• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спорт і діти Брав участь

Доданий
19.08.2018
Номер
22
Благоустрій

Проект направлений на розв’язання проблеми відсутності спортивного майданчику у дворах будинків, загальна кількість мешканців в яких перевищує 1000 людей.
Проект направлений на всі верстви населення від дітей до бабусь і дідусів, які також матимуть змогу підтримувати своє здоров’я, виконуючи фізичні вправи на спортивному майданчику.

Автор проекту
Інна
Інна Гавриленко
Бюджет
229 801 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
просп. Перемоги, 55, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Відсутість для мешканців віддаленого від центру району (а це понад 1000 чоловік) майданчику для занять спортом та активного відпочинку.

Мета проекту

Мета проекту – це придбання та встановлення спортивного майданчика для фізичного розвитку дітей та підтримки здоров’я дорослих.

Очікувані результати

Проект направлений на довготривалі результати, даний спортивний майданчик стане справжнім джерелом здоров’я для мешканців Кривого Рогу Після закінчення фінансування проект матиме можливість далі існувати та розвиватися завдяки навколо розташованим ОСББ, які зобов’язуються проводити поточні ремонти та прибирання даної території.

План заходів з реалізації проекту

Очищення території від засмічення, вирубка заростів, покіс бур’янів, збирання та вивезення сміття, розмітка території, закупівля будівельних матеріалів, доставка будівельних матеріалів, засипка території під укладку майданчику, встановлення спортивного обладнання, закупка та встановлення тренажерів.