• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сонячні долоньки підтримують світ» На реалізації

Доданий
20.08.2018
Номер
35
Енергозбереження

- Створити комфортні умови в будівлі, що буде використовуватись для розвитку дітей з синдромом Дауна за адресою вул. Героїв АТО, буд. 43А.
- Утеплити фасад будівлі S 112,2 м2, підвищити енергоефективність будівлі, збільшити економію теплоносіїв.
- Подовжити термін експлуатації будівлі шляхом забезпечення системи відведення вологи від віконного коробу.

Автор проекту
Бюджет
118 795 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Героїв АТО вулиця, 43, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Актуальність проекту: У місті Кривий Ріг щороку народжується 3-4 дітей з синдромом Дауна. Багато це чи мало в масштабах міста де офіційна кількість мешканців сягнула понад 600 тис. осіб? Кожна дитина це не просто одиниця статистики. Це батьки, життя яких повністю змінилося в той момент, коли вони отримали результати генетичної експертизи. Це родина – дідусі, бабусі інші родичі, брати, сестри, які мають зрозуміти і прийняти нові умови родинних відносин із "сонячною дитиною". Це близькі друзі, які теж є частиною повсякденного життя батьків та родичів. Багаторічний досвід соціалізації дітей з синдромом Дауна, як вітчизняний так і зарубіжний, переконливо доводить, що ізоляція таких діток в спеціалізованих закладах та приховування факту їх існування не вирішує проблему. Створення умов для розвитку та навчання дітей з особливими освітніми потребами в системі освіти, є не тільки проявом демократичності українського суспільства, яке має забезпечувати права своїх громадян, а й міжнародним зобов'язанням, пов'язаним з ратифікацією Україною Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю». У статті 24 «Освіта» цієї конвенції зазначено, що держави-члени конвенції повинні впроваджувати інклюзивну освіту на всіх рівнях системи освіти, зокрема у дошкільному віці. Докладний опис проекту: Люди з особливими потребами мають різноманітні проблеми, які необхідно вирішувати, як на державному, так і на громадському рівні. Головні проблеми, на розв’язання яких спрямовано проект 1. БО «Сонячні діти Криворіжжя» прагнуть здійснювати систематичну допомогу у розвитку дітей з синдромом Дауна та надавати консультації батькам і членам їх родин. Однак наявний стан будівлі, яку отримала організація, що знаходиться за адресою вул. Героїв АТО, буд. 43А, унеможливлює перебування в ній людей. 2. Соціалізація дітей з синдромом Дауна, потребує створення спеціальних умов для проведення розвивально-корекційних занять дітей та консультацій їх родин. Цільова група, на які спрямовані результати виконання проекту - діти з синдромом Дауна; - батьки та рідні дітей з синдромом Дауна; - психологи та педагоги; - мешканці міста. Ознаки, за якими визначено цільову групу (групи) проекту Цільова група діти з синдромом Дауна визначаються за результатами генетичної експертизи. Цільова група батьки та рідні дітей з синдромом Дауна – родини, які виховують дитину з підтвердженим діагнозом «Синдромом Дауна». Цільова група психологи та педагоги - що працюють чи планують працювати в умовах інклюзії. Цільова група мешканці міста, які взаємодіють з сонячними дітьми та їх родинами.

Мета проекту

Мета проекту: формування умов соціалізації та розвитку дітей з синдромом Дауна дошкільного й молодшого шкільного віку шляхом створення інклюзивного простору, в приміщені за адресою вул. Героїв АТО, буд. 43А. В результаті ремонту в приміщення буде організовано групу розвитку для дітей з синдромом Дауна та консультаційний центр, що забезпечить психологічну підтримку батьків та рідних дітей з особливими потребами. Одним із основних завдань проекту є підтримка дітей з особливими потребами, а саме дітей з синдромом Дауна, та їх родинам. Створення інклюзивного простору соціальної адаптації – це реальні дії, спрямовані на розв’язання їх проблем.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проекту: Короткотривалі результати: 1. Розширення громадської та просвітницької діяльності БО «Сонячні діти Криворіжжя» 2. Усунення психологічних навантажень розвитку дітей з синдромом Дауна в наслідок систематичного професійного впливу психологів в процесі роботи соціального простору; 3. Усунення психологічних навантажень розвитку батьків, що виковують дітей з синдромом Дауна в наслідок систематичного професійного впливу психологів в процесі роботи соціального простору. Перспективні наслідки реалізації проекту: 1. Підвищення рівня соціалізації дітей з синдромом Дауна; 2. Створення передумов для навчання у початковій школі в умовах інклюзивної освіти; 3. Реабілітація батьків, що виховують дітей з синдромом Дауна. Сталість результатів проекту (можливість його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу): БО «Сонячні діти Криворіжжя» функціонує 6 років, кошти на отримання фінансування надходить з різних джерел - благодійні внески, кошти грантодавців, участь у загально-міських заходах. Активна життєва позиція керівництва та фінансова відповідальність забезпечує успішність роботи БО в продовж багатьох років. В подальшому діяльність центру «Сонячні діти Криворіжжя» забезпечить залучення до діяльності нових членів та увагу благодійників.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: У будівлі за адресою вул. Героїв АТО, будинок 43А створити інклюзивний простір розвитку дітей з синдромом Дауна у форматі групи розвитку для дітей з синдромом Дауна та консультаційного центру для батьків та родин сонячних дітей, що передбачає наступні кроки: - Утеплення фасаду будівлі, площею -112,2 м2; - Установка віконних зливів;

Фотографії