• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА КОРИСТЬ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ» модернізація кухонного обладнання та ремонт приміщення На реалізації

Доданий
18.08.2018
Номер
20
Освіта

Зважаючи на активний спосіб життя, ріст організму, напружену розумову працю, всі учні гімназії потребують збалансованого раціонального харчування. Враховуючи велику нервову напругу вчителів в професійній діяльності, вони також потребують щоденного гарячого харчування. Забезпечення учнівського і педагогічного колективу якісною гарячою їжею за рахунок заміни неефективного енерговитратного обладнання

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Лавренова
Бюджет
1 326 105 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Шурупова, 1, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Тимофієва Людмила Євграфіївна, директор КГ№49

Проблема

Як визнають науковці, всі хвороби людини прямо чи опосередковано пов’язані з харчуванням. Про серйозні порушення в структурі харчування школярів свідчить цілий спектр хвороб, зазначений в анкетах учнів: часто зустрічаються гастрити, панкреатити та холецистити, розлади травлення, проблеми із зубами, а також випадки виразкової хвороби навіть серед наймолодших школярів, поширення харчових алергій, хвороб нирок та печінки. Часті випадки гострих респіраторних та інфекційних захворювань свідчать про послаблення імунної системи організму учнів, що може бути наслідком нераціонального харчування. Для того, щоб забезпечити учнів життєво важливими поживними речовинами, необхідно замінити старе кухонне обладнання їдальні, яке є неефективним, енерговитратним і не забезпечує учнів високоякісною їжею. До того ж малий об’єм потужностей не дозволяє забезпечити гарячим харчуванням всіх учнів, педагогічний колектив і працівників закладу.

Мета проекту

Забезпечення учнівського і педагогічного колективу якісною гарячою їжею за рахунок заміни неефективного енерговитратного застарілого кухонного обладнання на сучасне енергоефективне.

Очікувані результати

- забезпечення повноцінного харчування учнів, педагогічного колективу, працівників закладу; - профілактика кишково-шлункових і застудних захворювань учнів; - формування валеологічної компетентності учнів та збереження їх здоров’я; - економія електроенергії та державних коштів

План заходів з реалізації проекту

- придбання сучасного енергоефективного кухонного обладнання і заміна застарілого; -придбання необхідних кухонних електроприладів; - придбання набору спеціального посуду для індукційної плити; - проведення поточних ремонтних робіт в харчоблоці і їдальні; - придбання меблів для харчоблоку; - заміна сантехнічного обладнання в їдальні; - ознайомлення кухонних працівників з інструкціями роботи приладів і пробний запуск обладнання; - використання потужностей кухонного обладнання для забезпечення повноцінного харчування учнів, педагогічного колективу, працівників закладу, підтримання оптимальної температури гарячих страв і збереження свіжими салатів; - економія електроенергії та державних коштів.