• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проведення тренінгів для молоді з метою попередження булінгу Відхилений остаточно

Доданий
02.09.2020
Номер
53
Молодіжні проєкти

Проект спрямовано на подалання булінгу серед підлітків та учнівської молоді. Булінг як явище є відвертим проявом насильства і перетинає моральні рамки суспільства. Якщо його не зупинити, загострення цього явища зазвичай переходить в більш агресивні форми людського насильства. Ми пропонуємо приділити увагу інформуванню молоді навчальних закладів щодо проблеми булінгу та способів його попередження.

Автор проєкту
Бюджет
198 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головна проблема, на розв’язання якої спрямовано проект – булінг серед підлітків та учнівської молоді. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини - все це може стати причинами цькування дитини.
Булінг як явище є відвертим проявом насильства і перетинає моральні рамки суспільства. Якщо його не зупинити, загострення цього явища зазвичай переходить в більш агресивні форми людського насильства. Ми пропонуємо приділити увагу інформуванню молоді навчальних закладів щодо проблеми булінгу та способів його попередження.
Дорослі, які відповідають за життя, здоров’я та психологічне благополуччя дітей під час їх перебування в стінах навчального закладу, не завжди поінформовані щодо ознак та наслідків булінгу, про шляхи подолання цього явища та відповідальність, яку вони нестимуть у випадках виявлення фактів цькування в підлітковому колективі.
Цільовою групою проекту є учнівська та студентська молодь навчальних закладів м. Кривого Рогу.

Мета проєкту

Основною метою даного проекту є зменшення кількості випадків булінгу як явища, притаманного підлітковим колективам, шляхом проведення тренінгів для молоді навчальних закладів м. Кривого Рогу, а також створення і розповсюдження методичного посібника та соціально-профілактичних матеріалів, які висвітлюють проблеми булінгу.

Очікувані результати

Короткострокові:
1.Створено Мобільний консультативний пункт (МКП) з питань попередження булінгу. Здійснено 50 виїздів МКП в ході яких охоплено не менше 700 осіб.
2.Розтиражовано та розповсюджено не менше 15000 примірників пам’яток з питань протидії булінгу.
Довгострокові:
1. В рамках діяльності МКП підвищено рівень поінформованості молоді навчальних закладів Кривого Рогу щодо проблем пов’язаних з булінгом. Просвітницькою роботою охоплено не менше 700 осіб.
2. В навчальних закладах міста зменшиться кількість випадків цькування підлітків однолітками і покращиться емоційна атмосфера за рахунок свідомих дій учнів та своєчасного припинення булінгу.
3. В результаті створення безпечного середовища в навчальних закладах, учні матимуть більше бажання отримувати знання і почнуть демонструвати високі досягнення у навчанні.
Після завершення проекту у слухачів курсу залишаться отримані ними знання, які вони зможуть передавати іншим, вони продовжать використовувати навички профілактики булінгу на практиці. Також вони зможуть користуватись роздатковими матеріалами, які отримають на тренінгах.

План заходів з реалізації проєкту

Методи реалізації проекту:
Проведення просвітницьких тренінгів для молоді навчальних закладів міста, проведення інформаційної кампанії, спрямованої на попередження шкільного булінгу
Заходи проекту:
Протягом реалізації проекту заплановано:
1. Складання і узгодження ініціативною групою разом з організаціями-партнерами плану спільних дій в ході реалізації проекту, формування списку навчальних закладів міста, в яких будуть проводитись тренінги, узгодження програми тренінгів та графіку їх проведення (лютий).
2. Підготовка кошторису витрат на реалізацію заходів даного проекту (лютий).
3. Розробка пам’ятки соціально-профілактичного спрямування щодо профілактики булінгу і тиражування друкованої продукції (лютий-березень).
4. Створення Мобільного консультативного пункту для проведення тренінгів з метою протидії булінгу в закладах освіти (МКП), закупівля канцтоварів, необхідних для його функціонування та тиражування роздаткових матеріалів (березень).
5. Проведення тренінгів для молоді навчальних закладів міста, відповідно до узгодженого графіку (березень – травень)
6. Підведення підсумків проекту і висвітлення його результатів у засобах масової інформації та соціальних мережах (червень).