• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Соціальний туризм» На розгляді

Доданий
18.08.2021
Номер
18
Соціальні проєкти

Соціальний туризм передбачає організацію екскурсійних програм, який дозволить громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які є мешканцями Довгинцівського району, подолати соціальну ізоляцію, встановити нові контакти, отримати нові знання, зміцнити відчуття власної значимості, власної гідності.

Автор проєкту
Таміла
Таміла Швець
Бюджет
274 557 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР

Цільова аудиторія

Пенсіонери, ветерани, особи з інвалідністю, які є мешканцями Довгинцівського району (не менше 945 учасників)

Проблема

Громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які є мешканцями Довгинцівського району, потребують особливої соціальної уваги, тому для повноцінного дозвілля екскурсії по мальовничим місцям повернуть віру в свої сили, в майбутнє.

Мета проєкту

Задоволення потреб людини у відпочинку, подорожах, підтримці здоров’я та відновленні сил (реабілітація, рекреація). Духовний і фізичний розвиток особистості та формування світоглядних орієнтирів рівня і якості життя вразливих верств населення Довгинцівського району.

Завдання проєкту

Мотивувати громадян похилого віку та осіб з інвалідністю до активного і насиченого способу життя, пробуджувати у них нові інтереси, створювати умови для спілкування, пізнання нового, організації повноцінного відпочинку.

План заходів з реалізації проєкту

1. Розробка та реалізація екскурсійної програми для пенсіонерів, ветеранів, осіб з інвалідністю, які є мешканцями Довгинцівського району
2. Задоволення потреби відповідної категорії населення в активному відпочинку, підтримки інтересу до життя, почуття поваги до себе та суспільству в цілому.
3. Ознайомлення з культурно-історичною спадщиною України.

Очікувані результати

945 учасників проекту протягом екскурсій згуртуються, отримають позитивні емоції, знання про Україну, змістовно і цікаво проведуть дозвілля. Покращать настрій і здоров’я, зросте віра в свої сили та любов до України

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії