• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасна спортивна платформа «Новий рекорд» Переможець

Доданий
28.08.2020
Номер
24
Шкільні заклади

Кривий Ріг, у 2023 році, має шанси стати «Європейською спортивною столицею». В процесі модернізації спортивної інфраструктури міста, виникає потреба створити, в Саксаганському районі, сучасну спортивну платформу, на базі Криворізької гімназії № 91. Нова спортивна локація дозволить учням, проводити уроки фізичної культури на сучасному спортивному майданчику та буде доступною мешканцям мікрорайону.

Автор проекту
Анастасія
Анастасія Коваленко
Бюджет
1 399 440 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Генерала Радієвського вулиця, 48, Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтор

Коваленко Анастасія Олегівна, Різун Ольга Василівна

Проблема

Кривий Ріг, у 2023 році, має шанси стати «Європейською спортивною столицею». В процесі модернізації спортивної інфраструктури міста, виникає потреба створити, в Саксаганському районі, сучасну спортивну платформу, на базі Криворізької гімназії № 91. Нова спортивна локація дозволить здобувачам освіти гімназії (1.5 тис учнів), проводити уроки фізичної культури та розвитку на сучасному спортивному майданчику. Гімназійний стадіон, який на разі експлуатується, для проведення уроків фізичної культури, знаходиться в неналежному стані. Відсутні зручне і безпечне покриття, необхідне обладнання, зони для відпочинку учнів, мультифункціональність майданчика.
Мультифункціональний спортивний майданчик буде доступний кожному, тут будуть проводитися заняття фізичною культурою, фізкультурно-оздоровчі заходи, навчально-тренувальні заняття, змагання, заняття спортивних секцій, що дасть можливість розв'язати проблеми негативних явищ серед підлітків, пошуку обдарованих дітей, формування в них здорового способу життя, організацію їх змістовного відпочинку та дозвілля, надання їм підтримки розвитку здібностей, загартування організму, профілактики захворювань та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. У процесі роботи з територіальною громадою міста Кривий Ріг, виявилось, що частина сімей, для занять спортом змушені їхати до інших районів (зокрема Довгинцівського). Реалізація проєкту відкриє перспективу створення нових спортивних гуртків та секцій на базі Криворізької гімназії № 91, а також створить підґрунтя, для виникнення молодіжних спортивних рухів в Саксаганському районі.
Відкритий доступ до спортивних споруд задля задоволення потреби у веденні здорового способу життя та активного відпочинку – головна умова розвитку та виховання здорової громади та нації загалом.

Мета проєкту

Метою проекту є створення мультифункціонального спортивного майданчику для задоволення потреби у веденні здорового способу життя та активного відпочинку, як головної умови розвитку та виховання здорової громади, шляхом облаштування сучасної спортивної платформи «Новий рекорд» (цільова аудиторія проекту: учасники освітнього процесу Криворізької гімназії №91 (1509 учнів) та громада мікрорайону).

Очікувані результати

Результатами реалізації проекту сучасний мультифункціональний спортивний майданчик, який буде знаходитись на території Криворізької гімназії №91 та яким зможуть користуватися здобувачі освіти Криворізької гімназії № 91, а також мешканці Саксаганського району – за умови дотримання правил поводження у місцях загального відпочинку. Вікових обмежень, окрім встановлених правилами безпеки користування відповідними спорудами, не передбачено.
Внаслідок реалізації проєкту, більше ніж півтори тисячі здобувачів освіти Криворізької гімназії № 91 та мешканці Саксаганського району зможуть на одній мультифункціональній спортивній платформі займатись футболом, волейболом та великим тенісом. У відповідності до заявлених параметрів спортивної платформи, не буде освоєно всю плащу старого гімназійного стадіону. Відтак є можливість, в подальшому, створювати та реалізовувати проєкти нових локацій та облаштовувати додаткові функціональні частини та спортивні секції.
Спортивна платформа буде у вільному доступі (відкрита), як під час освітнього процесу так і в позаурочний час. Спортивна локація буде доступна кожному, отже усі бажаючі будуть мати можливість займатись відповідними видами спорту.
На спортивному майданчику будуть проводитись заняття фізичною культурою, фізкультурно – оздоровчі заходи, навчально – тренувальні заняття, змагання. В 2019 – 2020 навчальному році на освітні заклади виділено додаткові години на розвиток гуртків та секцій спортивного спрямування. З реалізацією проєкту є перспектива розвитку секцій за напрямками футбол та волейбол. Особливо цікавим, для різних категорій громадян стане великий теніс.
Спортивні локації в межах Саксаганського району – велика цінність. Додаткова сучасна спортивна платформа об’єднає однодумців, друзів та сусідів; забезпечить місцем для заняття спортом дітей, молодь і дорослих.
В подальшому, саме ця локація може стати місцем проведення спортивних змагань в межах Криворізької гімназії № 91 та Саксаганського району в цілому.
Учасники освітнього процесу, мешканці Саксаганського району, що підтримали реалізацію проєкту, прагнуть отримати безпечний, комфортний, європейський, сучасний спортивний майданчик, для досягнення нових спортивних цілей та висот.

План заходів з реалізації проєкту

1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та автором проекту–01.01.2021–01.02.2021
2. Внесення співфінансування–02.02.2021–15.02.2021
3. Визначення розробника на виготовлення проектно-кошторисної документації, укладання договору–16.02.2021–01.03.2021
4. Виготовлення проектно-кошторисної документації–02.03.2021–15.03.2021
5. Експертна оцінка проектно-кошторисної документації–16.03.2021–30.03.2021
6. Визначення виконавця робіт, укладання договору–31.03.2021–15.04.2021
7. Отримання необхідних дозволів на проведення робіт–16.04.2021–30.04.2021
8. Виконання робіт–01.05.2021–25.08.2021
9. Здача в експлуатацію–30.08.2021
10. Підготовка звіту про реалізацію проекту–31.08.2021–30.09.2021

Фотографії