• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Kids HUB на 96 му кварталі Брав участь

Доданий
05.09.2021
Номер
160
Благоустрій мікрорайонів (малі)

Я – мама 6 річного хлопчика. Як кожна матуся, я прагну, щоб моя дитина росла здоровою і розвиненою. На нашому подвір’ї встановлені ще за радянських часів елементи дитячого майданчику, які скоріше схожі на решти металобрухту. Дітям просто не вистачає сучасного цікавого простору. Тому, встановлення спортивно-ігрового майданчика Kids HUB є вкрай необхідним для нашого району.

Автор проєкту
Бюджет
489 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Брозовського Отто), 50, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Землі загального користування між будинками: вул. Ярослава Мудрого, 50, Рокоссовського, 11, Рокоссовського, 9

Цільова аудиторія

Новий майданчик Kids HUB будуть залюбки відвідувати діти із дитячого садочку №259 (близько 90 дітей), учні школи №70, інші діти та підлітки нашого району. Крім того, дорослі також зможуть проводити час на майданчику, показуючи своїм прикладом дітям корисність здорового способу життя.

Проблема

Підвищення захворюваності населення України, зокрема, серед дітей та підлітків.
За даними Національної Академії медичних наук України учень середніх класів проводить в положенні сидячи або лежачи (за виключенням нічного сну) понад 11 годин на добу. Ймовірність появи множинної патології (більше 3-х захворювань) зростає у дітей і підлітків майже в 4 рази при низькому рівні фізичної активності, а ймовірність розвитку неврозів – у 2,5 рази. У зоні ризику щодо погіршення здоров’я також знаходяться учні, що мають тривалість екранного часу більше 2-х годин на добу (джерело http://amnu.gov.ua/zdorov-ya-ditej-v-umovah-suchasnyh-vyklykiv/).
За результатами досліджень Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України значно погіршився стан здоров’я дітей молодшого шкільного віку. Так, 70 % дітей, які готуються до школи, вже мають порушення стану здоров’я, а 30 % — хронічні захворювання; понад половину дітей цього віку мають таку розумову та фізичну працездатність, що не відповідає їхньому фізичному та психічному навантаженню в школі. [Лукьянова Е.М. Медицинские и педагогические аспекты проблемы сохранения здоровья детей // Междунар. мед. журнал. — 2003. — Т. 9, № 3. — С. 6¬9.]

Мета проєкту

Існує багато факторів, які впливають на погіршення стану здоров’я дітей та молоді. Ось декілька із них: зниження фізичної активності, зменшення часу перебування на свіжому повітрі та спілкування з однолітками. Метою проекту є створення сучасного цікавого простору для занять спортом та активними іграми, що дасть змогу мешканцям та гостям нашого району вести більш активний спосіб життя, більше часу проводити, спілкуючись із однолітками. А це в свою чергу позитивно впливатиме на загальний стан здоров’я дітей і молоді та дасть їм змогу розвивати навички налагодження суспільних відносин.
Ми не можемо змінити весь світ, але ми можемо змінитися самі та змінити світ навколо нас.

Завдання проєкту

Завданням проекту є:
-популяризація активного способу життя, занять спортом;
-створення цікавого та корисного простору для проведення часу всією родиною на свіжому повітрі;
-покращення психо-емоційного середовища між дітьми різних вікових категорій;
-зменшення часу, який діти проводять за гаджетами.

План заходів з реалізації проєкту

1. Укладання договору на реалізацію проекту між головним розпорядником коштів та автором проекту -переможця: до 01.02.2022.
2. Підготовка документів та проведення згідно чинного законодавства України процедури державних закупівель з використанням системи «Prozorro»: відповідальний – розпорядник коштів; термін - до 01.07.2022.
3. Підготовка території, придбання та монтаж елементів благоустрою (вуличного обладнання, гумового покриття): відповідальні – виконавець робіт, розпорядник коштів, автор проекту; термін – до 01.10.2022р.

Очікувані результати

В результаті реалізації проекту в нашому кварталі з’явиться сучасний цікавий простір - HUB для дітей різних вікових категорій, а також дорослих. Це спонукатиме малюків та підлітків відкласти нарешті свої гаджети, вийти із своїх помешкань на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям, поспілкуватись з однолітками, пограти в ігри та позайматись спортом.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії