• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майстерня технічної творчості На реалізації

Доданий
12.08.2019
Номер
53
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проект покликаний створити місце, куди будуть приходити вихованці з бажанням майструвати, навчитись конструюванню та моделюванню, програмуванню, роботі з електроприладами, технічним обладнанням, побутовим інструментом, отримати знання з основ інформатики, електротехніки, електроніки, радіотехніки та радіозв’язку. Проект допоможе знайти майбутні професії творчим дітям та молоді

Автор проекту
Бюджет
381 976 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Недєліна вулиця, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

ЦДЮТ «Ріднокрай» є осередком позашкільної освіти та культурно-масової виховної роботи для школярів району. За останні роки спостерігається поступове збільшення кількості вихованців, які з величезним бажанням відвідують гурткові заняття. На сьогодні це 750 дітей, але заклад може прийняти близько 1000 вихованців.
В закладі працюють 17 гуртків різного напряму, декоративно-прикладної творчості вокальні, хореографічні, але гуртки науково-технічної творчості відсутні, так як їх створення потребує значних матеріальних затрат. Ініціатива створення проекту належить батьківській громаді району. До адміністрації закладу надходить багато звернень від батьків з проханням відкривати більше гуртків технічної творчості для хлопців та дівчат.
«Майстерня технічної творчості» - проект для дітей та молоді, які бажають навчитись майструвати, конструювати, моделювати та програмувати. Навчання в гуртку допоможе вихованцям сформувати інтерес до пошукової творчої діяльності, визначитись з вибором майбутньої професії.
Гуртківці зможуть приймати участь у виставках, чемпіонатах змаганнях з моделювання.
Успішна реалізація проекту сприяє залученню більшої кількості дітей до позашкільної освіти, підвищенню іміджу закладу на всіх рівнях, задоволення потреб населення щодо надання умов якісної позашкільної освіти для дітей та молоді.

Мета проекту

- відкриття нового напряму гурткової роботи в закладі;
- допомога творчим дітям та молоді, які захоплюються конструюванням та моделюванням рухомих моделей своїми руками, виготовляти, програмувати та презентувати роботи, визначатись у виборі майбутньої професії.
- створення навчального кабінету та нового гуртка науково-технічної творчості ;
- придбання обладнання для занять гуртка;
- робота гуртка технічної творчості;
- залучення більшої кількості дітей до навчання в закладі;
- підвищення іміджу закладу на всіх рівнях.

Очікувані результати

Короткотривалі результати:
- створення нового напряму гурткової роботи в закладі;
- залучення більшої кількості дітей до навчання в ЦДЮТ «Ріднокрай»;
- забезпечення належного сприйняття позашкільного закладу з метою подальшої популяризації закладу серед підростаючого покоління, їх батьків, небайдужих місцевих жителів та гостей міста.
Перспективні наслідки проекту:
- розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів, популяризація творчих робіт створених своїми руками;
- підвищення іміджу закладу;
- підвищення рівня довіри до влади щодо оперативного реагування на актуальні потреби громади, зміцнення іміджу місцевої влади, набуття позитивного досвіду;
- розвиток і покращення благоустрою місць проведення дозвілля для учнівської та студентської молоді в Інгульці, як одному з віддалених районів міста.

План заходів з реалізації проекту

- розробка дизайну інтер’єру кабінету для навчання;
- закупівля обладнання, станків та витратних матеріалів, моделів радіокерованих планерів, автомоделів;
- монтаж обладнання, облаштування робочих місць в приміщенні;
- рекламна кампанія щодо навчання в гуртку технічної творчості, прийом вихованців;

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.