• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний комп'ютерний клас Відхилений

Доданий
22.08.2018
Номер
51
Освіта

Комп’ютерний клас дозволить керівникам гуртків клубу юних моряків реалізувати сучасні оновлені навчальні програми. Вихованці клубу, використовуючи інформаційні технології навчання, відчують себе справжніми сучасними професіоналами морської справи, впевненими користувачами комп’ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їх профорієнтацію у майбутньому.

Автор проекту
Оксана
Оксана Шукайло
Бюджет
304 644 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
Нарвська вулиця, Покровський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Комп’ютерний клас – є необхідним, коли навчаєш дітей, він дозволить керівникам гуртків КПНЗ «КЮМ» КМР «Юний моряк», «Юнги», ПТМ, «Юні туристи-краєзнавці» реалізувати сучасні оновлені навчальні програми, які вимагають впровадження інноваційних форм і методів навчання та виховання. Вихованці клубу, використовуючи інформаційні технології навчання, відчують себе справжніми сучасними професіоналами морської справи, впевненими користувачами комп’ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їх профорієнтацію у майбутньому. Комп’ютерний клас дозволить в повному обсязі реалізувати навчальні програми з шлюпкової, сигнальної, такелажної, вітрильної, військової справи, основи навігації та основ Web-технологій, технічного дизайну, організувати підготовку учнів до участі в змаганнях серед клубів юних моряків і флотилій України, допоможе у віртуальних морських та річкових походах. Сучасна освіта України вимагає проведення курсів, тренінгів з підвищення кваліфікації педагогів, участь у вебінарах, онлайн-конференціях для того щоб педагоги мали можливість формувати і свої ІКТ-компетентності, і учнів, реалізувати творчий потенціал вихованців та їх соціалізацію в умовах інформаційного сучасного суспільства.

Мета проекту

створення комп’ютерного класу, де знаходиться найсучасніша техніка, куди керівники гуртків та учні можуть прийти за порадою, познайомитися з найновішими, найефективнішими рішеннями в області освітніх IT технологій.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: - надання учням клуба юних моряків повноцінного доступу до сучасних комп’ютерних технологій; - збереження здоров'я дітей; - використання інноваційних форм та методів роботи. Перспективні наслідки реалізації проекту: - формування громадянських, комунікативних, інформаційних компетенцій учасників освітнього процесу; - формування навичок критичного мислення в учнів та їхніх батьків; - забезпечення позитивного ставлення до контрольованого доступу до інформації для учнів нашого клубу. Сталість результатів проекту (можливість його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу): після закінчення фінансування в рамках конкурсу матеріально-технічне забезпечення залишиться у користуванні учнів клуба юних моряків протягом (орієнтовно) 10 років.

План заходів з реалізації проекту

Методи реалізації проекту 1) організація та планування проекту, розрахунок бюджету проекту; 2) моніторинг проекту з використанням методу освоєного обсягу; 3) регулювання ходу робіт, управління забезпеченням проекту; 4) використання комп'ютерної техніки та обладнання в освітньому процесі. Заходи проекту: 1) ремонт кабінету; 2) встановлення меблів та комп'ютерного обладнання; 3) організація контрольованої локальної мережі, підключення до мережі Інтернет; 4) організація роботи кабінету згідно розкладу навчальних занять; 5) використання комп'ютерного класу для проведення індивідуальних занять, проектної діяльності; 6) підготовка учнів до участі в змаганнях серед клубів юних моряків і флотилій України;

Експертна оцінка