• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Світ дитячих мрій" Брав участь

Доданий
26.08.2021
Номер
29
Дошкільні та позашкільні заклади освіти (малі)

Проєкт передбачає створення безпечних і комфортних умов для проведення освітньої, корекційно-відновлювальної роботи з дітьми на свіжому повітрі. Встановлення і заміна павільйонів новими альтанками дозволить здобувачам ЗДО №38 отримати фізичне і естетичне задоволення, попередить дитячий травматизм під час перебування дітей на прогулянці, адже найцінніший скарб-це дитяче життя.

Автор проєкту
Бюджет
417 480 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Костя Пестушка (Луначарського), 2, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №38 Криворізької міської ради

Цільова аудиторія

Діти дошкільного віку з 2-6 років.
Орієнтовна кількість: 85 дітей.

Проблема

Одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу закладу є всебічний розвиток дошкільнят. Враховуючи той факт, що з кожним роком все більше мешканців території обслуговування нашого району мають бажання виховувати своїх дітей саме в нашому дошкільному закладі, так як є спеціальні групи для малят, які мають затримку психічного розвитку та порушення мовлення, тому хочеться створити для дошкільнят якомога сприятливе, безпечне та доступне середовище для розвитку.
Дуже шкода, що в мальовничому садочку немає сучасних безпечних павільйонів для повноцінного фізичного розвитку дітей. Керівництво спільно з батьківською громадськістю намагається покращити ситуацію та все ж на глобальному рівні коштів не вистачає. На території ігрових майданчиків в усіх павільйонах протікав шиферний дах, підлога тріскалася, дерев’яні опори з часом похилилися, захисні стінки зруйнувалися, тому їх було демонтовано силами батьків та працівників закладу. Павільйони потребують встановлення.
Павільйонами в дитячому садку будуть користуватися наймолодші жителі міста – дошкільнята і так із року в рік, з покоління за поколінням. Адже завдання дитячого садочку створити маленькій дитині всі умови для радісного повноцінного розвитку, а кращий спосіб зробити людину щасливою – забезпечити їх яскраві спогади з дитинства.

Мета проєкту

Головною метою є створення безпечних та сприятливих умов для організації прогулянок дітей у віці від 2 до 6 років на території ЗДО №38.

Завдання проєкту

Встановлення та заміна нових павільйонів. Створення сучасного, зручного простору для дошкільнят на території їх закладу, який надасть можливість дітям бути фізично здоровими, розумово розвиненими, емоційно врівноваженими, соціально відповідальними та здатними набувати знання.

План заходів з реалізації проєкту

1. Підготовчий етап
1. Створити робочу групу ,яка складатиметься з представників головного розпорядника коштів, автора проекту та адміністрації закладу.
2. Погодження реалізації проекту з відділом освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.
3. Укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів.
4.Визначити відповідно до Закону організацію виконавця робіт
5.Подання проекту «Світ дитячих мрій» до управління економіки виконкому Криворізької міської ради.

Віповідальний - автор, співавтор проєкту
Травень –серпень 2021р

2.Етап реалізації
1. Розробка проектно-кошторисної документації, технічний нагляд та технічне обстеження, авторський нагляд.
2.Придбання павільйонів, доставка.
3.Встановлення придбаних павільйонів.

Відповідальні- адміністрація закладу,
головний розпорядник коштів,
підприємство виробника обладнання.

Серпень-грудень 2021

3.Підсумковий етап
1.Організація свята відкриття проекту «Світ дитячих мрій»
2.Проведення інформаційної компанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект-2022»,сайті ЗДО №38 ,на сторінці у Facebook КЗДО КТ №38 , у засобах масової інформації та на батьківських зборах.

Віповідальні-автор , співавтор проєкту
Січень-лютий 2022 р.

Очікувані результати

Після проведення ремонтних робіт територія набуде ширшого функціонального застосування. Встановлення нових павільйонів сприятиме всебічному розвитку дошкільнят – створить середовище для повноцінного фізичного, розумового та емоційного розвитку. Новий привабливий вигляд стимулюватиме проводити більше часу на свіжому повітрі, що є особливо актуальним в період активного впровадження заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), грипу та ГРВІ та матиме позитивний вплив на психоемоційний стан кожної дитини.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Співавтор

Пащенко Оксана Павлівна

Фотографії