• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зонований мультимедійний open-art простір музично-спортивної зали ДНЗ №123 На розгляді

Доданий
05.08.2019
Номер
22
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проектом передбачено покращення умов для розвитку талантів, здібностей та підвищення фізичної активності підростаючого покоління за рахунок створення сучасної креативної зони фізичного розвитку вихованців, та облаштування зони музично-мистецької активності.

Автор проекту
Андрій
Андрій Кушнір
Бюджет
474 050 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Героїв АТО (Димитрова), 60, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої направлено Проект, є невідповідність існуючого стану облаштування музично-спортивної зали сучасним естетичним та освітнім вимогам. Жодного разу в приміщенні зали не відбувалося повноцінного ремонту, не проводилась модернізація матеріально-технічного оснащення зали. Дитячі стільці вийшли з ладу, колонки, подаровані закладу батьківською громадою, мають занадто низьку потужність і не розраховані на використання під час розваг на подвір’ї та в приміщенні з такою площею, відсутнє світлове оснащення, необхідна акустична система тощо. Відсутність кондиціонеру та стільців для глядачів унеможливлює комфортне перебування учасників освітнього процесу, відсутнє мультимедійне обладнання, спортивний інструментарій потребує поповнення та модернізації.
У закладі постійно здійснюються заходи щодо покращення матеріально-технічого стану приміщень та створення комфортних, ергономічних умов перебування учасників освітнього процесу. Але, більше ніж за півстоліття свого існування музично-спортивна зала потребує оновлення та сучасного креативного оновлення освітнього простору.
Сучасний дизайн приміщення даруватиме тепло і радісні моменти дітям, вчителям, батькам, гостям. Ми отримаємо творчу майстерню для занять різними видами мистецтв та стрімкого фізичного розвитку. ДНЗ стане місцем зустрічі для єднання різних верств населення у згуртовану громаду. Здійсниться мрія вихованців та педагогів щодо сцени для виступів з танцями, піснями до свят та інших заходів, Загалом проект спрямований на розв’язання цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, зокрема на підтримку інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, а також створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Мета проекту

Мета та завдання Проекту.
Забезпечити всебічний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству можливо сьогодні лише спираючись на сучасні освітні методики, інноваційне оснащення та модернізоване освітнє середовище, в якому дитина перебуває щодня.
Проект «Зонований мультимедійний open-art простір музично-спортивної зали для всебічного розвитку вихованців ДНЗ №123» спрямований на модернізацію і оновлення освітнього середовища музично-спортивної зали закладу шляхом зонування її території для забезпечення комфортного, багатофункціонального, універсального приміщення з метою організації інноваційних, інтерактивних, пізнавальних, розважальних, урочистих та концертних заходів, батьківських та педагогічних форумів, проведення спортивних свят, конкурсів, змагань, оздоровчих заходів, популяризації спорту та здорового способу життя, реалізації культурно-просвітницьких потреб учасників освітнього процесу за допомогою сучасних аудіовізуальних технологій та спортивного обладнання.
Світ із його шаленим бігом та постійним стресом дуже важкий як для дорослих, так і для дітей. Окрім спрямування на вирішення освітніх завдань, музично-спортивна зала стане місцем, де б можна було відновити душевну рівновагу, підвищити мотивацію до навчання, зняти психоемоційну напругу та отримати багатосторонній фізичний розвиток. Перебування в залі поліпщить емоційний стан, відновить особисту гармонію та гармонію з навколишнім світом дошкільнят. А залучення до цього процесу батьківської громади матиме позитивний вплив на взаємні стосунки усіх учасників освітнього процесу, мешканців району та міста.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання Проекту:
Короткотривалі результати: відкрита для всіх мешканців району і міста модернізована зонована музично-спортивна зала з ексклюзивним авторським дизайном та сучасним технічним обладнанням для забезпечення всебічного розвитку вихованців нашого закладу у сучасному вимірі.
Перспективні наслідки реалізації проекту:
- комфортні умови організації та проведення масових заходів,
урізноманітнення та модернізація гурткової роботи на базі закладу;
- виявлення та підтримка обдарованих дітей;
- посилення позитивного іміджу закладу під час проведення районних, міських змагань, презентації закладу під час участі у Всеукраїнських та міжнародних проектах. У перспективі реалізація проекту дозволить вирішувати завдання Нової української школи щодо формування в учнів компетентності здорового життя, Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Кривому Розі на 2016-2020 роки щодо охоплення населення руховою активністю, створення безпечного і цікавого місця для проведення годин сімейного дозвілля, покращення поінформованості та обізнаності різних груп населення про здоровий спосіб життя і профілактику негативних явищ серед дітей та молоді, переорієнтації суспільних інтересів на спорт та активний спосіб життя;
- економія витрат на опалення за рахунок встановлення енергоефективних дверей (енергоефективні вікна вже встановлено);
- забезпечення сучасного підходу до проведення заходів та виховання в цілому - реалізація проекту спрямує роботу працівників на постійний активний пошук і впровадження нових форм і методів діяльності. Нове сучасне обладнання дозволить реалізувати новітні підходи організації і забезпечення якості освітнього процесу із гарантованим отриманням стійкого позитивного довгоочікуваного усіма учасниками результату;
- в дитячому садку з'явиться сучасна спортивно-оздоровча зона для регулярних занять фізкультурою і спортом за допомогою дитячих сучасних тренажерів, спортивних модулів. Що сприятиме: покращенню фізичних здібностей дітей (координація рухів, сила, витривалість, спритність, швидкість); підвищенню опірності організму до різних захворювань; забезпеченню стійкого інтересу до занять фізичною культурою і здорового способу життя; систематичності проведення спортивних змагань та конкурсів за участю батьків, а також і на рівні району з вихованцями інших дитячих установ.
За останні два роки закладом проведено безліч заходів різних рівнів, до яких були залучені усі учасники освітнього процесу, громада району та міста що вказує на необхідність створення якісних умов роботи для ефективного виховання підростаючого покоління.
Головним показником вдалого результату буде збільшення учасників проведення масових заходів та можливості залучення нових інтерактивних форм роботи з територіальною громадою нашого міста.

План заходів з реалізації проекту

План заходів з реалізації Проекту:
І етап (підготовчий)

- створення творчої групи по написанню проекту (червень 2019);
- аналіз щодо потреби в реалізації проекту (липень 2019);
- подання проекту на участь у конкурсі (до 15.08.2019);
- підготовка ескізів дизайну музично-спортивної зали для проведення дитячих масових заходів ( липень 2019);
- пошук партнерів для реалізації проекту (липень-грудень 2019);
- підготовка проектно-кошторисної документації (січень-лютий 2020);

ІІ етап (практичний)

- Проведення робіт підрядними організаціями згідно договору (квітень-серпень 2020):
• заміна електропроводки (квітень 2020);
• заміна міжкімнатних дверей (травень 2020);
• зачистка стін, їх шпатлювання та фарбування, демонтаж старої підлоги, стяжка підлоги (травень-червень 2020);
• виготовлення обладнання для відокремлення сцени музичної зали від зони фізичної активності (червень 2020);
• навісна та натяжна стеля, плафони на стелю (червень-липень 2020);
• покриття підлоги лінолеумом (липень 2020);
• технічне обладнання – акустична система, мультимедійний проектор, екран, ноутбук, світлове оснащення сцени, встановлення кондиціонеру (липень 2020);
• текстильний дизайн (штори, куліси) та розміщення стільців (липень-серпень 2020).
- Проведення авторського, технічного нагляду та експертна оцінка (до серпня 2020)

ІІІ (заключний етап)

- проведення моніторингу виконання проекту (серпень 2020);
- урочисте відкриття зонованого мультимедійного OPEN-ART простору музично-спортивної зали ДНЗ №123 (вересень 2020);
- висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та інтернет ресурси (вересень-жовтень 2020).

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії