• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Світи, світи сонечко у нове віконечко». Брав участь

Доданий
10.10.2017
Номер
34
Енергозбереження

Дошкільний заклад введено в експлуатацію у 1981р. Розміщений в густозаселеній частині міста. Проектна потужність 280 дитячих місць. В дошкільному закладі виховуються діти які мають вади у звуковикові та психічному розвитку, частохворіючі діти, діти з багатодітних сімей тощо. Одним з етапів проекту є заміна віконних блоків, які прийшли в непридатність, на віконні блоки з енергозберігаючим

Автор проекту
Ірина
Ірина Осадча
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Співдружності, 43А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Дошкільний заклад введено в експлуатацію у 1981р. Розміщений в густозаселеній частині міста. Проектна потужність 280 дитячих місць. В дошкільному закладі виховуються діти які мають вади у звуковикові та психічному розвитку, частохворіючі діти, діти з багатодітних сімей тощо. Одним з етапів проекту є заміна віконних блоків, які прийшли в непридатність, на віконні блоки з енергозберігаючим ефектом. Впровадження проекту спрямоване на покращення умов навчання та виховання дітей та умов праці педагогічних працівників і технічного персоналу. Із 208 вихованців садочка, станом на 01.09.2017р. 46 дітей раннього віку, 162 дитини дошкільного віку, з них 75 дітей які відвідують групи комбіную чого типу (ППР, логопедичні). 61 працівник з яких 59 жінки. Зовнішні стіни з цегли. Вхід в будівлю передбачено через тамбури, джерело теплопостачання – існуюче централізоване, система опалення – існуюча двотрубна. Садочок є перспективним, оскільки він найбільший в мікрорайоні за кількістю груп, розташований у густонаселеній частині мікрорайону, має спеціалістів високого рівня, пройшов незалежну атестаційну експертизу, має позитивну характеристику батьківської громади. Дана проблема була обрана батьківською громадою та колективом закладу як приорітетна на загальних зборах.

Мета проекту

Мета: Забезпечення енергозберігаючих технологій через заміну вікон в приміщеннях дошкільного навчального закладу дасть можливість економити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв і дозволить, забезпечити стабільний температурний режим згідно з санітарним регламентом в дошкільному навчальному закладі. Забезпечення належних умов навчання та виховання учасників навчально-виховного процесу в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №303 комбінованого типу» Криворізької міської ради, Саксаганського району. Проект має соціально-економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання. В реалізації цього проекту зацікавлені вихованці, батьки вихованців та працівники закладу. В межах проекту планується реалізувати наступні завдання: 1. Скласти план – графік з реалізації заходів проекту: визначити перелік основних завдань і робіт, у співвідношенні з наявними ресурсами, з визначенням термінів реалізації, виконавців, обсягом фінансування. 2. Укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів. 3. Визначити права та обов’язки автора проекту у питанні його реалізації. 4. Залучити партнерів до реалізації проекту. 5. Здійснити придбання та встановлення сучасних енергозберігаючих вікон. 6. Підвести підсумок реалізації проекту шляхом висвітлення інформації на шпальтах місцевої преси. Проект відповідає напрямку 3.7.2.1. Положення про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»,реалізація яких планується у 2018 році за другою категорією - на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу, у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проекту . Основним результатом реалізації даного проекту безумовно стане створення теплих сучасних приміщень, покращення теплової характеристики приміщень садочка, скорочення витрат тепла – створення належних умов навчання та виховання дітей. Збалансована температура повітря в приміщеннях закладу, провітрювання приміщень завдяки функціональності вікон, збереження вкрай дорогого і необхідного тепла в осінньо-зимовий період відчує кожен вихованець та працівник дошкільного закладу, його гості та інші відвідувачі. Економічний показник: встановлення нових сучасних вікон призведе до зменшення витрат на оплату тепла, адже статистичні цифри підтверджують, що зменшити тепловтрати будівлі до 47% можливо шляхом встановлення енергоефективних вікон. Соціальний показник: покращення мікроклімату та створення комфортних температурних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу.

План заходів з реалізації проекту

1. На підготовчому етапі, який буде відбуватися у разі перемоги у Конкурсі, планується: - створити робочу групу проекту, яка буде включати в себе представників головного розпорядника коштів, батьківську громаду та балансоутримувача; - скласти план реалізації проекту; - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів після проведення закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» за допомогою електронних систем; - визначити організацію виконавця встановлення сучасних енергозберігаючих вікон. 2. На етапі реалізації проекту планується: - підготувати приміщення для демонтажу дерев’яних вікон; - здійснити закупівлю необхідних матеріалів, обладнання, монтаж і встановлення вікон; - встановлення підвіконня; - облицювання укосів гіпсоволокнистими листами; - шпатлювання укосів з гіпсокартону; - організувати урочисте відкриття та висвітлити інформацію в місцевих ЗМІ та соціальних мережах. 2.3.2 У приміщеннях де будуть замінені вікна протягом багатьох років буде дотримуватись комфортна для дошкільнят температура, знизиться відсоток захворюваності дітей у зимовий період.

Фотографії