• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Часткове утеплення фасаду приміщення КЗШ І-ІІІ ступенів №12 Брав участь

Доданий
14.10.2017
Номер
156
Енергозбереження

Стан фасаду будівлі потребує реконструкції та термомодернізації. Утеплення фасаду дозволить підтримувати у приміщені КЗШ № 12 комфортний температурний режим та дасть можливість скоротити споживання теплової енергії та витрат на її оплату.

Автор проекту
Єгор
Єгор Кучма
Бюджет
1 326 934 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський
Адреса
Алмазна вулиця, Центрально-Городской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Стан фасаду будівлі потребує реконструкції та термомодернізації. Утеплення фасаду дозволить підтримувати у приміщені КЗОШ № 12 комфортний температурний режим та дасть можливість скоротити близько 35% споживання теплової енергії та витрат її оплату. Стан фасаду будівлі КЗОШ №12 потребує реконструкції та термомодернізації, адже школа є однією з найстаріших навчальних закладів Центрально-Міського району. Саме тому, раціональне використання тепла, що надходить до приміщення школи та створення комфортного теплового режиму надзвичайно важливе для школи, де, на теперішній час, 12 працює близько 40 педагогів та отримують знання близько 250 учнів. Цільовою групою, на яку спрямовано цей проект є безпосередньо учні та працівники КЗОШ №12, яка є опорною в районі міста Кривого Рогу по роботі над темою «Використання інформаційно-комунікативних технологій для забезпечення особистісного зростання та розвитку творчого потенціалу учнів». Також школа є регіональним центром навчання педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за програмами: «Соціальні сервіси Веб 2,0 у навчально-виховному процесі». На базі школи створена єдина база цифрових освітніх ресурсів вчителів Центрально-Міського району міста Кривого Рогу. Учні школи є переможцями районних , міських та обласний олімпіад, а педагоги – переможцями районних, міських, обласного етапів конкурсу «Учитель року».

Мета проекту

Впровадження заходів з термомодернізації в КЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області шляхом утеплення фасаду будівлі та зменшення втрат тепла через стіни.

Очікувані результати

Технології постійно розвиваються, завдяки чому в даний час знайдено оптимальне вирішення питання утеплення споруд. Метод скріпленої теплоізоляції застосовується вже тривалий час. Ця технологія постійно вдосконалюється, та, в разі додержання всіх технологічних норм може не лише значно покращити естетичний вигляд будівлі, а й майже на третину скоротити витрати на спожиту теплову енергії та її оплату. Враховуючи довготривалий термін експлуатації теплоізоляційних матеріалів можна стверджувати, що результати впровадження даного проекту будуть ефективні та економічно вигідні як в короткостроковій перспективі, так і ще довгі роки після закінчення фінансування в рамках конкурсу проектів місцевого розвитку «Місцевий бюджет».

План заходів з реалізації проекту

Утеплення фасаду планується виконати по новітнім технологіям у сфері енергозбереження, які якнайкраще зарекомендували себе на ринку. Наступним кроком для реалізації проекту, після виготовлення проектно-кошторисної документації, є безпосереднє утеплення, що включає в себе наступні заходи: - Попередня підготовка стін; - Монтування цокольного профілю; - Монтування пінопласту; - Закладка швів; - Проведення штукатурки фасаду; - Нанесення вирівнюючого шару. Таким чином, дотримуючись всіх державних норм та стандартів, планується досягти очікуваних результатів у вигляді скорочення спожитої теплової енергії близько 35% та витрат її оплату.