлювальне лікування.

Мета проекту

Метою проекту є підтримка соціально-незахищених верств населення, забезпечення належного рівня життя та комфортних умов для проживання в установі підопічних з обмеженими фізичними можливостями.
Враховуючи потреби осіб з обмеженими можливостями у сторонньому догляді та медичній допомозі спільними зусиллями працівників установи здійснюється реабілітація підопічних. На даний час меблі медичного призначення є в недостатній кількості, що сповільнює процес реабілітації останніх. Особи з обмеженими можливостями, місце проживання яких облаштовано багатофункціональними ліжками, проходять процес реабілітації та адаптації значно швидше, ніж інші.
Впровадження цього проекту призведе до якнайшвидшої соціальної незалежності всіх підопічних та буде запобігати виникненню можливих захворювань у подальшому. Облаштування кімнат підопічних сучасним медичним обладнанням разом з високо кваліфікованістю медичних працівників установи буде запорукою покращення життя осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Досягнення мети проекту можливе при виконанні наступних завдань:
1. Здійснення комплексних заходів щодо облаштування кімнат для підопічних (осіб похилого віку з обмеженими можливостями) меблями медичного призначення.
2. Якісне надання своєчасної кваліфікованої допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями згідно з їх життєво необхідними потребами.
3. Створення сприятливої соціалізації громадян з обмеженими фізичними можливостями та їх пристосування до належних умов проживання.
4. Повернення до повноцінного життя, поліпшення та відтворення життєдіяльності осіб, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно.
5. Подолання депресивного психоемоційного стану осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Очікувані результати

Реалізація проекту на базі установи призведе до створення більш комфортних умов проживання та надання більш якісних медичних послуг на рівні сучасних вимог та потреб, що дасть можливість підопічним покращити якість свого життя.
Кімнати підопічних, обладнані сучасними медичними меблями, підвищать імідж установи, що дасть можливість охопити значно більшу чисельність осіб, що опинились в складних життєвих обставинах, які потребують всебічної соціальної підтримки та допомоги.
Після закінчення фінансування, проект буде продовжувати свою реалізацію протягом діяльності установи, підтримуватись і оновлюватись силами працівників. Його ефективність буде оцінюватись по відгукам громадян про якість надання постійного стороннього догляду за особами з обмеженими можливостями. Крім того, впровадження проекту поліпшує умови праці медичних працівників, що в свою чергу буде сприяти втіленню професійних знань й навичок в організації роботи.

План заходів з реалізації проекту

З метою реалізації проекту необхідно здійснення комплексу організаційних заходів щодо проведення закупівлі сучасних меблів медичного призначення, а саме.

1. Інформаційно-рекламна компанія з впровадження проекту.
2. Укладання договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником та реалізатором проекту.
3. Комплексні заходи з проведення закупівель згідно вимог чинного законодавства:
3.1 оголошення про закупівлю меблів медичного призначення (із застосуванням електронних інформаційних ресурсів на сайті «Криворізький ресурсний центр»;
3.2 визначення переможця та укладення договору на закупівлю;
3.3 придбання меблів медичного призначення.
4. Облаштування кімнат підопічних меблями медичного призначення.
5. Взяття на балансовий облік установи придбаних меблів медичного призначення.
6. Висвітлення в засобах масової інформації, мережі Інтернет результатів реалізації проекту. Розміщення матеріалів на постійно діючий сторінці установи у Facebook.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії