• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія щасливого дитинства Брав участь

Доданий
09.10.2017
Номер
22
Освіта

Проект представляє собою зонування території дошкільного закладу відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, Санітарного регламенту, комплексних освітніх програм розвитку дитини дошкільного віку. Реалізація даного проекту передбачає облаштування спортивно-тренажерної, екологічної, розважально-ігрової зон та заміна застарілої огорожі по периметру дошкільного навчального закладу.

Автор проекту
Валентина
Валентина Дроздова
Бюджет
399 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
бульв. Василевського Маршала, 7А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №263 комбінованого типу» Криворізької міської ради «Дзвіночок», який здійснює свою освітню, корекційно-відновлювальну, фізкультурно-оздоровчу роботу з дітьми, які мають порушення психологічного та мовленнєвого розвитку існує проблема. В 2018 році КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР – 40 років. Капітального ремонту за цей час не проводилось, тому вихованці вимушені проводити дозвілля на території закладу, яка не забезпечує цікавого, повноцінного та корисного розвитку. Ігрове та спортивне обладнання застаріле технічно і морально, паркан не відповідає нормам безпеки. Виникла потреба привести подвір’я та паркан у відповідність до сучасних стандартів безпеки, розширити його функціональність та надати сучасного привабливого вигляду. Діти матимуть можливість займатися улюбленими пізнавально-розвивальними, рухливими, спортивними іграми, приймати участь у фізкультурних розвагах та святах, а педагогічні працівники КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР проводити фізкультурно-оздоровчу роботу систематично та планомірно, здійснювати індивідуальний підхід до дітей, диференціюючи навантаження, характер вправ, їхню послідовність, тривалість на сучасному, безпечному обладнанні. Результати проекту спрямовано на цільову групу вихованців КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР, які відвідують заклад, у кількості 220 осіб. Після реалізації проекту територія закладу КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР буде приносити користь ще не одному поколінню вихованців віком від 2 до 7 років. Ознаки, за якими визначено цільову групу – відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» та Статуту КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР.

Мета проекту

Метою проекту є благоустрій подвір’я та заміна застарілого паркану КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР, забезпечення функціональності відповідно до сучасних стандартів безпеки.

Очікувані результати

після проведення ремонту територія набуде ширшого функціонального застосування. Встановлення нових елементів сприятимуть всебічному розвитку дошкільнят – створять середовище для повноцінного фізичного, розумового та емоційного розвитку, а новий привабливий вигляд стимулюватиме проводити більше часу на свіжому повітрі та матиме позитивний вплив на психоемоційний стан кожної дитини.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: 1. Поширення інформації про початок реалізації проекту на сайті КЗ «ДНЗ №263 КТ» КМР, залучення батьків до участі. 2. Демонтаж застарілого обладнання. 3. Підготовка території дошкільного закладу до ремонтних робіт. 4. Придбання щебню, відсіву, піску, доставка. 5. Придбання резинового покриття, спортивно-ігрового обладнання, тренажерів, секцій металевого забору, доставка. 6. Монтаж та встановлення придбаного спортивно-ігрового обладнання, тренажерів. 7. Монтаж резинового покриття. 8. Встановлення металевого паркану навколо території. 9. Урочисте відкриття спортивного майданчика. 10. Розміщення звіту про реалізацію заходів капітального ремонту спортивного майданчика на сайті.

Фотографії