• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

High decorate Відхилений остаточно

Доданий
05.09.2021
Номер
179
Молодіжні проєкти

Вибір професії – це одна з важливих складових умов людського щастя, усвідомлення своєї корисності для суспільства, визначення сфери реалізації власних умінь, талантів тощо.
Наш проект «High decorate» має на меті допомогти майбутнім абітурієнтам прийняти правильне рішення стосовно вибору майбутньої професії.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Поліщук
Бюджет
108 950 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

В рамках фестивалю Industrial Week

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія Проекту:
- молодь міста віком від 13 до 18 років;
- інші особи, які добровільно виявили бажання взяти участь в проекті (відвідувачі фестивалю, незалежно від віку, роду зайнятості та ін.).

Проблема

У розвинених країнах профорієнтація має важливе соціально-економічне значення. Вона є обов’язковим елементом ринку праці, оскільки забезпечує оптимальний розподіл і використання робочої сили відповідно до можливостей працівника та потреб у представниках певної професії. Україна на даний час відчуває значну потребу в кваліфікованих робітниках, які б могли забезпечити ринок праці, особливо – в професійно-технічній сфері.
Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті якості, навички та вміння з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність.
Зорієнтуватись у власних навичках, перевірити свою вправність у певних професіях будівничого спрямування - головне завдання нашого проекту.

Мета проєкту

Мета проекту - формування усвідомленого вибору професії будівельного спектру як цікавої та затребуваної на регіональному ринку праці, підвищення суспільної престижності робітничих професій.

Завдання проєкту

Досягнення мети передбачає вирішення таких завдань, як визначення загальних цілей, змісту та пріоритетних напрямів профорієнтаційної роботи в регіоні відповідно до соціально-економічного розвитку України і області, регіональної кадрової політики та індивідуальних професійних запитів і інтересів дітей та молоді, стимулювання і підтримка діяльності з питань професійного самовизначення школярів.
Пріоритетні напрями – робота з молоддю.

План заходів з реалізації проєкту

1) Підготовчий (виготовлення рекламної продукції та власне сама реклама заходу);
2) Основний (проведення майстер-класів);
3) Підсумковий (звіт проведених заходів - публікації в ЗМІ).

Очікувані результати

Короткотривалі результати: інформування населення про робітничі професії, отримання відвідувачами фестивалю певних навичок і вмінь;
перспективні наслідки: заохочення учасників проекту до отримання професії робітничого профілю як основної роботи або перекваліфікації.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Співавтор

Поліщук Тетяна Вікторівна