• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«СУЧАСНА ПЕРУКАРНЯ ТА ШВАЦЬКА МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ» Реалізований

Доданий
10.10.2017
Номер
28
Соціальний захист

Завданням проекту є придбання сучасного обладнання для організації роботи перукаря та швачки на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі».

Автор проекту
Любов
«Інгулецька районна організація ветеранів м.Кривого Рогу»
Любов Пікінер
Бюджет
35 150 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Мирного Панаса, 9, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Недосконала, застаріла матеріальна база територіального центру, що потребує оновлення, з метою надання більш якісних та різноманітних послуг перукаря та швачки

Мета проекту

Забезпечення надання якісних послуг перукаря та швачки з урахуванням потреб соціально- незахищених верств населення за оптимальну вартість, що особливо важливо в умовах економічної кризи.

Очікувані результати

Створення умов для надання більш якісних соціальних послуг перукаря та швачки на рівні сучасних вимог та потреб, що дасть змогу істотно поліпшити якість життя немолодої людини з мінімальними витратами фінансових ресурсів. Поліпшення умов праці буде сприяти втіленню професійних знань й навичок спеціалістів та призведе до підвищення результативності та ефективності надання соціальних послуг.

План заходів з реалізації проекту

Проведення інформаційно-опитувальної роботи для виявлення побажань громадян при отриманні ними соціальних послуг перукаря та швачки. Придбання обладнання для надання якісних соціальних послуг перукарем та швачкою. Організація надання удосконалених соціальних послуг громадянам поважного віку та особам з інвалідністю, відповідно до виявлених побажань.