• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екстремальні ігри На реалізації

Доданий
27.08.2020
Номер
18
Молодіжні проєкти

Проведення одноденного заходу «Екстремальні ігри» на базі скейт-парку у сквері 7-ї річниці Незалежності України по просп. Перемоги в Інгулецькому районі для скейтерів та BMX, для мотивації молоді та подальшого розвитку фізичної культури і спорту у місті.

Автор проєкту
Бюджет
197 210 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Проблема

Скейтбординг та BMX - це субкультури зі своєю власною мовою, вміннями і навичками, світоглядом і системою цінностей, через які молодь себе ідентифікує. Це не тільки спосіб знайти людей з яким можна підтримувати відносини і розрядити напругу від великого міста, а й потенційна можливість досягнути успіху у цій справі. Але ці екстремальні види спорту отримують малу підтримку від держави, а відсутність змагань породжує брак мотивації у подальшому розвитку культури як у західних країнах.
Через нестачу у місті технічно справних та об лаштованих місць для катання, молоді доводиться займатися спортом у місцях не призначених для цього(пам'ятники, магазини, лікарні тощо), через що зазнають травми, та псують об’єкти комунальної власності.

Мета проєкту

Проведення одноденного заходу «Екстремальні ігри» на базі скейт-парку у сквері 7-ї річниці Незалежності України (просп. Перемоги, Інгулецький район) для скейтерів та BMX для мотивації молоді та подальшого розвитку фізичної культури і спорту у місті.

Очікувані результати

Короткотривалі результати - учасники змагань продемонстрували свою техніку і стиль у різних категоріях, набрались досвіду та нових навичок з виконання екстремальних елементів, поділилися вмінням один з одним.
Довгострокові результати - вмотивованість зацікавленої молоді у перспективі подальшого проведення змагань, розширення кола охочих займатись цими видами спорту, створення спеціальних груп для професійної підготовки спортсменів.
Сталість - існування змагання, як щорічної традиції поза рамками конкурсу завдяки підтримки спортивних організацій або залучення міської влади до допомоги в розвитку фізичної культури і спорту в місті.

План заходів з реалізації проєкту

1.Укладання договорів з підрядниками для подальшої реалізації проєкту.
2.Оренда обладнання та постачання призів і сувенірної продукції для переможців змагань.
3. Інформаційна компанія для залучення учасників та гостей заходу.
4. Підготовка локації та реалізація проєкту.
5.Вмотивованість молоді та подальше існування проєкту по за рамками конкурсу.