• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екстремальні ігри Брав участь

Доданий
09.08.2019
Номер
38
Молодіжні проєкти

Проведення одноденного заходу «Екстремальні ігри» з двома локаціями: на базі парку Юбілений та скейт-парку по вул. Героїв АТО (біля Сільпо) для скейтерів, BMX та фіксерів для мотивації молоді та подальшого розвитку фізичної культури і спорту у місті.

Автор проекту
Бюджет
199 588 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Проблема

Скейтбординг, BMX та фікс -це субкультури зі своєю власною мовою, вміннями і навичками, світоглядом і системою цінностей, через які молодь себе ідентифікує. Це не тільки спосіб знайти людей з яким можна підтримувати відносини і розрядити напругу від великого міста, а й потенційна можливість досягнути успіху у цій справі. Але ціекстремальні види спорту отримують малу підтримку від держави, авідсутність змагань породжує брак мотивації у подальшому розвитку культурияк у західних країнах.
Через нестачу у місті технічно справних та об лаштованих місць для катання, молоді доводиться займатися спортом у місцях не призначених для цього(пам'ятники, магазини, лікарні тощо), через що зазнають травми, та псують об’єкти комунальної власності.
Змагання націлені на молодь віком від 18 до 35 років у тому числі людей з особливими потребами, які активно займаються цими екстремальними видами спорту та прагнуть подальших успіхів. Тому саме змагання є добрим початком створення умов для розвитку фізичної культури та спорту.

Мета проекту

Проведення одноденного заходу «Екстремальні ігри»з двома локаціями: на базі парку Юбілений та скейт-парку по вул. Героїв АТО (біля Сільпо) для скейтерів, BMX та фіксерів для мотивації молоді та подальшого розвитку фізичної культури і спорту у місті.
Тематичний напрям проекту згідно з положенням від 15.05.2019 №229 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» реалізація яких планується у 2020 році» Пункти:
3.7.2.6 створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя;
3.7.2.7 підтримки соціально незахищених верств населення, у тому числі людей з особливими потребами, учасників антитерористичної операції на сході України та операцій об'єднаних сил у Донецькій і Луганській областях.

Очікувані результати

Короткотривалі результати - учасники змагань продемонстрували свою техніку і стиль у різних категоріях, набрались досвіду та нових навичок з виконання екстремальних елементів, поділилися вмінням один з одним.
Довгострокові результати - вмотивованість зацікавленої молоді у перспективі подальшого проведення змагань, розширення кола охочих займатись цими видами спорту, створення спеціальних груп для професійної підготовки спортсменів.
Сталість - існування змагання, як щорічної традиції поза рамками конкурсу завдяки підтримки спортивних організацій або залучення міської влади до допомоги в розвитку фізичної культури і спорту в місті.

План заходів з реалізації проекту

1. Укладання договорів з підрядниками для подальшої реалізації проекту.
2. Оренда обладнання та постачання призів і сувенірної продукції для переможців змагань.
3. Інформаційна компанія для залучення учасників та гостей заходу.
4. Підготовка локації та реалізація проекту.
5. Вмотивованість молоді та подальше існування проекту по за рамками конкурсу.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії