• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

З міцним здоров’ям краще жити: інноваційні методики реабілітації в Будинку милосердя «Затишок» На голосуванні

Доданий
28.08.2020
Номер
19
Соціальні проєкти

Найцінніше, що має людина – це її життя та здоров’я. Але переважна більшість людей похилого віку та осіб з інвалідністю, потребують постійної та поглибленої реабілітації. Даний проєкт передбачає впровадження інноваційних методів реабілітації, спрямованих на створення належних умов для проживання в установі підопічних з обмеженими можливостями та покращення їх стану здоров’я.

Автор проекту
Володимир
Володимир Волинець
Бюджет
191 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Маршака, 16А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Люди похилого віку потребують всебічної підтримки та турботи. Особливо, якщо людина одинока та знаходиться під опікою держави. Забезпечення гідної життєдіяльності для найуразливіших верств населення – першочерговість в соціальній політиці та відображення цивілізованості суспільства.
Основним пріоритетним завданням установи є дбайливе ставлення до осіб з особливими потребами, забезпечення належних комфортних умов для життя та надання необхідної соціальної підтримки.
Тому, придбання фізіотерапевтичних засобів та засобів реабілітації для підопічних установи допоможе їм у відновленні рухливості у суглобах, зміцнить сили м’язів. Моніторинг передових технологій реабілітації спонукав застосувати їх в установі. Бруси з перешкодами дадуть змогу поетапного відновлення організму та усунення почуття невпевненості.
Завдяки тепловому впливу турманію та інфрачервоного тепла, точкового масажу, іонізації та магнітотерапії відбудеться відновлення функцій органів і систем, зменшиться ймовірність нових захворювань. А в комплексі із дбайливим ставленням працівників до підопічних, якнайшвидше з’явиться жага до життя та оптимістичний настрій.

Мета проєкту

Підтримка соціально-незахищених верств населення.
Забезпечення належного рівня життя та комфортних умов для проживання в установі підопічних з обмеженими фізичними можливостями та покращення їх стану здоров’я завдяки впровадженню інноваційних методів реабілітації.

Очікувані результати

Короткотривалі результати
Реалізація проєкту на базі установи призведе до надання інноваційних новітніх медичних послуг на рівні сучасних вимог та потреб, сприятиме створенню більш комфортних умов проживання, що дасть можливість підопічним покращити якість свого життя.
Перспективні наслідки реалізації проєкту
Облаштування кімнати для реабілітації сучасним медичним обладнанням підвищить імідж установи, що дасть можливість охопити значно більшу чисельність осіб, (враховуючи майбутніх підопічних), що опинились в складних життєвих обставинах та потребують всебічної соціальної підтримки і допомоги.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформаційно-рекламна компанія з впровадження проекту.
2. Укладання договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником та реалізатором проекту.
3. Комплексні заходи з проведення закупівель згідно вимог чинного законодавства:
3.1 оголошення про закупівлю фізіотерапевтичних засобів та засобів реабілітації (із застосуванням електронних інформаційних ресурсів на сайті «ProZorro»;
3.2 визначення переможця та укладення договору на закупівлю;
3.3 придбання обладнання.
4. Облаштування кімнати реабілітації для підопічних спеціальним обладнанням.
5. Взяття на балансовий облік установи придбаних реабілітаційних засобів.
6. Висвітлення в засобах масової інформація, мережі Інтернет результатів реалізації проекту. Розміщення матеріалів на постійно діючій сторінці установи у Facebook.

Фотографії