• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення безпечного життєвого простору для дітей міста Кривий Ріг Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
147
Освіта

Створити безпечний життєвий простір для дітей міста Кривий Ріг шляхомпроведення циклу навчальних заходів серед дітей та спеціалістів, що працюють з дітьми з попередження ризикової дитячої поведінки та насильства, цькування (булінгу) серед дітей та надання екстреної допомоги дітям, та дорослим, які стали жертвами екстремального випадкуза місцем їх знаходження.

Автор проекту
Ігор
«БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОШУК КР"»
Ігор Серьогін
Бюджет
465 025 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Криворізькій міський центр соціальних служб для сім’ї, дітейта молоді, Криворізьке міське управління освіти та науки, - Патрульно-постова поліція

Проблема

Кількість травмованих дітей з кожним роком збільшується внаслідок несформованих навичок користування предметами та речами, поведінки з незнайомими людьми, домашніми та вуличними тваринами і в різних інших ситуаціях. В будь-якій екстремальній ситуації дитині важко зорієнтуватися, як треба себе поводити. Проте від поведінки дитини залежить не лише її здоров’я, а й можливо і життя. Отже, існує нагальна потреба в формуванні у дітей навичок безпеки в їх життєвому просторі, правил поводження в різних екстремальних ситуаціях, а також уміння дітей надавати собі і постраждалим першу допомогу у разі травм, нещасних випадків, що трапляються з дітьми на вулиці, у дворі, в побуті. Крім того, сьогодні дитина може зіткнутися з насильницькими діями в будь-який час і в будь-якій ситуації.

Мета проекту

Створити безпечний життєвий простір для дітей міста Кривий Ріг шляхомпроведення циклу навчальних заходів серед дітей та спеціалістів, що працюють з дітьми з попередження ризикової дитячої поведінки та насильства, цькування (булінгу) серед дітей та надання екстреної допомоги дітям, та дорослим, які стали жертвами екстремального випадкуза місцем їх знаходження.

Очікувані результати

Короткострокові результати проекту: - 3000 дітей Кривого Рогу набули навички безпечної поведінки та правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях; - 3000 дітей старшого шкільного віку, учнів ПТУ та студентів коледжів охоплені профілактичною роботою з попередження булінгу; - підвищили рівень кваліфікації 200 осіб, серед яких вчителі, вихователі дитячих садочків, соціальні працівникищодо надання первинної допомоги в різних екстремальній випадках. - На інформаційних площах міста розміщено 6 біл-бордів з довідковою та контактною інформацією про екстрену допомогу, якою можуть скористатися діти та жителі міста в різних екстремальних випадках. Довгострокові результати: - створено безпечний життєвий простір для дітей міста Кривий Ріг через зниження у дітейрівня ризикової поведінки, набуття навичок правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях та знижено рівень насильства серед дітей та по відношенню до хворих і беззахисних людей. - діти міста зможуть отримати своєчасну та кваліфіковану допомогу від вчителів, вихователів дитячих садочків, соціальних працівників в екстремальному випадку.

План заходів з реалізації проекту

Заходи у рамках проекту: - проведення тренінгових занять із дітьми різних вікових категорій за напрямками «Попередження ризикованої поведінки» та «Булінг»; - проведення циклу занять із вихователями, вчителями табатьками з вищевказаних питань; - виготовлення та розповсюдження білбордів, флаєрів. Результати реалізації проекту: - набуття навиків безпечної поведінки та правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях дітей молодшого шкільного віку; - охоплення дітей старшого шкільного віку, учнів ПТУ та студентів коледжів профілактичною роботою з попередження булінгу; - підвищення рівня кваліфікаціїдорослих, серед яких вчителі, вихователі дитячих садочків, соціальні працівники щодо надання первинної допомоги в різних екстремальній випадках; - інформування мешканців міста із довідковою та контактною інформацією про служби, до яких можна звертатись у різних різних екстремальних випадках.