• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивне дитинство - шлях у майбутнє На розгляді

Доданий
19.07.2019
Номер
4
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Турбота про здоров'я дитини завжди є пріоритетим аспектом педагогічної роботи. Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я – одне з найважливіших завдань сучасних закладів дошкільної освіти. Реалізація проекту, надасть можливість розвивати та зміцнювати здоров’я дітей з особливими освітніми потребами. Вихованцям ДНЗ №280 буде комфортно, затишно, а головне – безпечно в новій спорт залі.

Автор проекту
Людмила
Людмила Харькова
Бюджет
342 767 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Світальського Миколи (Коротченка), 4, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В останні часи підростаюче покоління все менше уваги приділяє своєму здоров’ю. В результаті чого, діти дуже слабкі та хворобливі. В Покровському районі працює дитячий садок №280, який відвідує 220 дітей, половина з яких діти з особливими потребами. Колектив закладу та батьки вихованців мають бажання створити комфортні умови дітям для їх фізичного розвитку. Пропаганда здорового способу життя – є основною метою проекту. Його реалізація надасть можливість педагогам закладу приділяти більше уваги на розвиток та зміцнення здоров’я дітей з особливими потребами. Діткам буде комфортно, цікаво, затишно, а головне – безпечно. Вони зможуть повноцінно займатися спортом та спортивно-розвиваючими гуртками у безпечній спортивній залі на новому спортивному обладнанні.

Мета проекту

Головна мета проекту є облаштування спортивної зали для дітей дошкільного віку з особливими потребами, сучасним спортивно-ігровим обладнанням. Це дасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої і просвітницької роботи в ДНЗ №280 та сприяє зміцненню здоров’я дітлахів.
Завдання:
- створення умов для фізичного розвитку дітей дошкільного віку під час занять та розваг;
- підвищення безпеки дозвілля дітей, організація ігрової діяльності дітей;
- гармонійне виховання дітей, їх оздоровлення, фізичний розвиток для швидкої соціалізації в суспільстві;
- розвиток у дітей всіх групів м’язів, вестибулярний апарат, увагу, дрібну моторику, соціальні навички та інші важливі для подальшого повноцінного життя аспекти;
- естетичне оздоблення спортивної зали ЗДО.

Очікувані результати

Успішна реалізація цього проекту дозволить вирішити одне з найголовніших завдань – створення комфортних та безпечних умов для дітей з особливими потребами. Проект допоможе у вихованні здорових, фізично активних, розвинених діток, які будуть рости здоровими і щасливими.
Вплив проекту на подальше життя мешканців:
- соціальний: зниження захворюваності дітей що, як наслідок, веде до системної професійної зайнятості батьків;
- оздоровчий: створення необхідних умов для зміцнення та загартування дитячого організму, діти зможуть розвивати всі групи м’язів, вестибулярний апарат, увагу,дрібну моторику, соціальні навички та інші важливі для подальшого повноцінного життя аспекти.
- естетичний: покращення привабливого вигляду ЗДО.
- можливіе його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу.

План заходів з реалізації проекту

- приведення санітарного стану спортивної зали за вимогами Державних санітарних норм Міністерства охорони здоров'я України;
- закупівля нового спортивного обладнання;
- монтаж спортивного обладнання;
- введення інноваційних технологій в систему фізкультурно-оздоровчої роботи закладу з дітьми з особливими потребами на заняттях з фізичного вихованнях, спортивних святах та розвагах з залученням батьківської громади.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії