• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивна зала нашої мрії Брав участь

Доданий
02.08.2019
Номер
17
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Поточний ремонт та придбання сучасного спортивного обладнання у спортивній залі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №32»

Автор проекту
Бюджет
308 750 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 29А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Численні дослідження доводять, що практично незамінним та єдиним (після сім'ї) фактором, який може впливати на стан здоров'я дітей, є навчальний заклад.Фізичне виховання дітей дошкільного віку займає особливе місце в закладенні міцного фундаментуна початку життя дитини.Саме в дошкільному дитинстві в результаті цілеспрямованого педагогічного впливу формується здоров'я, загальна витривалість і працездатність, життєдіяльність, здійснюється найбільш інтенсивне зростання і розвиток найважливіших систем організму та їх функцій, закладається вся база для всебічного розвитку фізичних і духовних здібностей та інше, що необхідно для всебічного гармонійного розвитку особистості. Багаточисельні спостереження свідчать, що у дітей, які займаються спортом, розвиток опорно-рухового апарату вищий, ніж у їхніх ровесників, що цураються фізичної культури. У дітей, що відвідують постійно фізичні заняття,інші види фізичної діяльності, краще розвинена мускулатура, менше зустрічаються деформації хребта, грудної клітки, тазу, а також кінцівок; вони менше хворіють.

Мета проекту

Створення безпечних, комфортних умов для занять фізичною культурою для здобувачів освіти закладу, заохочення дітей до активної участі у спортивно – оздоровчих заходах шляхом модернізації спортивної зали на засадах енергоефективності та здійснення поточного ремонту. Втілення в життя даного проекту дозволить зробити черговий успішний крок на шляху комплексної реалізації суспільно значимих напрямків, а саме: покращить стан здоров’я дітей, зміцнить засади здорового способу життя, дасть змогу покращити стан фізичного і психологічного здоров`я дітей та педагогів; позитивно вплине на організацію дозвілля сімей, а також згуртує навколо спільної справи дошкільників та працівників.

Очікувані результати

Короткотривалі результати:
1) отримати оновлену спортивну залу, оснащену необхідним обладнанням та інвентарем та можливість для вихованців займатися спортом;
2) покращити рівень фізичного розвитку дітей та підвищити інтерес до навчальних занять фізичною культурою та спортом;
3) проводити заняття спортивних гуртків на базі сучасної спортивної зали;
4) проводити родинні заходи, направлені на формування здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок.
Сталість результатів проекту фінансова: після завершення проекту подальша діяльність буде здійснюватись за рахунок фінансування з місцевого бюджету, за кошти передбачені бюджетними кошторисними призначеннями на утримання освітніх установ.
Соціальна сталість: завдяки реалізації проекту діти, батьки, вихователі матимуть змогу організувати та приймати участь в фізкультурно-оздоровчих заходах: Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту, Дня Захисника України, Дня здоров’я, які будуть відбуватися на базі оновленої спортивної зали, сприятимуть кращій організації занять спортом, виховання та навчання.

План заходів з реалізації проекту

1. Створити робочу групу проекту, яка складатиметься з представників головного розпорядника коштів, автора проекту та адміністрації закладу; укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; визначити відповідно до Закону організацію виконавця робіт.
2. На етапі реалізації проекту планується:
2.1. Поточні роботи з улаштування спортивної зали закладу дошкільної освіти:
- демонтаж існуючого покриття підлоги,стелі,стін, вікон;
- облаштування покриття підлоги,стін,стелі спортивної зали сучасними матеріалами;
- встановлення вікон;
- придбання та встановлення спортивного сучасного обладнання та інвентарю , шафи для зберігання спортивного інвентарю.
Орієнтовний план виконання проєкту із зазначенням строків:
1. Укладання договору на реалізацію проекту - січень-лютий 2020р. - Головний розпорядник коштів;
2. Забезпечення співфінансування - лютий 2020р - Автор проекту;
3. Підготовка будівлі до ремонтних робіт - травень-червень 2020р. - Підрядна організація;
4. Закупівля будівельного матеріалу - квітень-травень 2020р. - Головний розпорядник коштів;
5. Виконання ремонтних робіт - липень - серпень 2020р. - Підрядна організація;
6. Закупівля меблів,спортивного обладнання та інвентарю - серпень - вересень 2020р - Головний розпорядник коштів 7. Поточний ремонт з улаштуванням спортивної зали - вересень-жовтень 2020р - Підрядна організація;
8. Підведення підсумків реалізації проекту - листопад – грудень 2020р. - Головний розпорядник коштів, автор проекту.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії