• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія дитячої мрії (обладнання футбольного поля зі штучним покриттям на базі КНВК № 129 «ГЛАС») На розгляді

Доданий
07.08.2019
Номер
26
Шкільні заклади

Однією з проблем, на вирішення якої спрямовано проект, є відсутність у КНВК №129 «ГЛАС» сучасного футбольного поля, що унеможливлює проведення повноцінних уроків з фізичної культури та спортивно-масової роботи. Крім того, і мікрорайон, у якому розташовано заклад, не має ніякої культурно-спортивної бази для організації та проведення дозвілля жителів. Реалізація проекту вирішить обидві проблеми.

Автор проекту
Нелля
Нелля Погрібна
Бюджет
1 330 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Пензенська вулиця, 39, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Однією з проблем, на вирішення якої спрямовано проект, є відсутність у закладі футбольного поля, сучасної спортивної зали, що унеможливлює проведення повноцінних уроків з фізичної культури, спортивно-масової роботи та загальних заходів.
КНВК №129 «ГЛАС» розташований на території східної окраїни нашого міста, у Довгинцівському районі. У нашому закладі навчаються діти, що проживають в усіх районах міста. Зважаючи на специфіку діяльності КНВК № 129 «ГЛАС», учні проводять в закладі досить багато часу (з 745 до 1600) та навчаються протягом 6 днів. Такі умови перебування потребують серйозної організації різноманітних видів інтерактивної діяльності. Приміщення закладу побудовано в першій половині минулого століття. Саме тому ми маємо спортивний зал у пристосованому приміщенні, яке розраховане лише на 70 місць, притому що в закладі навчається близько 500 дітей. Спортивний зал розташований у напівпідвальному приміщенні та замалий для проведення ігрових видів спорту. Тобто КНВК №129 «ГЛАС» не має бази для проведення масових заходів. Крім того, і мікрорайон, у якому розташовано заклад, через географічне положення не має ніякої культурно-спортивної бази для організації та проведення дозвілля жителів. За рахунок реалізації проекту обидві проблеми будуть вирішені.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для популяризації спорту та ведення здорового способу життя, поліпшення здоров’я учнів, інших категорій учасників освітнього процесу та жителів мікрорайону шляхом створення протягом 2020 року на території КНВК №129 «ГЛАС» футбольного поля зі штучним покриттям з дотриманням бюджету у 1400000 грн.

Очікувані результати

На наш погляд, реалізація проекту «Територія дитячої мрії» створить умови для підтримки та розвитку учасників освітнього процесу КНВК №129 «ГЛАС». Введення в дію футбольного поля дозволить реалізувати окрему систему позаурочної зайнятості не тільки для учнів «ГЛАСу», а й для інших мешканців мікрорайону.
Проект сприятиме розвитку та поширенню серед молоді ігрових видів спорту.
Крім того, створення поля передумовлює проведення в його межах різноманітних заходів спільного дозвілля для дітей та їхніх сімей.
Таким чином, відбудеться поступове створення якісно нового освітнього середовища з новою культурою, в центрі якої знаходяться такі поняття, як «здоровий спосіб життя», «творіння нової країни», «любов і повага до кожного» тощо.
Плекаємо надію на те, що проект сприятиме єднанню, інтеграції учнівсько-учительського колективу та жителів мікрорайону, в результаті чого відбудеться покращення загального мікроклімату в мікрорайоні.

План заходів з реалізації проекту

План-графік реалізації заходів проекту
1. Розробка проектно - кошторисної документації, експертиза ПКД (січень - березень). Відповідальний: головний розпорядник коштів.
2. Визначення організації виконавця робіт (квітень - травень). Відповідальний: головний розпорядник коштів.
3. Проведення робіт з улаштування основи під футбольне поле з біговими доріжками та штучного покриття футбольного поля, встановлення огородження (червень - серпень). Відповідальний: підрядна організація- виконавець робіт.
4. Проведення свята відкриття "Територія дитячої мрії" (вересень). Відповідальний: адміністрація закладу.
5. Проведення інформаційної кампанії в ході реалізації проекту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський проект», на сайті закладу та батьківських зборах (січень - вересень). Відповідальний: автор проекту, адміністрація закладу.
6. Здійснення контролю за реалізацією проекту (січень - вересень) Відповідальний: автор проекту.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Так.

Фотографії