• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екстрим -алея Брав участь

Доданий
02.09.2020
Номер
52
Муніципальні проєкти малі

В ході реалізації проєкту передбачається встановлення спеціально виготовлених конструкцій для обладнання сучасного скейт-майданчика, що буде розташовано на одній із алей парку імені Ю.Гагаріна.
Результатом реалізації проєкту буде створення сучасного скейт-парку, який стане не тільки місцем для комфортного і активного відпочинку, але і центром розвитку прогресивних видів спорту.

Автор проєкту
Бюджет
109 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський

Опис

Проблема

На сьогоднішній день одним із актуальних питань є проблема низького рівня рухової активності населення. А відсутність здорового способу життя в поєднанні з низьким рівнем рухової активності обумовлює погіршення рівня здоров’я та низький рівень фізичної підготовленості громадян, різко прискорений темп старіння, характерний для людей усіх вікових груп.
Одним із шляхом подолання даної проблеми є розвиток інфраструктури міста, а саме будування та встановлення сучасних спортивних споруд за місцем проживання, у місцях масового відпочинку громадян, що мають бути легкодоступними для різних верств населення.
На жаль, у Центрально-Міському районі відсутні скейт-парки та інфраструктура для катання, немає жодної можливості для тренувань.
У результаті реалізації проєкту кожна дитина та дорослий зможе тренуватися, і виконувати нові трюки в спеціально відведеному для цього місці, не боячись, що травмує або злякає перехожого, як це часто трапляється, коли тренування проходить просто посеред вулиці.
Цільовою групою даного проєкту є перш за все молодь. Саме серед молоді зараз дуже популярні екстримальні види спорту. Це певна субкультура, яка активно розвивається. Але конструкції, які плануються встановити у рамках облаштування “Ектрим-алеї”, будуть доступні і для початківців. Це у свою чергу дає можливість розширити цільову аудиторію, додавши дітей та дорослих. Завдяки різноманіттю конструкцій “Екстрим-алеї” розшириться для занять і спектр екстремальних видів спорту, а саме: ВМХ, Скейтбординг, Роллер-спорт, Самокатний спорт, Велотриал.
Слід зазначити, що створення спеціально облаштованої території для занять активними та екстремальними видами спорту надасть змогу перенести місце тренувань підлітків з “Арт-майдану” на окреме спеціально призначене місце.

Мета проєкту

Метою проєкту є облаштування “Ектрим-алеї” у парку імені Ю.Гагаріна, що надасть змогу розвивати екстремальні види спорту, а саме: ВМХ, Скейтбординг, Роллер-спорт, Самокатний спорт, Велотриал, а молодь мати місце для спілкування, активного відпочинку та вчитиметься самостійно доглядати за технічним станом свого обладнання.
Створення “Ектрим-алеї” у парку імені Ю.Гагаріна має величезний соціальний аспект, оскільки це сприятиме розвитку спорту та веденню здорового способу життя, а також організації змістовного дозвілля для великої кількості мешканців району, і особливо підлітків.

Очікувані результати

Очікуваним результатом реалізації проєкту “Екстрим-алея” є встановлення спеціально виготовлених конструкцій для обладнання сучасного скейт-парку, що буде розташований на одній із алей парку імені Ю.Гагаріна.
Це дасть змогу:
створити належні умови для розвитку фізичної культури, рухової активності і спорту, а також ведення здорового способу життя;
розширити спортивну інфраструктуру району та міста в цілому;
розвивати екстремальні види спорту, а саме: ВМХ, Скейтбординг, Роллер-спорт, Самокатний спорт, Велотриал.
створити сприятливі умови для активного і змістовного відпочинку та дозвілля громадян, особливо молодіжного середовища;
збільшити кількість та покращити рівень проведення заходів районного та міського рівня з екстремальних видів спорту.
Реалізація даної ідеї дасть можливість експлуатувати територію
загального користування для активного відпочинку молоді протягом найближчих 5-7 років без додаткових капіталовкладень, при цьому не постраждає жодне дерево.
Цей скейт-парк стане не тільки місцем для комфортного і активного відпочинку, але і центром розвитку прогресивних видів спорту, проведенням фестивалів, тренувань, змагань та показових виступів.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація проекту “Екстрим-алея” по створенню скейт-парку, що буде розташований на одній із алей парку імені Ю.Гагаріна, передбачає встановлення спеціально виготовлених конструкцій, які використовуватимуться для розвитку екстремальних видів спорту, а саме: ВМХ, Скейтбординг, Роллер-спорт, Самокатний спорт, Велотриал. Також даний проєкт передбачає облаштування прилеглої території для створення комфортної зони для змістовного та активного дозвілля однодумців.
Для здійснення вищевказаного необхідно провести наступні заходи:
вивчення цінових пропозицій (березень-квітень),
визначення та підготовка території, а саме алеї у парку імені Ю.Гагаріна (квітень-травень),
закупка та доставка обладнання(квітень- травень),
монтажні роботи(травень),
відкриття “Екстрим-алеї” (травень).

Файли