• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щаслива мить –комфортна зона очікування у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Відхилений остаточно

Доданий
02.09.2020
Номер
55
Муніципальні проєкти малі

(облаштування, переобладнання і проведення ремонтних робіт у робочій частині, встановлення підйомника Центрально-Міського районного у місті Кривому Розі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро))

Автор проєкту
Єлизавета
Єлизавета Мацюк
Бюджет
499 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Свято-Миколаївська (Леніна), 45, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Центрально-Міський районний у місті Кривому Розі відділ державної реєстрації актів цивільного стану надає громадянам адміністративні послуги , а саме мешканцям Центрально-Міського району та міста, громадянам України ,іноземцям, особам без громадянства. Основні завдання, які виконує відділ державної реєстрації актів цивільного стану:
- забезпечення проведення державної реєстрації актів цивільного стану;
- забезпечення якісного та доступного надання адміністративних послуг;
- збереження архівного фонду відділу;
- видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.
Щоденно відвідують та отримають послуги у приміщенні відділу більше 40-ка громадян і кількість відвідувачів з кожним днем зростає. З моменту будівництва будинку, в якому розташований відділ (1995рік), жодного разу не проводився капітальний ремонт. Старі, неякісно пофарбовані стіни, дерев'яна понівечена підлога, погане освітлення у коридорах - все це справляє враження подорожі у далеке минуле. Навіть говорити про урочистість моменту укладання шлюбу, реєстрації новонародженого не доводиться.
Центрально-Міський районний у місті Кривому Розі відділ державної реєстрації актів цивільного стану громадян є однією з візиток міста. Тому хочеться вірити, що дана будівля у найближчому майбутньому буде реконструйована і приведена до належного стану.

Мета проєкту

Головною метою проєкту є створення комфортної та сучасної зони для відвідування громадянами відділу, забезпечення не тільки святкового настрою у зв’язку з щасливими моментами (реєстрація шлюбу і народження дитини) , а й створення сприятливих умов у зв’язку з втратою близької людини (реєстрація смерті) .У Центрально- Міському районі проживає 84,0 тис. населення, але з питань державної реєстрації шлюбу до нас звертаються не тільки мешканці нашого району та міста, а й мешканці Апостолівського, Софіївського, Криворізького районів та інших. Зручні та сучасні умови для відвідувачів відділу створять атмосферу довіри , зроблять короткотривале очікування громадян максимально комфортним.

Очікувані результати

Даний проєкт розрахований на створення комфортного, доступного та якісного надання адміністративної послуги з реєстрації актів цивільного стану. Покращення умов для відвідувачів відділу з найважливіших питань в їхньому особистому житті, додержання принципу конфіденційності при прийомі в окремих кабінетах, комфортна зона очікування, куточок для дітей. Забезпечення доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформування громадськості про стан реалізації проєкту на сайті
«Громадський бюджет».
2. Виготовлення проєктно-кошторисної документації та її експертиза.
3. Придбання необхідного обладнання
4. Виконання ремонтних робіт