• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний комп’ютерний клас «Майстерня майбутнього». На реалізації

Доданий
24.07.2018
Номер
4
Освіта

Реалізація проекту дасть можливість забезпечити якісне навчання школярів та зробити їх заняття цікавими і яскравими, сприятиме поглибленому вивченню інформатики для учнів старшої школи, підвищенню кваліфікації педагогічного колективу, а також оволодіння навичками колективної роботи. А ще дасть можливість проведенню безкоштовних інформаційно-консультаційних послуг мешканцям м-на «Сонячний».

Автор проекту
Олег
Олег Фесюк
Бюджет
474 985 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Сонячний мікрорайон, 48А, Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Бекєтова Зоя Олександрівна

Проблема

Комп’ютерна техніка в загальноосвітній школі з 2003 року, вона морально застаріла і частково не працює, що не дає можливості учням, педагогічному колективу КЗШ №119 здобувати нові якісні знання і навички, а в умовах сучасного розвитку суспільства і виробництва неможливо собі уявити світ без інформаційних технологій та ресурсів, не менш значимих, ніж матеріальні, енергетичні і трудові. Сучасний інформаційний простір вимагає володіння комп'ютером, який активно увійшов в наше життя, стаючи необхідним і важливим атрибутом не тільки життєдіяльності дорослих, а й засобом навчання дітей. Тому облаштування кабінету інформатики сучасними комп’ютерними меблями, новітньою комп’ютерною технікою, мережею Інтернет та зоною WI-FI допоможе не тільки в виборі майбутньої професії, а й дозволить наситити дитину великою кількістю готових, суворо відібраних, відповідним чином організованих знань, розвине інтелектуальні, творчі здібності, і що дуже актуально - вміння самостійно здобувати нові знання, підвищить кваліфікаційний рівень педагогічного колективу, сприятиме дистанційному навчанню і спрощенню роботи між учнями, вчителями і батьками...

Мета проекту

Надання систематизованих знань і навичок в області програмування і формування та накопичення інтелектуального потенціалу школяра на базі сучасних комп'ютерних технологій і новітніх методик інтерактивного навчання, що забезпечують дитині конкурентні переваги в отриманні освіти, виборі професійних орієнтирів, успішного кар'єрного росту і всебічного розвитку гармонійної особистості, дають можливість підвищенню кваліфікації педагогічному колективу, сприяють оволодінню навичками колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками, надають знання в області комп’ютерної науки дідусям і бабусям учнів КЗШ №119.

Очікувані результати

1. Учні: 1.1. Стануть самостійними і цілеспрямованими; 1.2. Адаптованими до життя в цифровому світі; 1.3. Навчаться справлятися і з технікою, і з між людськими відносинами; 1.4. Набудуть знання і навичок в області програмування, починаючи з побудови алгоритмів, закінчуючи підготовкою, спрямованою на вступ до вузів на факультети з програмування, інформаційних систем і технологій; 1.5. Прийматимуть участь в міських і міжміських конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах в ІТ-сферах; 1.6. Матимуть можливість спілкуватися з учнями навчальних закладів країн Євросоюзу. 2. Підвищення кваліфікації педагогічного колективу, оволодіння навичками колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками, зацікавить вчителів і спростить навчальний процес. 3. Безкоштовне навчання в комп’ютерному гуртку на базі загальноосвітньої школи дасть можливість дідусям і бабусям учнів КЗШ №119 здобути знання в області комп’ютерних технологій.

План заходів з реалізації проекту

1. Виконання ремонту приміщення. 2. Закупівля і монтаж сучасних меблів. 3. Проведення мережі Інтернет і облаштування зони WI-FI. 4. Закупівля і монтаж сучасного комп’ютерного обладнання.