• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий спортивно-ігровий комплекс «SPORTMIKS» у Довгинцівському районі На реалізації

Доданий
31.08.2020
Номер
32
Муніципальні проєкти малі

Проєкт «SPORTMIKS» має на меті встановлення у Довгинцівському районі дитячого спортивно-ігрового комплексу біля буд. 87 А по вул. Героїв АТО, адже посилення уваги до фізичної культури дітей та підлітків сприятливо позначається не тільки на фізичному, але й соціальному здоров'ї населення. Саме соціальні потреби людей, у кінцевому рахунку, визначають той чи інший спосіб життя.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Гайк
Бюджет
486 138 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Проблема

Активна народжуваність останніх років, змушує нас замислитись про зайнятість і дозвілля дітей та молоді.

На сьогоднішній день у Довгинцівському районі біля багатоквартирних будинків по вулицях Соборності, Героїв АТО, П. Дорошенка, О. Васякіна, Л. Бородича, Я. Мудрого, В. Матусевича, В. Гурова, Дніпровське шосе, Телевізійна, пр. Гагаріна та пл. Домнобудівників відсутні спортивно-ігрові майданчики для дітей. У цих будинках проживає понад 1 000 дітей різного віку, а проводити своє дозвілля їм ніде.

Враховуючи нагальну потребу у створенні спортивних та розважальних майданчиків на свіжому повітрі, куди зможе прийти кожна людина, будь якої вікової категорії, даний проєкт надасть можливість забезпечити якісний відпочинок усієї територіальної громади незалежно від вікової категорії, а також дозволить залучити жителів району до проблеми виховання дітей, сприятиме організації спільного дозвілля, формуванню етичних норм поведінки, спілкування, культурно-масового відпочинку.

Дитячий спортивно-ігровий комплекс «SPORTMIKS» дасть можливість батькам більше часу проводити зі своєю дитиною на свіжому повітрі в культурному спеціально облаштованому місці.

Відомо, що проста пропаганда здорового способу життя дає набагато менше результатів, ніж створення альтернативних стимулів для його підтримки. Більшість молоді зацікавлена займатися спортом, а не вести нездоровий спосіб життя. Питання лише в тому, щоб поруч був спортивний майданчик, адже не у всіх є можливість ходити до тренажерної зали. Таким чином, ігрова і силова фізична культура, як найбільш привабливе дозвілля для молодих людей, переходить у більш доступний у всіх відносинах вуличний формат.

Дитячий спортивно-ігровий комплекс «SPORTMIKS» повен задовольняти різноманітні потреби мешканців різного віку (дітей, підлітків, молоді, молодих батьків, людей старшого віку).

Суспільна значущість проєкту полягає у тому, що даний проєкт сприятиме активності населення та пропагуватиме здоровий спосіб життя.

Ефективність проекту безсумнівна.

Мета проєкту

У результаті реалізації проекту підвищиться рівень охоплення дітей, спортом, з’явиться можливість більше урізноманітнити їх вільний час.

Мета та завдання проєкту полягають в організації та різноманітності дозвілля дітей і підлітків, підвищенні їх рухової активності, зміцненні здоров'я, психоемоційного фактору, формуванню навичок спілкування у колективі, дружбі, згуртованості, прояві особистих якостей підлітків.

Кожна дитина отримає можливість займатися спортом, гратись і розвиватись. Даний проєкт бере курс на масовість, на загальну зацікавленість дітей і дорослих, прищеплення та формування навичок здорового способу життя дітей і підлітків, підвищення групової злагодженості і колективізму серед мешканців району, проведенні спортивних змагань та районних культурних заходів.

Також проєкт дозволить уберегти дітей від ряду непередбачуваних подій, що можуть загрожувати її життю та здоров'ю, адже коли дитина не має можливості гратися на спеціально обладнаному та призначеному для гри місті - це головна турбота дорослих.

Проєкт «SPORTMIKS» спрямований на розв’язання стратегічних оперативних цілей Сратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, а саме благоустрою Довгинцівського району, розвитку спорту та ведення здорового способу життя, профілактики та попередження виникнення негативних соціальних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проєкту полягають у:
- підвищенні активності населення, встановленні тісного зв'язку між мешканцями району;
- організації дозвілля молоді;
- залученні дітей різного віку, до активного дозвілля на території ігрових зон;
- прищепленні і формуванні навичок здорового способу життя молоді;
- підвищенні групової злагодженості і колективізму серед мешканців району;
- здатності, розвивати і пропагувати активну життєву позицію.
Перспективні наслідки реалізації проєкту полягатимуть насамперед у тому, що у районі з'явиться новий яскравий спортивно-розважальний комплекс, на території якого кожний знайде собі заняття. Встановлені спортивні та ігрові модулі, лавки та інші малі архітектурні форми, стануть відмінним місцем відпочинку. Для підтримки чистоти служитимуть урни, що сприятиме вихованню акуратності, любові до свого району, і міста в цілому. А спільне проведення дозвілля дітей і батьків сприятиме згуртованості та зміцненню родини.
Цільовою категорією, на яку спрямований проєкт є територіальна громада району від зовсім малих дітей до людей похилого віку, адже у даному районі немає універсального облаштованого для всіх вікових категорій місця відпочинку.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація даного проєкту передбачає проведення таких заходів:
- погодження проєкту з потенційним балансоутримувачем та потенційним головним розпорядником коштів міського бюджету;
- розробка відповідної технічної документації проєкту «SPORTMIKS»;
- планування місцевості;
- підготовчі роботи;
- закупівля обладнання,
- монтажні роботи;
- благоустрій території;
- проведення широкої інформаційної кампанії під час безпосередньої реалізації проекту шляхом інформування громадськості з використанням
WEB – можливостей на сайті Проекту «Громадський проєкт», у соціальних мережах та ЗМІ.

Фотографії