• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивно-ігровий комплекс на перехресті вулиць Ньютона – Голубина Брав участь

Доданий
20.08.2018
Номер
27
Благоустрій

Проект «Спортивно-ігровий комплекс на перехресті вулиць Ньютона – Голубина» на мікрорайоні Карачуни у Центрально-Міському районі планується реалізувати в рамках міського проекту «Громадський бюджет-2019».

Бюджет
1 230 307 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський
Адреса
вул. Ньютона, 46, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Мікрорайон Карачуни – це спальний район, в якому більш 15000 мешканців, з яких більше 9000 дітей та молоді до 35 років. Практично відсутня спортивна інфраструктура. А та, яка залишилась з радянських часів, давно вичерпала свій ресурс. Для активізації спортивного життя всієї громади мікрорайона і міста Кривий Ріг, популяризації здорового дозвілля населення вкрай необхідно створювати сучасні умови для занять спортом.

Мета проекту

Головною метою проекту є встановлення елементів благоустрою спортивно-ігрового майданчика, створення належних умов для організації дозвілля мешканців мікрорайону Карачуни, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя та можливістю повноцінного тренування у будь-який час та пору року.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливість усім мешканцям мікрорайону займатись фізичною культурою та спортом протягом цілого року. Заохочувати до здорового способу життя інших мешканців. Проведення різноманітних змагань між учнями СЗОШ, як району, так і міста в цілому. Проведення змагань між мешканцями мікрорайону, що підвищить рівень згуртованості жителів для подальшого розвитку мікрорайону. У результаті реалізації проекту відбудеться розвиток інфраструктури мікрорайону, підвищиться рівень якості життя мешканців. Планується подальше розроблення проектів, які будуть спрямовані на покращення умов для занять фізичного розвитку мешканців мікрорайону та міста, пропаганди здорового способу життя та занять спортом.

План заходів з реалізації проекту

1. Скласти план-графік з реалізації заходів проекту. 2. Провести поетапні необхідні види робіт у відповідності до плану реалізації проекту щодо створення спортивно-ігрового комплексу. 3. Підвести підсумки реалізації проекту.

Фотографії