• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Гармонія творчого успіху Брав участь

Доданий
21.08.2018
Номер
36
Освіта

Проект спрямований на модернізацію та оновлення технічного обладнання актової зали для проведення інноваційних масових заходів різних рівнів з метою формування творчого розвитку, виховання патріотичної свідомості та соціально-визначеної особистості територіальної громади. Впровадження інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління.

Бюджет
1 063 084 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Брозовського Отто), 93А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На сьогодні матеріально-технічний стан актової зали комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради застарілий та не відповідає сучасним вимогам, тому виникла потреба в його сучасному оздобленні, обладнанні та ремонті, що забезпечить якісний рівень проведення масових заходів з використанням новітніх технологій. Проект розрахований на дітей і юнацтво, молодь району, міста і їх батьків, спортсменів, обдарованих дітей та дітей, що відносяться до пільгових та облікових категорій, ветеранів, людей похилого віку. Мешканці нашого міста – це талановиті, культурно-освідченні люди, які прагнуть до творчого розвитку, становлення патріотичної свідомості та соціальної визначеної особистості. Все це стало головним в обранні цільової групи проекту.

Мета проекту

Головними завданням проекту є впровадження інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення через:  створення належних санітарно-гігієнічних умов: заміна вікон та міжкімнатних дверей, оновлення відкосів, заміна електропроводки, демонтаж та монтаж стелі, стін і підлоги, заміна опалювальних радіаторів;  дизайн приміщення (текстильне оздоблення, фарбування стін, навісні конструкції на стелі, освітлення, побудова сцени та куліс, стільці);  технічне оснащення (акустична система, радіомікрофони, проектор мультимедійний, проекційний екран, ноутбук, кондиціонер).

Очікувані результати

Короткотривалі результати: модернізована актова зала з ексклюзивним авторським дизайном та сучасним технічним обладнанням. Перспективні наслідки реалізації проекту: комфортні умови організації та проведення масових заходів; сучасний підхід до проведення заходів та виховання в цілому; профілактика та попередження бродяжництва серед дітей та неповнолітніх мікрорайону; виявлення та підтримка обдарованих дітей; увага суспільства до діяльності Закладу; співпраця з організаціями вищого рівня; інформаційно-інтелектуальний розвиток територіальної громади; економія витрат на опалення за рахунок встановлення енергоефективних вікон та дверей. Після реалізації проекту ««Гармонія творчого успіху» (створення простору інноваційної організації дозвілля територіальної громади) функціонування актової зали для проведення дитячих масових заходів є довгостроковою з подальшою модернізацією у майбутньому.

План заходів з реалізації проекту

Заходи щодо реалізації проекту: І етап (підготовчий) - створення творчої групи по написанню проекту (червень 2018); - аналіз щодо потреби в реалізації проекту (липень 2018); - виготовлення кошторисної документації (до 31.07.2018); - подання проекту на участь у конкурсі (до 17.08.2018); - пошук партнерів для реалізації проекту (липень-грудень 2018); - підготовка ескізів дизайну актової зали для проведення дитячих масових заходів ( липень 2018); ІІ етап (практичний) - проведення робіт підрядними організаціями згідно договору: • заміна електропроводки, опалювальних радіаторів ( квітень 2019); • встановлення енергозберігаючих вікон (травень 2019); • заміна міжкімнатних дверей (травень 2019); • зачистка стін, їх шпатлювання та фарбування, демонтаж старої підлоги, стяжка підлоги (травень-червень 2019); • виготовлення дерев’яної сцени (червень 2019); • навісна та натяжна стеля, плафони на стелю (червень-липень 2019); • покриття підлоги лінолеумом (липень 2019); • технічне обладнання – акустична система, мультимедійний проектор, екран, ноутбук, світлове оснащення сцени, встановлення кондиціонеру (липень 2019); • текстильний дизайн (штори, куліси) та розміщення стільців (липень-серпень 2019). ІІІ (заключний етап) - проведення моніторингу виконання проекту (серпень 2019); - урочисте відкриття простору інноваційної організації дозвілля територіальної громади «Гармонія творчого успіху» (вересень 2019); - висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та інтернет ресурси (вересень-жовтень 2019).

Фотографії