• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Спорт - запорука здоров'я» (ремонт великої спортивної зали в КЗШ№130) На реалізації

Доданий
11.10.2017
Номер
47
Освіта

Актуальність проекту обумовлена необхідністю ефективного функціонування шкільної спортивної зали як спортивного центру не лише для учнів, їх батьків та вчителів школи, а й для мешканців мікрорайону «Східний-2,3» та створенням умов, сприятливих для збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я молоді засобами фізичної культури та спорту.

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Тохтарь
Бюджет
356 868 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Незалежності України, 12, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої, спрямовано проект є невідповідність існуючого технічного стану та обладнання спортивної зали школи № 130 сучасним технічним стандартам та вимогам безпеки для занять фізичною культурою та спортом. Шкільний спортзал, який експлуатується протягом 24 років, перебуває у незадовільному технічному стані та потребує ремонту. Санітарно-технічний стан приміщення не відповідає чинним стандартам, що призводить до неналежної підготовки учнів до занять фізичною культурою і спортом. Під час зниження температури в зимовий та осінній період заняття в залі неможливо проводити. Через старі дерев'яні вікна втрачається тепло, діти під час занять мерзнуть, внаслідок чого частіше хворіють. Освітлення застаріле та небезпечне, лампи не мають захисних решіток, а також споживають багато електроенергії. Оздоблення стелі та стін потребує відновлення. В таких умовах проводяться заняття фізкультурою для більш ніж 1200 учням. В той же час, наші учні мають певні спортивні досягнення, стають переможцями та призерами спортивних змагань різних рівнів. Тому, на сьогодні, гостро постає питання про розширення спектру спортивних послуг, їх якості та доступності. А спортивна зала має бути універсальною та трансформуватися залежно від потреб учнів для гри в баскетбол, волейбол, теніс, гандбол та навчальних занять школярів. Саме тому, для нашого закладу актуальним є приведення спортивної зали до вимог сучасних технічних стандартів та вимог безпеки.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя шляхом ремонту спортивної зали у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №130 протягом 2018 року з дотриманням бюджету 375650, 56 грн. Завдяки впровадженню проекту будуть створені максимально комфортні та безпечні умови для проведення занять фізичною культурою та спортом. Проект відповідає напрямку конкурсу визначеному у п.3.7.2 за другою категорією створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливість: - створити умови для функціонування системи надання рівно доступних і якісних послуг різним категоріям учнів у сфері фізичної культури та спорту; - оздоровити дітей, підлітків та іншої категорії населення мікрорайону «Східний-2,3», залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом; - підвищити культурний рівень життя закладу, організовуючи спортивні та культурні заходи; - збільшити на 25% кількість дітей та підлітків, які охоплені фізично-оздоровчою та спортивно-масовою роботою і розширити можливість займатися різними видами спорту; - поліпшити результати виступів учнівських команд у чемпіонатах, спартакіадах та розіграшах кубків міста, області та інших офіційних змаганнях; - пропагувати здоровий спосіб життя за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів. Проект буде функціонувати після завершення фінансування в рамках конкурсу. Учні та члени педагогічного колективу будуть підтримувати спортивну залу, спортивне обладнання і інвентар в належному стані.

План заходів з реалізації проекту

1. Інформування громадськості про стан реалізації проекту на шкільному сайті, у засобах масової інформації, батьківських зборах, на сайті «Громадський бюджет». 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації та її експертиза. 3. Демонтаж старих елементів спортивної зали 4. Придбання необхідних будівельних матеріалів та обладнання 5. Виконання ремонтних робіт 6. Підведення підсумків реалізації проекту шляхом організації свята відкриття відремонтованої спортивної зали

Фотографії