• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Заміна вікон спортивної зали КЗШ №59- запорука здорового способу життя та фізичного розвитку учнів Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
139
Енергозбереження

Проект передбачає заміну старих вікон на нові енергоефективні для скорочення споживання енергоносїв, покращення рівня надання освітніх послуг та підвищення комфортності навчального закладу.

Автор проекту
Анатолій
«Історико-пошукова організація "Пошук - Дніпро"»
Анатолій Золотарьов
Бюджет
193 588 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Гірників (50-річчя Жовтня), 30, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Найдюк Петро Анатолійович

Проблема

Теперішній стан спортивної зали обмежує можливість використання активних форм та методів роботи у спортивній залі в холодну пору року (температура у залі знижується), оскільки дерев’яні вікна стали непридатними для використання і не виконують своїх функцій. Втрату тепла можливо зменшити завдяки заміні дерев’яних вікон.

Мета проекту

насамперед створення сприятливих та комфортних санітарно-гігієнічних умов для занять фізкультурою та спортом, надання якісних освітніх послуг, збереження здоров’я дітей, зниження рівня травматизму під час занять, покращення естетичного вигляду спортивної зали.

Очікувані результати

Реалізація проекту вирішить проблему енергозбереження та збереження здоров’я молодого покоління, формування культури здорового способу життя, а також використання бюджету вільного часу молоді в опалювальний період. Також реалізація проекту сприяє економії бюджетних коштів.

План заходів з реалізації проекту

1. Демонтаж дерев’яних віконних блоків. 2. Встановлення сучасних металопластикових віконних блоків. 3. Встановлення захисної сітки на вікнах. 4. Залучення громадськості до активної допомоги у досягненні результатів проекту. 5. Оцінювання результатів проекту членами громади міста, мешканцями мікрорайону. 6. Урочисте відкриття об’єкта із запрошенням ЗМІ та громадськості.