• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нова дорога Відхилений

Доданий
20.08.2018
Номер
30
Благоустрій

Проект направлений на розв’язання проблеми пов’язаної з поганим дорожнім покриттям біля будинку розташованого за адресою м. Кривий Ріг вул. Недєліна, 24.
Проект направлений на всі верстви населення від дітей до пенсіонерів, прохід через дану ділянку травмонебезпечний.

Автор проекту
Віталій
Віталій Курилець
Бюджет
216 215 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Недєліна, 24, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Асфальтне покриття біля будинку № 24 по вулиці Недєліна за багато років служби стало непридатним та травмонебезпечним. Це один з центральних районів Інгульця, неподалік магазин АТБ, тому кількість перехожих дуже велика.

Мета проекту

Мета проекту – це будівництво пішохідної алеї для мешканців будинків Інгулецького району м. Кривого Рогу. Завданням проекту є замощення пішохідної алеї плиткою і встановлення бордюрів.

Очікувані результати

Проект направлений на довготривалі результати, дана алея буде слугувати не одному поколінню мешканців м. Кривого Рогу. Після закінчення фінансування проект матиме можливість далі існувати та розвиватися завдяки навколо розташованим ОСББ, які зобов’язуються проводити поточні ремонти та прибирання даної території.

План заходів з реалізації проекту

Очищення території від старого покриття. Розмітка території. Закупівля будівельних матеріалів. Доставка будівельних матеріалів. Засипка території під укладку плитки, установлення бордюрів. Закупка та встановлення урн.