• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мікрорайон Східний-2,3 - територія екстремального спорту "STREET EXTREEM" На реалізації

Доданий
28.08.2020
Номер
26
Муніципальні проєкти великі

Проєкт «Мікрорайон Східний-2,3 –територія екстремального спорту «STREET EXTREME» - модернізація існуючого спортивного комплексу з улаштуванням street extreme плази (скейтбординг, роллінг, самокатінг) розміром 12м х 18м планується реалізувати в рамках масштабного проекту «Створення спортивно-ігрового центру мікрорайону», який втілюється в життя на протязі 2017-2020 років.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Хватова
Бюджет
1 372 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Незалежності України, 16, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Популярність скейтбордингу, роллінгу та самокатінгу зростає з кожним роком. «Дошкова культура» популярна як у дітей так і у молоді. І серед більш дорослого покоління є любителі займатися скейтом та робити вражаючі трюки. Скейтбординг навіть включили в програму Олімпійських ігор в Токіо в 2020-му році. Скейтбординг, роллінг та самокатінг – це самовираження і загартування. Ці види спорту об’єднують дуже різних людей і за віком, і за соціальним статусом. Це унікальне явище в плані спілкування: з’явившись на спотах, можна відразу знайти однодумців. Можливо, на дошках сучасних хлопців ще будуть кататися їхні діти.
Спортивний майданчик - це місце для живого спілкування, підтримки, гарного самопочуття і настрою, налагодження зв'язків і знайомств. Але проблема полягає в тому, що кількість молоді, захопленої скейтом, роликами, самокатами і велосипедами bmx з кожним роком стає все більше, а місць для катання - майже немає.

Мета проєкту

Головною метою проекту є модернізація існуючого спортивного комплексу з улаштуванням street extreme плази розміром 12 х 18 м, встановлення елементів майданчику - фан-бокс з поручнем, квотер високий, квотер низький, рейла наклонна, рейла низька, кікер високий, кікер низький, бокс високий, бокс низький для екстремальних видів спорту відповідно до будівельних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей, молоді та дорослих, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя, забезпечення населення мікрорайону можливістю повноцінного тренування у будь-який час та пору року. Мікрорайон Східний повинен стати сучасним європейским спортивним центром східної частини міста.

Очікувані результати

Важливість такої модернізації важко переоцінити. Дітям та підліткам не доведеться більше їхати займатися екстремальними видами спорту на 44 квартал в Покровський район, або на житловий масив Інгулець. Реалізація проєкту дасть можливість забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом великій кількості дітей, молоді та дорослих в своєму мікрорайоні.
Після завершення проєкту якість спортивно-оздоровчих послуг буде покращуватись, а кількість цільових груп населення, яким ці послуги надаються, буде збільшуватись. Будуть створені усі передумови для спортивних занять та дозвілля значної кількості мешканців громади, отже зменшуватиметься неконтрольований негативний вплив вулиці.
У результаті реалізації проєкту відбудеться розвиток інфраструктури мікрорайону, підвищиться рівень якості життя мешканців.
Позитивний досвід від реалізації проєкту буде поширений серед громадських активістів, громадських організацій, заохотить їх до написання та реалізації схожих проєктів, покликаних спільно вирішувати наболілі проблеми громади.
Проєкт стане прикладом створення сучасного спортивного об’єкта, який сприятиме як розвитку соціально-спортивної сфери мікрорайону, так і загальному соціально-економічному розвитку м. Кривого Рога.
Досягнуті результати при реалізації проєкту сприятимуть підвищенню рівня довіри громади до влади, оскільки покращення фізичного здоров’я населення сприятиме налагодженню відносин між органами місцевого самоврядування і населенням громади.
Даний проєкт дасть змогу згуртувати та мобілізувати громаду для досягнення єдиної мети: забезпечення можливості мешканцям громади різних вікових груп людей займатися спортом та покращувати своє фізичне здоров’я.
Проєкт логічно розвиває і доповнює «Спортивно-ігровий центр мікрорайону Східний-2,3», який створюється на протязі останніх трьох років. Враховані інтереси спортсменів воркаутерів, баскетболістів, футболістів, тенісистів, дітей та дорослих - любителів собак, людей похилого віку, а впровадження проєкту «Мікрорайон Східний-2,3 – територія екстремального спорту «STREET EXTREME» врахує інтереси скейтбордистів, ролистів та самокатерів. І тих, хто приходить зайнятись спортом, і тих, хто приходить відпочивати. А це майже все населення мікрорайону Східний-2,3. Реалізація проєкту стане невід’ємною складовою розвитку сфери фізичної культури і спорту та розвитку інфраструктури мікрорайону шляхом об'єднання зусиль зацікавлених громадських організацій та широких верств населення.

План заходів з реалізації проєкту

І-ий етап - Здійснення організаційних та підготовчих заходів.

1. Створення ініціативної групи з мешканців мікрорайону для розповсюдження інформації про умови голосування за проєкт.
2. Укласти договір на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів та визначити організацію - виконавця робіт у відповідності до вимог діючого законодавства.
3. Розробка проєктної документації.
4. Виконання робіт по створенню майданчику для екстремальних видів спорту згідно проєктної документації.
4. Налагодження взаємодії між органами влади та учасниками проєкту.

ІІ-ий етап – Здійснення робіт у рамках проєкту по встановленню майданчику для екстремальних видів спорту

1. Підписання договору між розпорядником коштів та автором проєкту до 15.03.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради)
2. Внесення 2% від загальної вартості проєкту згідно Положення конкурсу до 01.04.2021 (Автор проєкту Хватова С.В.)
3. Виконання топографічно-геодезичної зйомки до 15.04.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради)
4. Розробка проєктно-кошторисної документації до 25.05.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради)
5. Експертиза прооєктно-кошторисної документації до 14.06.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради)
6. Проведення електронного аукціону з метою визначення підрядника до 21.07.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради)
7. Технічний і авторський нагляд (з моменту початку релізації проєкту до моменту його завершення) Виконком Довгинцівської районної в місті ради
8. Облаштування вирівнювання земельної ділянки під майданчик розміром 12 м х 18 м для занять екстремальними видами спорту до 01.08.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, підрядник, Хватова С.В.)
9. Влаштування основи майданчика під встановлення бетонних та металевих форм до 15.08.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, підрядник, Хватова С.В.)
10. Встановлення бетонних і металевих форм до 30.08..2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, підрядник, Хватова С.В.)
11. Облаштування прилеглої території з розміщенням інвентарного пристосування: смітнички, лавочки, тіньові навіси до 10.09.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, підрядник, Хватова С.В.)
12. Облаштування пішохідних доріжок до 15.09.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, підрядник, Хватова С.В.)
13. Урочисте відкриття майданчику для занять екстремальними видами спорту 17.09.2021 (Виконком Довгинцівської районної в місті ради, Хватова С.В. )

ІІI-ий етап – моніторинг.

1. Моніторинг результатів реалізації проєкту, опитування громадської думки.
2. Інформаційне забезпечення проєкту, проведення медійної кампанії впродовж усього періоду реалізації проєкту у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Фотографії