• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розміщення дитячого майдайнчика "СМАЙЛИК" по вул.Вокзальна в сквері за зуп.громадського траспорту Відхилений

Доданий
22.08.2018
Номер
47
Благоустрій

Територія скверу по вул.Вокзальна знаходиться навпроти приватного сектору де розташовані житлові будинки,навколо багатоповерхівки , в яких мешкають понад 600 дітей дошкільного та шкільного віку. Метою проекту є перетворення занедбаного скверу в сучасний ергономічний та багатофунциональний сквер для відпочинку та физичного розвитку дітей

Автор проекту
Марина
Марина Умріхіна
Бюджет
1 330 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Вокзальна, 24, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У даний час у містах спостерігається скорочення площі існуючих зон відпочинку для дітей та дорослих, занедбаний стан скверів та рекреаційних тереторій. В житлову кварталі по вул.Вокзальна та прилеглих вулиць відсутні зони відпочинку для дітей шкільного та дошкільного віку.

Мета проекту

Метою проекту є перетворення занедбаного скверу в сучасний багатофункцинальнйй сквер для відпочинку дітей.

Очікувані результати

Дитячи сквери та майданчики мають виняткове значення для гармонійного розвитку дитини. Ігрове та спортивне обладнення відіграють важливу роль в фізичному та розумовому розвитку дітей, допомагають дитині набути навики колективних ігор , а також сприяють формуваню художнього смаку.

План заходів з реалізації проекту

1.Обладнання сучасного багатофункціонального дитячого майданчика; 2.Обладнання зони для катання на роликах та дитячих волосипедах; 3.Реконтрукция та оздоблення підпірних стінок; 4.Вимощення плитками доріжок; 5.Встановлення опор освітлення ,лавочок, урн для сміття; 6.Озеленення.

Фотографії