• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Великий майданчик для вигулу собак (5тис м.кв) у парку ім.Ф.Мершавцева Відхилений остаточно

Доданий
05.09.2021
Номер
173
Благоустрій мікрорайонів (малі)

Облаштування великого простору у дальній частині парку для вигулу собак, з розподіленням окремих зон для маленьких і великих собак, де б господарі домашніх собак могли б їх вигулювати, дотримуючись гігієнічних норм та норм безпеки. Завдяки наявності окремо відведеної ділянки для вигулу собак - підвищення загальної культури поводження із домашніми тваринами у громадських місцях.

Район
Центрально-Міський
Адреса
Зарічна вулиця, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Парк імені Федора Мершавцева

Цільова аудиторія

Щодня протягом теплого періоду року парк відвідують кілька сотен містян, у вихідні та святкові дні ця цифра зростає до тисяч – сім’ї, спортсмени, підлітки, літні люди, відпочиваючі у пляжній зоні. Серед них чимало відпочивають зі своїми чотирилапими улюбленцями. Декілька раз на день власники домашніх собак, які живуть поруч з парком, вигулюють своїх улюбленців саме в парку.
Цільовою аудиторією вважаються не тільки власники собак, але й всі відвідувачі парку, за для комфорту і безпеки яких планується окрема територія для вигулу собак.
Таким чином, цільова аудиторія кінцевих бенефіціарів даного проекту складає близько 100 тис чоловік протягом року.

Проблема

Міський парк імені Федора Мершавцева є одним з найбільш відвідуваних парків Кривого Рогу, своє дозвілля в ньому залюбки проводять різни категорії містян: сім’ї з дітьми, спортсмени, люди похилого віку, молодь та підлітки. Для цих категорій містян у парку вже створена відповідна відпочинкова та дозвіллєва інфраструктура.
Частими гостями парку також є і хазяї собак, переважна їх більшість дотримуються усіх норм поведінки з домашніми тваринами у громадських місцях, проте вони досі не мають змоги вигулювати домашніх улюбленців в окремо відведеному місті. У Центрально-Міському районі, наразі, існують майданчики для дресування собак, але немає жодного спеціалізованого майданчика для вигулу домашніх собак. Натомість, любителі собак змушені вигулювати своїх підопічних у непристосованих для цього місцях, тим самим створюючи незручності, а подекуди й небезпеку для інших користувачів громадських місць.

Мета проєкту

Створити рівні зручні умови для дозвілля вівідувачів парку. Виділити окрему зону для відвідувачів з домашніми собаками, тому що зараз любителі собак змушені вигулювати своїх підопічних у непристосованих для цього місцях, тим самим створюючи незручності, а подекуди й небезпеку для інших користувачів громадських місць.
Створення можливості для комфортного дозвілля господарів собак відповідно до санітарних норм.
Підвищення рівня безпеки та затишку для інших відвідувачів парку.
Підвищення загального рівня безпеки парку, оскільки зараз територія, обрана для облаштування на ній майданчика, є досить занедбаною і непопулярною серед відвідувачів.
Завдяки наявності окремо відведеної ділянки для вигулу собак - підвищення загальної культури поводження із домашніми тваринами у громадських місцях.

Завдання проєкту

На першому етапі виконуються роботи по розчистці та плануванню обраної території. Здійснюється видалення порослі та сухого гілля, вивіз сміття, вирівнювання окремих ділянок.
На другому етапі проводиться закупівля необхідного обладнання, а також закупівля металевої огорожі із сітчастих панелей. Виконуються будівельно-монтажні роботи по встановленню огорожі та обладнання.
На третьому етапі виконуються роботи з благоустрою території. Закупівля та встановлення лав, урн для сміття, інформаційних стендів, стендів підтримки гігієнічних норм на майданчику. Також здійснюється мощення тротуарною плиткою алей від входів на майданчик, та вздовж встановлених лав.
На четвертому етапі виконується ряд заходів, які спрямовані на інформування господарів собак про наявність сучасного та багатофункційного майданчика для вигулу собак. Проводиться урочисте відкриття, подається інформація у ЗМІ та соціальні мережі із запрошенням відвідати майданчик разом зі своїми четвероногими улюбленцями, встановлення спеціальних вказівників у парку ім. Ф.Мершавцева про наявність майданчика.

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» займається реконструкцією парку ім. Ф. Мершавцева з 2011 року, а співробітниками Фонду систематично здійснюється догляд за чистотою та порядком на території парку. Вищезазначена територія (близько 5 тис. кв.м.) стане логічним продовженням дозвіллєвої та відпочинкової інфраструктури парку.

План заходів з реалізації проєкту

1. Підготовчий
розробка 3-D візуалізації проекту;
підготовка та планування території, вивіз сміття;
облаштування основи для подальшого монтажу обладнання.

2. Основний
безпосереднє придбання та встановлення обладнання;
встановлення огорожі майданчику.

3. Ландшафтно-благоустрійний
облаштування алей, встановлення лавок, урн;
встановлення інформаційних стендів;

4.Промоційний
відкриття Майданчика та запрошення усім бажаючих ним скористатися через ЗМІ та соціальні мережі.

Очікувані результати

До короткотривалих результатів проекту можна віднести безпосередньо облаштування майданчика для вигулу собак та відповідної паркової інфраструктури.

Перспективними наслідками реалізації проекту є підвищення загальної культури поводження із домашніми собаками у громадських місцях, створення на базі майданчика неформального клубу собаководів.
Оскільки Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» вже здійснює догляд за чистотою і порядком в парку ім. Ф. Мершавцева, вищезазначена територія майданчика також підпорядковуватиметься відповідальності Благодійного фонду, співробітники якого забезпечуватимуть піклування за його охайністю та благоустроєм.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії