• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Парк Ювілейний. Зона активного відпочинку і розваг «SPORTLAND» (модернізація спортивного майданчика) Брав участь

Доданий
31.08.2020
Номер
30
Муніципальні проєкти великі

Проєкт «SPORTLAND» має на меті модернізацію існуючого у Парку Ювілейний спортивного майданчику.
Зона активного відпочинку і розваг «SPORTLAND» на території Парку Ювілейний стане місцем активного відпочинку мешканців району, дозволить батькам більше часу проводити зі своєю дитиною, а також надасть додаткові можливості займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Бєляєва
Бюджет
1 390 202 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Проблема

На сьогоднішній день Парк Ювілейний є єдиною зеленою зоною та осередком відпочинку мешканців багатоквартирних будинків по вулицях: Соборності, Героїв АТО, П. Дорошенка, О. Васякіна, Л. Бородича, Я. Мудрого, В. Матусевича, В. Гурова, Дніпровське шосе, Телевізійна, пр. Гагаріна та пл. Домнобудівників. Тільки у прилеглих до парку «Ювілейний» будинках проживає понад 5 000 дітей та молоді. Даний парк добре озеленений, затишний але на його території недостатня кількість належно облаштованих місць для дозвілля дітей та молоді.
Враховуючи нагальну потребу у створенні спортивних та розважальних майданчиків на свіжому повітрі, куди зможе прийти кожна людина, будь якої вікової категорії, а також територіальне розташування Парку Ювілейний, проєкт «SPORTLAND» надасть можливість забезпечити якісний відпочинок усієї територіальної громади незалежно від вікової категорії, а також дозволить залучити жителів району до проблеми виховання дітей, сприятиме організації спільного дозвілля, формуванню етичних норм поведінки, спілкування, культурно-масового відпочинку.
Зона активного відпочинку і розваг «SPORTLAND» дозволить батькам більше часу проводити зі своєю дитиною на свіжому повітрі в культурному спеціально облаштованому місці.
Відомо, що проста пропаганда здорового способу життя дає набагато менше результатів, ніж створення альтернативних стимулів для його підтримки. Більшість молоді зацікавлена займатися спортом, а не вести нездоровий спосіб життя. Питання лише в тому, щоб поруч був спортивний майданчик, адже не у всіх є можливість ходити до тренажерної зали. Таким чином, ігрова і силова фізична культура, як найбільш привабливе дозвілля для молодих людей, переходить у більш доступний у всіх відносинах вуличний формат.
Зона активного відпочинку і розваг «SPORTLAND» буде задовольняти різноманітні потреби мешканців різного віку (дітей, підлітків, молоді, молодих батьків, людей старшого віку).
Суспільна значущість проекту полягає у тому, що даний проєкт сприятиме активності населення та пропагуватиме здоровий спосіб життя.
Ефективність проекту безсумнівна.

Мета проєкту

Проєкт «SPORTLAND» має на меті модернізацію існуючого у Парку Ювілейний спортивного майданчику.
До числа основних факторів, що визначають майбутнє нашої країни, належить стан здоров'я підростаючого покоління і населення в цілому. Основною ідеєю даного проекту є популяризація та доступність спорту, фізичного розвитку та здорового способу життя не залежно від віку, статі, особливостей конституції тіла та ступеню фізичного розвитку людини.
Спорт може бути безкоштовним!
Посилення уваги до фізичної культури молоді сприятливо позначається не тільки на фізичному, але й соціальному здоров'ї населення. Як відомо, саме соціальні потреби людей, у кінцевому рахунку, визначають той чи інший спосіб життя. Важливо також, що участь молоді у сфері фізкультурної активності - одне з найбільш ефективних засобів профілактики їх девіантної поведінки.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проєкту полягають у:
- підвищенні активності населення, встановленні тісного зв'язку між мешканцями району;
- організації дозвілля молоді;
- залученні дітей різного віку, до активного дозвілля на території ігрових зон;
- прищепленні і формуванні навичок здорового способу життя молоді;
- підвищенні групової злагодженості і колективізму серед мешканців району;
- здатності, розвивати і пропагувати активну життєву позицію.
Перспективні наслідки реалізації проєкту полягатимуть насамперед у тому, що на території Парку Ювілейний з'явиться новий яскравий спортивно-розважальний комплекс, на території якого кожний знайде собі заняття. Встановлені спортивні та ігрові модулі, лавки та інші малі архітектурні форми, стануть відмінним місцем відпочинку. Для підтримки чистоти служитимуть урни, що сприятиме вихованню акуратності, любові до свого району, і міста в цілому. А спільне проведення дозвілля дітей і батьків сприятиме згуртованості та зміцненню родини.
Цільовою категорією, на яку спрямований проєкт є територіальна громада району від зовсім малих дітей до людей похилого віку, адже у даному районі немає універсального облаштованого для всіх вікових категорій місця відпочинку.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація даного проєкту передбачає проведення таких заходів:
- погодження проєкту з потенційним балансоутримувачем та потенційним головним розпорядником коштів міського бюджету;
- розробка відповідної технічної документації проєкту «SPORTLAND»;
- планування місцевості;
- підготовчі роботи;
- закупівля обладнання,
- монтажні роботи;
- благоустрій території;
- проведення широкої інформаційної кампанії під час безпосередньої реалізації проекту шляхом інформування громадськості з використанням
WEB – можливостей на сайті Проекту «Громадський проєкт», у соціальних мережах та ЗМІ.

Фотографії