• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Формування у активної молоді міста відповідальної громадянської позиції На реалізації

Доданий
29.08.2018
Номер
146
Соціальний захист

Формування у свідомої молоді ідей гуманізму, громадянської відповідальності, толерантності, готовності до змін, поваги до старшого покоління, громадянсько-патріотичне виховання

Автор проекту
Ігор
«БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОШУК КР"»
Ігор Серьогін
Бюджет
141 312 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Поліція міста Кривий Ріг, - Криворізькій міський центр соціальних служб для сім, дітей та молоді, - Комітет з питань сім’ї та молоді Криворізького міськвиконкому

Проблема

За статистикою правоохоронних органів, 95% всіх зниклих осіб можна знайти у перші доби після зникнення. Якщо людину не знайшли відразу, шанси починають зменшуватися з катастрофічною швидкістю. Чим більше часу проходить з моменту пропажі людини, тим більший ризик, що її вже немає в живих. Щодо пошуку дітей, час йде на години – пошук необхідно розпочинати через 2 години після надходження повідомлення про зникнення. Включення волонтерів у розшук зниклих дітей, дезадаптованих, психічно хворих людей та людей похилого віку в значній мірі може вплинути на скорочення термінів розшуку та знаходження людини живою.

Мета проекту

Скорочення термінів пошуку та підвищення вірогідності знаходження живими зниклих дітей, дезадаптованих, психічно хворих людей, людей похилого віку шляхом залучення до пошукових дій волонтерського пошукового загону екстреного реагування на випадок зникнення людей.

Очікувані результати

Короткострокові результати: - у м. Кривий Ріг створено волонтерський пошуковий загін екстреного реагування у випадку зникнення людей у кількості 50 волонтерів-пошуковців; - підвищено рівень знань усіх 50 волонтерів-пошуковців; - скорочено терміни розшуку зниклих людей шляхом залучення волонтерського пошукового загону екстреного реагування до пошуку зниклих людей. - забезпечено переадресацію волонтерами-пошуковцями знайдених зниклих, їх близьких та родичів для подальшої з ними роботи. - розширено можливість мешканцям м. Кривий Ріг у звернені за допомогою у випадку зникнення людини не тільки до правоохоронних органів, а й безпосередньо до волонтерського пошукового загону екстреного реагування. - Довгострокові результати: - у м. Кривий Ріг систематизовано та упорядковано взаємодію волонтерського пошукового загону з правоохоронними органами в пошуку зниклих людей. Після реалізації проекту волонтерський пошуковий загін продовжить свою роботу у м. Кривий Ріг. - вибудована ефективна переадресація знайдених осіб, їх близьких та родичів до державних та недержавних організацій для подальшої з ними роботи. - за результатами реалізації проекту будуть надані пропозиції органам влади м. Кривий Ріг про включення роботи пошукового волонтерського загону екстреного реагування у випадку зникнення людей до міської програми з попередження злочинності на наступні роки.

План заходів з реалізації проекту

Заходи у рамках проекту: - створення пошукового загону з числа волонтерів; - навчання волонтерів- пошуковців; - виготовлення акцидентної продукції (футболок та кепок з логотипами); - виготовлення та розповсюдження буклетів. Результати реалізації проекту: - створений волонтерський пошуковий загін для реагування у випадку зникнення людей у кількості 50 волонтерів-пошуковців; - підвищено рівень знань усіх 50 волонтерів-пошуковців; - розширено можливість мешканцям м. Кривий Ріг у звернені за допомогою у випадку зникнення людини не тільки до правоохоронних органів, а й безпосередньо до волонтерського пошукового загону. - вибудована ефективна переадресація знайдених осіб, їх близьких та родичів до державних та недержавних організацій для подальшої з ними роботи.