• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«СТК «Екстрим» - територія безпеки» Брав участь

Доданий
15.08.2018
Номер
14
Освіта

Cтворення безпечного простору на території СТК (спортивно-туристичного комплексу) «Екстрим» КНВК ЗШІ №9 шляхом встановлення сучасного металевого паркану в комплекті з воротами, хвірткою, майданчика для «Школи виживання», тематичними банерами та «Пожежним постом».

Автор проекту
Руслан
Руслан Милостивий
Бюджет
142 499 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Романової Груні, 13, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головною проблемою на вирішення якої спрямовано проект є невідповідність між бажаним та існуючим станом безпечного перебування на території СТК «Екстрим». Бажаючих відвідати цікавий сучасний туристичний комплекс, де туристичне обладнання розраховане на дітей різновікової групи не тільки даного навчального закладу, але й дітей сусідніх будинків, з інших шкіл, в цілому з усього мікрорайону стало можливим, але зафіксовані випадки безконтрольного і навіть брутального поводження відвідувачів. Згідно нормативних документів – забезпечити супровід інструктора з туризму продовж повного дня, одночасно прийняти усіх бажаючих (більше 100 чол. на день) і проконтролювати дотримання правил поведінки і ТБ практично неможливо. А враховуючи відкритий простір території комплексу, користування без страховки та відповідного спорядження, що може призвести до випадків травматизму серед дітей; користування спортивним обладнанням навіть у нічний час дорослими, що знаходяться у нетверезому стані, які намагаються навіть розпалювати багаття і розпивати спиртні напої на території комплексу. Все це може призвести до пошкодження обладнання, випадкам травмування, або пожежі, тому і виникла гостра необхідність пошуку рішення даної проблеми, яка на сьогоднішній день - ідея улаштування металевого паркану в комплекті з воротами і хвірткою, донесення необхідної важливої інформації про роботу комплексу використавши рекламну продукцію (банери), придбання та встановлення пожежного посту, а також улаштування майданчика для «Школи виживання» під відкритим небом, де будуть проводитись заняття з ТБ, з техніки туризму, з безпеки життєдіяльності з метою профілактики негативних проявів серед дітей та населення.

Мета проекту

Метою проекту є формування умов для розвитку спорту та здорового способу життя шляхом створення у 2019 р. сучасного спортивно-туристичного комплексу на території школи-інтернату №9 для дітей різної вікової категорії. Впровадження проекту сприятиме організації безпечного змістовного дозвілля та особистісному всебічному розвитку школярів, формуванню здорового способу життя. Проект відповідає напрямам Положення конкурсу «Громадський бюджет» 3.6.2.8 – підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення та 3.6.2.6 - створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя.

Очікувані результати

Використовуючи ідею проекту, ставлю на меті залучити до занять спортивним туризмом максимальну кількість дітей школи-інтернату. А враховуючи те, що у межах району це перший сучасний комплекс, інтерес школярів інших закладів освіти вже підтвердив свій високий рівень зацікавленості. Загалом кількість відвідувачів щодня складає близько 100 - 130 осіб. Вважаю, що СТК «Екстрим» стане максимально безпечним і головним центром розвитку фізичних здібностей, занять спортивним туризмом, не тільки дітлахів, які перебувають у школі-інтернаті, а й учнів району, які отримають можливість займатись екстремальним видом спорту – гірським туризмом і приймати участь у змаганнях вищих рівнів. А педагоги закладу отримають можливість впроваджувати інноваційні, проводити заняття з безпеки життєдіяльності, різноманітні оздоровчі та профілактичні, спортивні масові заходи, залучати батьківську громаду, що позитивно впливатиме на взаємні стосунки усіх учасників навчально-виховного процесу, на мешканців району та міста. Перспективними наслідками реалізації проекту стане створення безпечних умов для занять фізичною культурою та виховання з самого малку у молодого покоління елементів здорового способу життя, залучення дітей, батьківської громади до збереження шкільного майна, створення доброзичливої атмосфери спілкування між дітьми, між батьками і педагогами, між дорослими і дітьми разом. Проводячи час разом на місці, де кожен відчув себе: діти-дорослими, а дорослі-дітьми, можливо стануть більше цінувати те, що зроблено завдяки підтримці керівництва міста та інших небайдужих людей. Цікавинкою використання такого спортивно-туристичного комплексу виникла ідея запровадження нової традиції району - запрошувати до нашого шкільного гурту дітей різних вікових категорій закладів освіти разом з батьками з інших районів міста і проведення спільних спортивно-туристичних заходів вихідного дня навіть у вечірній час, об’єднаних біля вогнища піснею під гітару. На майбутнє планую і надалі підтримувати розвиток спортивно-туристичної бази загальношкільного закладу КНВК ЗШІ №9 шляхом залучення грантових коштів благодійних організацій для більш грандіозних проектів – туристичних подорожей до Європи, участь юних спортсменів у міжнародних спортивно-туристичних змаганнях.

План заходів з реалізації проекту

1. На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у Конкурсі, планується: - створити робочу групу проекту, яка складається з представників батьківської громади, громадської організації та партнерів проекту; - укласти договір з підрядною організацією 2. На етапі реалізації проекту планується: - підготувати майданчик: улаштувати основу і фундамент під стовпи для металевої огорожі з залученням батьківської громади; - придбати необхідне обладнання та провести відповідні роботи по встановленню металевої огорожі у комплекті з воротами і хвірткою; - придбання комплекту обладнання для улаштування майданчика «Школи виживання»; - придбати необхідне якісне протипожежне обладнання та здійснити устаткування «Пожежного посту»; - придбати банери для зовнішньої реклами про роботи комплексу з відповідної тематики: з назвою СТК «Екстрим», графіком роботи, правилами поведінки та ТБ, ПБ під час перебування і користування спортінвентарем з подальшим закріпленням на паркані та стіні навчального корпусу; - співпрацювати з розпорядником коштів та безпосередніми виконавцями робіт, здійснювати контроль за реалізацією проекту - здійснити святкове відкриття оновленого спортивно-туристичного комплексу із запрошенням усіх учасників проекту, учнів шкіл району, гостей під назвою: ««Екстрим» - це сила! «Екстрим» – це клас! «Екстрим» об’єднує всіх нас!» - організувати роботу спортивно-туристичного комплексу з дотриманням безпечних умов перебування учасників навчально-виховного процесу та інших відвідувачів, збереження туристичного інвентаря та обладнання.

Фотографії