• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Локація "Парад професій" в рамках фестивалю "Ніч індустріальної культури" На реалізації

Доданий
10.10.2017
Номер
30
Туризм

Створення локації "Парад професій" в рамках фестивалю "Ніч індустріальної культури" з можливістю ознайомлення містян з підприємствами Кривого Рогу, виробництвом, популяризацією індустріальних професій серед молоді, подолання стереотипів щодо буденності міста, використовуючи можливості подієвого туризму (фестивалі, виставки, майстер-класи, тощо).

Автор проекту
Бюджет
95 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Бикова вулиця, 31, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На сьогоднішній день Кривий Ріг є великим промисловим містом України та на його підприємствах зосереджена найбільша кількість гостро необхідних спеціалістів-робітників промислової галузі. В той же час в нашому суспільстві недостатньо приділяється увага до промислових професій і тому актуальність реалізації даного проекту є важливою. Особливо гострою є проблема постійного відтоку молоді, яка покидає рідне місто, не знаходячи у ньому перспектив. Дуже часто молоді люди мають неправильну уяву про Кривий Ріг і не зовсім обізнані про ті можливості, які відкриваються для них на промислових підприємствах та при виборі традиційних криворізьких професій. Тому існує необхідність у створенні системи ціннісного ставлення до об’єктів промислової техніки, виробничих технологій, збереження об’єктів індустріальної спадщини та різноманітних предметів технічної творчості. Локація "Парад професій" в рамках проведення фестивалю "Ніч індустріальної культури" допоможе створити промоцію культурологічних аспектів, покращить імідж діючих підприємств Кривого Рогу та їх виробничих професій. Проведення фестивалю дасть можливість підвищити рівень обізнаності жителів та гостей міста Кривого Рогу, а особливо молоді більше дізнатися про рідне місто, побачити для себе можливості самореалізації та залишитись жити в ньому. Крім того, рівень патріотизму жителів міста, любові та позитивного ставлення до нього недостатньо високий. Більшість вважає промисловий профіль міста його недоліком, не вбачаючи при цьому колосальних переваг, які він дає криворіжцям та країні в цілому. Локація "Парад професій" в рамках проведення фестивалю, дасть можливість познайомитися з професіями близьких людей, оскільки практично в кожній сім'ї хтось працює на підприємстві, більш глибоко зрозуміти їх працю, складності роботи і установити правильний діалог між поколіннями. Цільовою аудиторією є гості та мешканці міста Кривого Рогу.

Мета проекту

Метою проекту є проведення масового заходу у вигляді локації "Парад професій" у рамках проведення масового заходу фестивалю "Ніч індустріальної культури". Завданнями проекту є: - формування нового ставлення та поваги до промислових об’єктів та потенціалу міста; - популяризація різноманітних професій в промисловості, техніці, виробів з металу та інше; - розширення знань мешканців міста, стосовно історії міста, принципу роботи на діючих підприємствах та безпосередньо самих галузей індустрії.

Очікувані результати

Даний проект має всі передумови для подальшого розвитку. Локація "Парад професій" в рамках проведення фестивалю "Ніч індустріальної культури" стане вже традиційним та щорічним у місті і допоможе успішно реалізувати промоцію промислових професій не тільки, як виснажливу працю, але й як професію-мистецтва, професіоналізму та творчості. Даний захід буде масовим і безкоштовним для учасників та гостей фестивалю. Вони матимуть можливість відчути велич та необхідність промислових професій. Особливе значення, локація "Парад професій" буде мати для підростаючого покоління. Так як їм буде продемонстрована можливість отримати масу інформації для визначення професії на майбутнє і загальне уявлення про рідне місто. Вони відчують себе невід'ємною частиною міста, адже від їхнього вибору залежить майбутнє та сьогодення розвитку індустрії та промисловості в цілому. Рівень патріотизму та гордості за рідне місто значно зросте, оскільки відчувши велич і міць ведучих професій міста, за допомогою представленої локації "Парад професій", створить неабиякий вплив на свідомість мешканців міста.

План заходів з реалізації проекту

Для координування процесу реалізації проекту буде створено робочу групу, яка буде відповідати за: - проведення заходу; - комунікацію з учасниками; - проведення промо-компанії; - безпосередню координація роботи локації "Парад професій" у рамках проведення фестивалю "Ніч індустріальної культури". Перший етап підготовки – це написання детальної програми заходу, комунікація з учасниками, закупівля необхідних матеріалів. Другий етап – це запуск промо-компаніїї, робота з учасниками, організація локації. Третій етап - це функціонування "Параду професій" у рамках проведення фестивалю, координація роботи волонтерів.