• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ШКОЛА - МІЙ РІДНИЙ ДІМ Брав участь

Доданий
11.10.2017
Номер
48
Енергозбереження

Проект передбачає заміну запасних вхідних дверей і старих вікон на нові металопластикові з метою поліпшення зовнішнього та естетичного вигляду навчального закладу (КСШ №107), підвищення звукоізоляції й рівня енергозбереження.

Автор проекту
Олена
Олена Темерзан
Бюджет
864 666 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Катеринівська (Мануйлова), 11, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Через застарілі вікна та запасні двері температурний режим закладу не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, втрачається велика кількість тепла, що призводить до збільшення необхідної кількості тепла та до здорощання опалення школи, унеможливлює енергозбереження. Стан школи завжди у полі зору мешканців мікрорайону, учителів, учнів та їх батьків. Благоустрій шкільної будівлі необхідний як для створення безпечного навчально-виховного процесу, естетичного зовнішнього вигляду, так й для підтримки репутації та іміджу навчального закладу районного й міського рівнів.

Мета проекту

Створення естетичного простору навчального закладу. Поліпшення екологічної ситуації у школі. Розвиток творчих здібностей учнів закладу. Покращення здоров’я учнів та працівників навчального закладу. Ефективне енергозабезпечення будівлі закладу за умов зменшення питомих витрат енергетичних носіїв. Зменшення бюджетних видатків за спожиті енерготеплоносії.

Очікувані результати

Створення найбільш сприятливих санітарно-гігієнічних умов для навчання, виховання та дозвілля дітей. Створення атмосфери співпраці між усіма учасниками проекту. Поліпшення зовнішнього естетичного вигляду навчального закладу. Підвищення терміну експлуатації будівлі школи. Зменшення обсягів витрат енергоресурсів та вирішення проблеми енергозбереження у закладі.

План заходів з реалізації проекту

1. Опрацьовування щомісячних даних у період опалювального сезону та виведення економічного ефекту. 2. Проведення розрахунків енергетичних втрат. 3. Придбання матеріалів. 4. Проведення заміни існуючих вікон та запасних дверей на нові металопластикові та енергозбережувальні.