• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"КОМФОРТНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ПРОСПЕКТІ ПЕРЕМОГИ" Брав участь

Доданий
20.08.2018
Номер
33
Благоустрій

Благоустрій території проспекту Перемоги шляхом придбання та встановлення лав для відпочинку.

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Семенова
Бюджет
142 485 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Перемоги проспект, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На даний час на проспекті Перемоги розташовані лавочки, які знаходяться у незадовільному стані: зруйновані, пошкоджені, тим самим можуть загрожувати травматизмом для відпочиваючих та псують естетичний вигляд в цілому. Довжина проспекту складає більш 3000 м, тому під час прогулянок мешканці не мають можливості зручно та комфортно перепочити. Оскільки зазначений об’єкт знаходиться у центрі житлового масиву, тут збираються майже всі його жителі. Щорічним місцем проведення масових заходів (День міста Кривого Рогу, День металургів, День Незалежності України, День народження Т.Г. Шевченко та інші), визначають проспект Перемоги , і саме тут мешканці не можуть вдосталь насолодитися святковим настроєм та відпочинком, так як не мають можливості перепочити при довготривалому знаходженні під час їх проведення. З кожним роком лав становиться все менше. Проспект Перемоги – є найулюбленішим центром громадського простору для відпочинку та дозвілля всіх мешканців на житловому масиві Інгулець і саме тому необхідно встановити нові сучасні лавочки для різних вікових верст населення.

Мета проекту

Завдання цього проекту – встановлення сучасних лав для віддиху на проспекті Перемоги для створення необхідного рівня відпочинку мешканців та зручнішого проведення їхнього дозвілля.

Очікувані результати

Основний громадський простір для відпочинку та дозвілля на житловому масиві Інгулець – є проспект Перемоги, який потребує встановлення лавочок для відпочинку, так як на проспекті збираються та проводять своє дозвілля як люди похилого віку, так і молодь. Даний проект дасть можливість створення необхідного рівня відпочинку, більш комфортніше та зручніше проводити людям своє дозвілля, активізувати та об’єднати мешканців різних вікових верст населення. шляхом придбання та встановлення лав для відпочинку. Ідея спрямована на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

План заходів з реалізації проекту

1. Скласти загальний бюджет проекту. 2. Виконати підготовчі роботи для встановлення елементів благоустрою. 3. Придбати елементи благоустрою. 4. Доставити елементи благоустрою. 5. Встановити елементи благоустрою.

Фотографії