• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відеоспостереження в сквері "Співдружності" На реалізації

Доданий
05.09.2021
Номер
169
Безпека криворіжців

Проєкт спрямовано на встановлення обладнання системи відеоспостереження в сквері «Співдружності», яке дасть можливість зберегти майно скверу: елементи благоустрою, зелені насадження скверу, тротуарну плитку від заїзду на алеї машин; та на попередження псування майна в сквері.

Автор проєкту
Лариса
Лариса Денісова
Бюджет
299 727 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Співдружності, 96, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Сквер "Співдружності"

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія, на яку спрямовані результати реалізації проєкту, – це всі мешканці та гості міста, які відпочивають у сквері «Співдружності» чи знаходяться тут у справах, які відносяться до різних категорій, визначеними за ознаками:
віку – діти, молодь, дорослі працездатного віку, дорослі непрацездатного віку;
роду занять – дошколярики, учні, працівники, пенсіонери;
часу знаходження у сквері – мешканці, прохожі люди, гості міста;
влада міста;
влада району;
правоохоронні органи;
орієнтовна кількість користувачів сквером близько 20000 тисяч громадян.
Тому реалізація цього проєкту є вкрай важливою для всієї цільової аудиторії.

Проблема

Головна проблема полягає у тому, що у сквері «Співдружності» немає охорони і недобропорядні громадяни ламають та псують майно скверу (дитячі гойдалки, гірки, лавочки, …), виривають з корінням гарні кущі та квіти, перевертають урни, виїздять машинами на алеї з тротуарної плитки, продавлюють та ламають її, тим самим завдаючи шкоди та матеріальних збитків майну міста.
Відсутність відеоспостереження не дає можливості притягти правопорушників до відповідальності. Нажаль, у наш час, є високим рівень правопорушень та низьким рівень захисту міського майна та населення.

Мета проєкту

Мета проєкту полягає у забезпеченні збереження майна скверу Співдружності для гарного, змістовного та цікавого відпочинку громадян міста шляхом встановлення у сквері відеоспостереження. А якщо правопорушення буде скоєно, то щоб мати можливість його найскоріше розкрити.
Дуже хотілося б щоб сквер «Співдружності» завжди залишався для громадян та гостей міста красивим, квітучим зі справними елементами благоустрою, щоб у сквері не відбувалися правопорушення.
Для цього у сквері дуже бажано встановити відеоспостреження.

Завдання проєкту

Завданням проєкту є заходи, спрямовані на досягнення мети проєкту та очікуваних результатів, а саме:
1. Продумати: де краще і які камери відеоспостереження потрібно встановити, які для цього ще потрібні елементи конструкцій, як виконати підключення та як слідкувати та обслуговувати систему відеоспостереження.
2. Скласти загальний бюджет проєкту, який складається із кошториса робіт, які необхідно виконати для реалізації проєкту, вказуючи заходи, статті витрат, вартість за одиницю найменування, їх кількість та суму усіх у гривнях та вказати джерела фінансування.
3. Виконати підготовчі роботи по встановленню обладнання системи відеоспостереження.
4. Придбати все необхідне та встановити.
5. Відкрити впорядковану територію скверу «Співдружності» відеоспостереженням для відпочинку мешканців та гостей міста, виконавши встановлення протягом 2022 року.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація проєкту складається з таких заходів:
1. Створення робочої групи з написання та реалізації проєкту (серпень 2021 р.).
2. Розробка необхідної проєктно-кошторисної документації по бажаним задумкам (серпень 2021 р., автор).
3. Подання проєкту на конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет» (вересень 2021 р., автор).
4. Укладання договору на реалізацію проєкту (лютий 2022 р., Головний розпорядник коштів виконком Саксаганської у місті ради, автор).
5. Внесення софінансування по проєкту (березень – травень 2022 р., партнер).
6. Проведення закупівлі усього необхідного на сайті електронної системи публічних закупівель України ProZorro (червень – липень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради).
7. Визначення переможця та укладання договору на закупівлю (липень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, підрядник).
8. Придбання та встановлення обладнання (вересень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, підрядник, автор).
9. Оприбуткування на баланс цінностей, що були придбані під час виконання проєкту (жовтень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради).
10. Контроль за реалізацією проєкту (постійно 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, автор).
11. Презентація проєкту на всіх етапах його реалізації (постійно 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, автор).
12. Відкриття для мешканців скверу «Співдружності» з відеоспостереженням (жовтень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, підрядник, автор).
13. Висвітлення в засобах масової інформації та мережі Internet результатів реалізації проєкту (жовтень – грудень 2022 р., Головний розпорядник коштів Виконком Саксаганської у місті ради, автор).
14. Проєкт реалізувати протягом 2022 року.

Очікувані результати

Реалізація проєкту по встановленню системи відеоспостереження у сквері «Співдружності» матиме як короткотривалі, так і постійні, сталі та довготривалі результати, все буде функціонувати після закінчення фінансування в рамках конкурсу протягом багатьох послідуючих літ, і як результат:
- очікується зменшення правопорушень завдяки тому що територія буде під відеоспостреженням і з'явиться можливість виявляти правопорушників та притягати їх до відповідальності;
- буде збережено майно скверу і зелені насадження;
- мешканці мікрорайону та міста отримають можливість безпечніше відпочивати у сквері, дихати чистим повітрям, прогулюючись чи відпочиваючи на лавочках у любу пору року;
- реалізація проєкту дасть змогу мешканцям мікрорайону пишатися користю та красотою місця свого помешкання;
- люди зможуть покращувати своє здоровˈя, отримувати гарний настрій, позитивні емоції, задоволення від можливості відпочити та ходити по безпечній та впорядкованій території.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії